Skocz do zawartości

BMW E36 325i Problem z Elektryką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem odnośnie elektroniki. A mianowicie, ostatnio podczas jazdy zapalala mi sie kontrolka akumulatora.. nic sie nie dzialo wiec stwierdzilem ze to jakis przypadek bo po jakims czasie zgasla. pozniej kolejny raz tak bylo i tak pare razy. Dzis kontrolka zapalila sie i nie gasla az do powrotu, zrobilem jakies 50 km. Podczas jazdy sluchalem muzyki, mam dobre car audio wiec ono troche ciagnie pradu. Kontrolka wydawala mi sie palic corac ciemniej.. podswietlanie zegarow rowniez.. w pewnym momencie zauwazylem ze swiatla do jazdy dziennej takze zaczynaly palic ciemniej, muzyka sie wylaczyla a gdy zgasilem auto i chaialem zachechlac to juz nie dalo rady. Akumulator rozladowany. Czy ktos wie czego to moze byc przyczyna ? Alternator? Przewody ?

 

ps. na komputerze pokladowym pojawil Się CHECK : "BETRIEBSANLEITUNG" "EREMSLICHT ELEKTRIK" "KENNZEICHENLICHT" "KUCHLWASSER PRUFEN"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam jestem tu nowy także jak już był ten temat wałkowany to prosił bym o link:) sprawa jest tego typu że w mojej bawarce e36 1,8is mam zwarcie jak wkładam bezpiecznik od zapalniczki,oświetlenia kabiny :( pod schowkiem jest tam jeden kabel co mi kopci jak wkładam bezpiecznik, kabelek jest koloru czerwono-białego. pomóżcie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.