Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy możecie rzucić okiem na to auto .... zastanawiam się nad E39, a że się nie znam na autach to nie zapuszczam się z poszukiwaniami w Polskę tylko szukam na "rynku lokalnym" a niestety u nas nic ciekawego ... myślałem by brać 2,5 litrowy motor ale nie ma nic ciekawego u mnie w okolicach.

Poniżej rozkodowany VIN ... wiem, że "radyjko" od ręki do wymiany na ori ale może coś ujrzycie swoimi oczami.

http://otomoto.pl/bmw-520-klimatronik-ful-opcja-polecam-C22447071.html

Proszę:

 

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBADH11060BX73264

Kod typu DH11

Typ 520I (EUR)

Typoszereg E E39 (2)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M52

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor DUNKELBLAU (263)

Tapicerka STOFF FLOCK STREIFEN/ANTHRAZIT (D3AT)

Data prod. 1998-05-20

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S283A LT/ALY WHEELS BMW STYLING II Obr. BMW, st. le. BMW Styling II

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S339A SATIN CHROME Shadow-Line

S386A ROOF RAIL Reling dachowy

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A SMOKERS PACKAGE Pakiet dla palących

S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulator zasięgu świateł

S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy/Austria

S818A MAIN BATTERY SWITCH Główny wyłącznik akumulatora

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa

S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S240A LEATHER STEERING WHEEL Kierownica skórzana z pod.pow.

S260A SIDE AIRBAG DRIVER/FRT PASSENGER Poduszka boczna dla kierowcy/pasażera

S411A WINDOW LIFTS, ELECTRIC Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

S550A ON-BOARD COMPUTER Komputer pokładowy

 

Z punktu widzenia użytkownika brać 2.0 czy szukać 2.5 spalanie podobne ... nie wiem jak ergonomia jazdy bo nie jeździłem tymi motorami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szukałbym 2,5 niż 2,0 spalanie podobne,a radość z jazdy większa!! W ogłoszeniu nie ma przebiegu ciekawe dlaczego(może na życzenie klienta :mrgreen: )
Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dla mnie auto ładne, nie ma rewelacji w wyposażeniu ale coś kosztem czegoś niska cena tyle ,że do opłat.

Ciut za mały silnik jak na kombi nawet 2,8 sobie nie radzi za dobrze w tym zestawie!

Połowę wyposażenia ,które wypisał sprzedający jest w każdym E39

Jeśli masz blisko i nie zależy Ci na torpedzie to jedź i oglądaj

Powodzenia

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przebieg za boga nie wierze ... dzwoniłem i podał mi Pan :-))))) nie będę podawał tutaj bo szkoda klawiatury ... mam w Elblągu gościa co się podepnie pod kompa i się zobaczy czy się potwierdzi przebieg (w co wątpię) .... czy nie .... :-)) może jest jakaś szansa na potwierdzenie przebiegu w ASO niemieckim ?? ktoś ma dojścia do tego typu spraw ??

 

Być już byłem i oglądałem ... i ogólnie na pierwszy rzut oka laika jakim jestem to auto wygląda dość dobrze .... nie widać rdzy a i nie jest w środku jakoś zamęczone (oglądałem przez szybę jak na razie).

Dlatego też napisałem tutaj czy może rzuci się Wam coś szczególnego w oczy czego ktoś kto nigdy nie jeździł BMW nie dostrzeże. Co do wypasu ... jest klima ... dla mnie to najważniejsze ... są 4 elektryczne szybki więc to też plus ...za tą cenę nie ma się spodziewać max wypasu ... zawsze będzie można coś dołożyć ... radio domyślam się, że się sprzedało oddzielnie :-)

A czy Waszym zdaniem felgi są ori czy jakieś "chińskie" odpowiedniki ...

 

Najbardziej właśnie martwi mnie silnik, że tylko 2.0 ... co prawda teraz jeżdżę autem które ma 115KM też z 2.0l ... i ogólnie jakoś daje radę sam nie jestem pasjonatem wyścigów choć jestem zwolennikiem szybkiego zbierania się z pod świateł ... ale jak mieć coś więcej przy tej samej ekonomice jazdy (czyt. spalanie) to czemu nie ... tylko w tym przedziale cenowym niestety może być problem a auto z góry zakładam na maks. 3 lata zakupuję ... skończą się kredyty to i się zakupi jakiś młodszy rocznik ... może już E60 :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik moim zdaniem za mały, wyposażenia bida totalna, dobrze że jest klimatronic a nie pokrętła, felgi to nie chińszczyzna ale trochę zmęczone i na tej szerokości będzie tańczył w koleinach i palił 2 litry więcej ( wiem bo miałem takie ).

jak patrzysz na względy ekonomiczne to poszukaj E36 w tych pieniądzach bo E39 potrafi bić po kieszeni i to mocno (a kredyty się same nie spłacą).

jak znam życie to w pierwszym roku jakieś 5000 PLN spokojnie dołożysz do auta: świece 200-300pln, olej+filtr 300-350pln, reszta filtrów plus kabinowe 200-300pln, tuleje tylnej belki 800pln, miechy od NIVO 700pln sztuka, hamulce przód 500pln i 400-500tył itd o zawieszeniu nie wspomnę i cenach za robociznę. niestety nie jest to auto tanie w utrzymaniu.

 

ale wybór należy do Ciebie.

 

powodzenia

powoli dochodzę do wniosku że BMW to nie marka samochodów - to nieuleczalna choroba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.