Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niski , teoretycznie do sprawdzenia przebieg. Słabe wyposażenie. Wysoka cena.

 

Ale jak naprawde taka igła to możnaby sie zastanowić po sprawdzeniu i utargowanie z 5-10 tys zł.

 

Taki przebieg to nie zawsze zaleta...Auto musiało być sporadycznie uzywane...I przez ten przebieg cena sie tak wywindowała.

 

Nie wiem czy jest sens słono dopłacać w 5 letnim golasie za niski przebieg. Jakbyś utargował troche to ok, ale w przeciwnym wypadku lepiej dać 10 tys zł mniej za egzemplarz lepiej wyposazony z przebiegiem na poziomie 70-120 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Nie znam sie kompletnie na kupnie i sprawdzaniu aut,zwlaszcza BMW.Zawsze jest jakis haczyk.

Vystelior-jak bede kupowac ,zwlaszcza BMW,moge do Ciebie z tym uderzyc?;-)

Napisalem pare tyg. temu,tu na forum,post o BMW od dilerow.Dla mnie przeplacenie,znaczy sie posiadanie porzadnego auta,nawet w cenie golasa.Wiem,ze pozniej sa problemy z odsprzedaza,ale...wole pewne auto,niz napakowanego gadzetami zużytka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tzn najlepiej sie pytaj tu na forum sa spece co mogą Ci np VIN sprawdzić itp itd.

 

Jezeli chodzi o sprawdzenie auta to po prostu bierzesz na ASO, to miałem na myśli.

 

Realna wartość 320i 2007r to co najwyzej 50-55 tys zł. Z dobrym wyposazeniem.

Jeszcze raz Ciebie proszę nie wyceniaj nikomu samochodów tylko według rocznika, ciągle uprawiasz ten proceder nie zwracając kompletnie uwagi na historię auta i jego stan! Co to znaczy dla Ciebie realna wartość? Realna według kogo ? Ciebie? kupującego ? sprzedającego ? Bo w każdym z tych przypadków realna wartośc będzie inna ! No i oczywiście utargowanie 10tys zł na aucie wystawionym za 64tys , jesteś jedyny w swoim rodzaju :mad2: Tylko patrzeć jak SAMAR będzie Twój :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ma swoje plusy (historia serwisowa, przebieg), ma też swoje minusy (wyposażenie). Ale ogólnie oferta godna uwagi :cool2:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 320i to praktycznie najtansze E90 (nie licząc 316i ). Za 64 to mozna kupić wypasione 320d 2007r moze nawet 2008r (jak sie trafi). Oczywiscie w dobrym stanie.

 

Po drugie "wyceniając" samochód zakładam dobry stan i bezwypadkowość. Czyli w tym przypadku zakładam dobrą wole sprzedającego. I na tej podstawie mówie, ze takie auto to maks 55 moze, moze 57 tys zł. Biorąc pod uwage przebieg.

 

Po trzecie Eurotax bardzo trafnie wycenia wartość samochodów (zwłaszcza mlode roczniki).

 

Po czwarte to, ze ktos sobie wystawia to auto za 64 to nic nie znaczy odnosnie negocjacji...równie dobrze ktoś mogl sobie zawołać 150 tys zł, bo dla niego to auto jest "jak nowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzieki.Nie znam sie kompletnie na kupnie i sprawdzaniu aut,zwlaszcza BMW.Zawsze jest jakis haczyk.

Vystelior-jak bede kupowac ,zwlaszcza BMW,moge do Ciebie z tym uderzyc?;-)

Napisalem pare tyg. temu,tu na forum,post o BMW od dilerow.Dla mnie przeplacenie,znaczy sie posiadanie porzadnego auta,nawet w cenie golasa.Wiem,ze pozniej sa problemy z odsprzedaza,ale...wole pewne auto,niz napakowanego gadzetami zużytka....

 

z autoreduta jest problem z pomocą tego typu że większość wystawionych spoko aut mają od klienta który nadal nim jeździ.

przez co ciężko umówić się na obejrzenie.

jeździłem dla 2 osób z forum raz trzy kursy raz jeden.

nigdy samochodu nie było w komisie a tel. do właściciela nie chcieli dać wiadomo.

strasznie zakorkowana okolica Śródmieście/Włochy, zmarnowałem dwa dni i nic z tego nie wynikło

chyba że ktoś mieszka obok to może się pofatyguje

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze,to mnie te elementy w ogole nie przeszkadzaja.Pewnie dlatego,ze nigdy nie widzialem BMW z bliska,od srodka.:-)Wy jestescie juz ''zboczeni'' i zepsuci detalizmem BMK-owskim :-) w najpozytywniejszym znaczeniu oczywiscie.

Ja jestem uzytkownikiem Toyoty z 97 i Hondy z 2005,wiec minimalizm i plastki sa mi znane.

