Skocz do zawartości

325i jakie sprzęgło


waltere30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie dzisiaj mi sie skonczylo sprzeglo w e36 m50b25 i niedlugo bede musial je wymienic tylko pytanie jaki zalozyc i jakiej firmy zeby wytrzymalo troche. I jeszcze jedno pytanie jak to jest z tymi dwumasami w e36 czy wszsytkie mialy czy tylko niektore?

E36 m50b25 VANOS coupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam firme sachs i poiem ci że do m50b20 tansze jest do auta z kołem dwumasowym około 300-350zl a ze zwykłm kołem zamachowym około 500 zł
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spiek działa praltycznie zero-jedynkowo. Cieżko bedzie miała skrzynia i defer. Jak nie masz takiej potrzeby to sobie odpuść. Po za tym przy spieku szybko padnie dwumas który do tanich nie nalezy. Warto wspomnieć o tych zo wywalają dwumas i dają zwykłe koło (nie pamiętam od czego) i standardowe sprzęgło.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiek działa praltycznie zero-jedynkowo. Cieżko bedzie miała skrzynia i defer. Jak nie masz takiej potrzeby to sobie odpuść. Po za tym przy spieku szybko padnie dwumas który do tanich nie nalezy. Warto wspomnieć o tych zo wywalają dwumas i dają zwykłe koło (nie pamiętam od czego) i standardowe sprzęgło.

 

PZDR>

Zmiana dwumasy na jedno- viewtopic.php?f=68&t=165225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego nie ma czegos takiego jak jednomasa, wiem ze to duzo ludzi myli ale jest albo zwykle kolo albo dwumasa, ale to tak na marginesie :cool2:

a ja raczej nie zakaldam zwyklych kol do dwumas bo juz robilem tak pare razy i znajomi mechanicy tez i byly nawet przypadki ze pekaly waly korbowe ( czesto tak sie dzieje w t4) dlatego kolo zostaje ale chyba sie zdecyduje na sachsa mam takie w e30 i nie narzekam

E36 m50b25 VANOS coupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.