Skocz do zawartości

Przeróbka ukladu wydechowego m20b27???Pomocy


maciek1220

Rekomendowane odpowiedzi

WItam mam taki problem ponieważ mam problem z układem wydechowym, niewiem jak mam go rozwiaząc. Ponieważ w mojej e30 był orginalnie silnik od ety m20b27 i układ wydechowy na jednej rurze.Teraz obecnie jest m20b20. Układ wydechowy ma orginalny katalizator i tłumik końcowy od jakiegoś audi(chyba nawet diesla ). I tu własnie prosze was o pomoc, poniewaz dzwięk jaki sie wydobywa zupelnie mi sie nie podoba i jest bardzo cicho. I teraz sie zastanawiam jak przerobic najlepiej uklad w m20 zeby podkreslalo jego prace. Oczywiscie chciałbym teraz zalozyc już uklad na dwóch rurach. Ja mam taka koncepcje zeby zrobic przelot od poczatku rury 2x45 i na koncu seryjny od m20b25( tylko niewiem jaki ten końcowy czy używany w bdb stanie jakiś orginał bosal, walker czy zakładac chinski zamiennik). I chciałbym sie was poradzic co byscie sadzili o takim rozwiazaniu? Chodzi mi zeby podkreslalo prace m20. I chciałbym żeby można bylo normanie rozmawiac np przy 110km.Wiadomo e30 nie moze byc ciche ale bez przesady bez zadnego wiejskiego ryku. Myśle ze mi doradzicie i pomożecie. Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co.. wal przelot do konca .. koncowy daj od m20b20/25., uzywanych nie kupuj,, no chyba ze tanio i naprawde w dobrym stanie ci sie trafi.. chodz watpie po 20 paru latach.. moze byc tez zamiennik jakis dobry.. ja zrobilem u siebie tak ze wycialem katalizator dalem na jego miejsce 2 rurki z kwasowki (42mm bodajze jest na wydechu m20b20).. jakies nietypowe z pracy bralem pamietam..- a koncowy jest nowka sztuka od 2.5 kupiony za pieniadze z wycietego katalizatora na allegro.. teraz jest ok.. na wolnych slychac pomruk.. dpoiero jak dasz w pedzel to przyjemnie drum n bassowo :D jak mialem wlasnie stary tlumik to wyla mocno nawet na wolnych obrotach (az dowod mi zabrali :P) dlatego nie radze kupowac uzywanego bo moze byc wypalone wygluszenie.. no ale jak trafisz to bierz.. :cool2:
Nie wazne przy czym stoisz.. Wazne jak tym jezdzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego moge ci sprzedac jakis tlumik do e30 ,nowy uzywany ,jako ze sprzedaje tlumiki mam dojscia jako kontrachent firmy PROEX ,moge ci dorobic kazdy tlumik na zamowienie mam mozliwosc skonstruowania calego ukladu ,wystarczy ze podasz ze potrzebujesz srodkowy tlumik podajesz wymiary i masz taki tlumik wykonany,to samo z koncowym ,podajesz wymiary jakie chcesz koncowki ,i jak ma ten tlumik chodzic cicho,glosno,srednio mam byc podobny do czegos dzwiekiem wszystko jest w stanie zrobic,tlumiki w bardzodobrych pieniazkach,reczna robota zadna tasmowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.