Mnie osobiscie to autko,jak wiekszosc BMW 3-ek sie podoba.Ale,rynek,profesjonalizm wymagaja czego innego.A tak nawiasem,czy w takiej konfiguracji,ten silnik,automat,to sprawia,ze auto bedzie sprawnie jezdzilo w trasie i wyprzedzalo Tira,czy przecietne auta kompaktowe?Was pewnie usmieje taki uklad,ale mnie,z 90 konnych aut,pewnie usatysfakcjonowalby....,prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niecałe 9 do setki i 220km/h to nie jest kicha jak na nasze warunki.

zależy do czego jesteś przyzwyczajony :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po pierwsze 320i to praktycznie najtansze E90 (nie licząc 316i ). Za 64 to mozna kupić wypasione 320d 2007r moze nawet 2008r (jak sie trafi). Oczywiscie w dobrym stanie.

 

Po drugie "wyceniając" samochód zakładam dobry stan i bezwypadkowość. Czyli w tym przypadku zakładam dobrą wole sprzedającego. I na tej podstawie mówie, ze takie auto to maks 55 moze, moze 57 tys zł. Biorąc pod uwage przebieg.

 

Po trzecie Eurotax bardzo trafnie wycenia wartość samochodów (zwłaszcza mlode roczniki).

 

Po czwarte to, ze ktos sobie wystawia to auto za 64 to nic nie znaczy odnosnie negocjacji...równie dobrze ktoś mogl sobie zawołać 150 tys zł, bo dla niego to auto jest "jak nowe".

Wiesz co mnie wk... w twoim toku myślenia? Że te wszystkie samochody od tak sobie wyceniasz, co gdzie można znaleźć , co kto proponuje i za ile , że krajówki w znanych komisach to są super oferty itd... a to wszystko przy pomocy klawiaturki i monitora, gdybyś ruszył swoje cztery litery na drugi koniec polski za autem z ceną która mieści się w Twoich wyliczonkach i zobaczył na miejscu rozlatującą się kalapitę która w ogłoszeniu ma fotki na tle salonu bmw wtedy może wreszcie dał byś sobie spokój z tymi bredniami. Każdy używany samochód jest inny, pomimo że wszystkie są z tego samego roku produkcji !!! A dla tak myślących jak Ty nie warto w swój samochód pakować kasy tylko wypierdzieć i sprzedać , wtedy załapę się na tabelkę eurotaxu i Twoją życzliwą ocenę ceny co ewidentnie wpłynie znacząco na jakość mojej oferty! Przepraszam , czy to jest jeszcze forum miłosników marki BMW czy już allegro II ? :mad2: No i żeby komuś zaproponować cenę niższą o 10tys zł przy cenie auta 64tys to już trzeba mieć zaatakowane opony... mózgowe! Ten za duży przebieg, tamten za mały, ten ma brzydka kierownicę tamten piękna ale obszywaną, sranie w banie ... Chłopie, (to do autora tematu) jedź i sprawdź ten samochód , tutaj niczego się nie dowiesz oprócz tego ze ma brzydką kierownicę i za wysoką cenę a to że auto ma znikomy przebieg nikogo tutaj nie interesuje. Dla większośći 2,0 to nie silnik , wszyscy jeżdża 3,0 tylko mają ciągły dylemat gdzie ukryć korek od lpg :mad2: Pozdrawiam wszystkich którzy myslą jak Ja czyli może parę osób :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich którzy myslą jak Ja czyli może parę osób :mrgreen:

 

:cool2: Pozdrowienia przyjęte

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...masz racje.......ale,forum tez czegos uczy,zwlaszcza takich,jak ja,czyli laikow,chcacych pogadac z kims,kto ma wieksza wiedze i doswiadczenie,ale i tak muszacych podjac na koncu decyzje.Niekiedy bardzo wazna,gdyz wladowac sie w auto niepewne,w zakupie np. na kredyt,to zbyt powazny temat,by tylko pojechac i zobaczyc.Na pewno z kims,ale po wczesniejszym wyczuleniu sie na niezle haczyki.W naszym cudnym kraju,zwlaszcza trzeba uwazac i miec kogos madrzejszego,o tych madrali,co niezle kombinuja,w pejoratywnym znaczeniu tego slowa.Ja kombinuje,jak bedac ''glupim'' ,nie kupic gowna,by nie stac sie wiekszym glupcem,dajac satysfakcje ''madrali '' wciskajac towar-BMW.

Jednym slowem,dylemat mam...Poki co,mam czas,ale wiedze juz zbieram...Dzieki za posta.Przed zakupem,mam nadzieje BMW,znow kilka takich postow-o zakupie-popelnie,znow sie popytam,napisze do takich ,jak TY,Wy....proszac o pomoc.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnym puzzlem w tej konkretnej układance jest przebieg. Do ewentualnego kupującego - kupujesz auto z minimalnym przebiegiem, pojeździsz ok. 4 lata, nakręcisz powiedzmy 100 tys. km i cały czas auto będzie "sprzedawalne" z niewielkim przebiegiem.

czasami warto pomyśleć o tym co będzie potem :cool2:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320si nie denerwuj sie tak, spokojnie :8) .

 

Powiem jeszcze raz. Ja w ogóle nie mówie o szrotach. Prawdziwe szroty nie mają żadnej wartości.

 

Mówie tylko o autach zakładając dobry stan mechaniczny, lakierniczy itp itd.

 

. Czillout kazdy ma prawo do swojego zdania, dla Ciebie kazde auto moze być warte ile Ci sie żywnie podoba.

 

 

Do autora , tu tez masz salon PL itp Ale przynajmniej wyposazenie jest ok.

 

http://otomoto.pl/bmw-320-skory-navi-panorama-bixenon-pl-C22582916.html

 

Krzysztof i to jest sensowny argument przemawiający na korzyść tego auta.

 

Ale podobnie ma sie rzecz z rocznikiem i dlatego rocznik ma duże znaczenie tez.

 

Teoretycznie kupując np 7 letnią igłe za cene 4-5 latka w dobrym stanie tez tracimy, bo auto 7 letnie za 3 lata bedzie miało 10 i jego wartość na polskim rynku bedzie szczątkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to auto z AR stoi juz troche, co najmniej kilka miesiecy za tą samą cenę, Juz za sam rok 2012 cena powinna spaść o 5-10 tys zł.

 

Powiem Ci tylko tyle, auto trzeba wziąć na ASO i sprawdzić. Jezeli okaże sie OK to masz pole do negocjacji o co najmniej kilka tysiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto Ci odpowiada, jedź i sprawdzaj (ASO wskazane). Czasem warto dać ciut więcej za auto i mieć święty spokój niż potem być stałym gościem warsztatów i działu pomocy tegoż forum.

Jeżeli auto ma ci służyć do wygodnego przemieszczania się z punktu A do punktu B to ten silnik Ci starczy. Daj znać w razie oględzin co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
320si nie denerwuj sie tak, spokojnie :8) .

 

Powiem jeszcze raz. Ja w ogóle nie mówie o szrotach. Prawdziwe szroty nie mają żadnej wartości.

 

Mówie tylko o autach zakładając dobry stan mechaniczny, lakierniczy itp itd.

 

. Czillout kazdy ma prawo do swojego zdania, dla Ciebie kazde auto moze być warte ile Ci sie żywnie podoba.

 

 

Do autora , tu tez masz salon PL itp Ale przynajmniej wyposazenie jest ok.

 

http://otomoto.pl/bmw-320-skory-navi-panorama-bixenon-pl-C22582916.html

 

Krzysztof i to jest sensowny argument przemawiający na korzyść tego auta.

 

Ale podobnie ma sie rzecz z rocznikiem i dlatego rocznik ma duże znaczenie tez.

 

Teoretycznie kupując np 7 letnią igłe za cene 4-5 latka w dobrym stanie tez tracimy, bo auto 7 letnie za 3 lata bedzie miało 10 i jego wartość na polskim rynku bedzie szczątkowa.

Widzisz, człowiek szuka e90 a Ty mu wklejasz e91 tylko dlatego bo ma wypas i firma ma motors w nazwie a nie Heniek z Płocka, nie mam już do Ciebie siły, jestem tak wykończony Twoimi postami że właśnie wysłałeś mnie na miesięczny urlop od tego forum , mam dość, wygrałeś :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

to fakt.

niektórzy mają jeden własny film :D

ja też od świąt nie siedziałem na forum.

ale po 3 dniach mam już deja'vu :lol:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za sam rok 2012 cena powinna spaść o 5-10 tys zł.

Powiem Ci tylko tyle, auto trzeba wziąć na ASO i sprawdzić. Jezeli okaże sie OK to masz pole do negocjacji o co najmniej kilka tysiecy.

 

Ja chętnie zatrudnię Cie w moim salonie sprzedaży widać marketing masz opanowany :mad2: Wyslij mi swoje cv na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Omawiane 320iA śmierdzi starą babcią i trąci myszką - totalny golas, kosztujący przy tym zbyt dużo. Z tym się zgodzę.

Nie ma co kwestionować wyższości jednego silnika nad drugim, każdy kupuje to czego potrzebuje i na co go stać. Codziennie jadąc do pracy mijam baranów w swoich Dodge RAM, 335i, GTR itd, którzy jadą 80km/h :mad2: :mad2: :mad2: Tamują ruch tylko....no ale się wozi panisko. Wolę jeździć 1.4d nie zważając na spalanie, deptać ile mi się podoba niż mieć 3.0i i obchodzić się z gazem jak posiadacz himoroidów z czopkiem.

Faktycznie wszechobecne wyceny vysteliora mogą niektórych denerwować i przede wszystkim krzywdzić. Są auta naprawdę dopieszczone, w które właściciele włożyli dużo pracy, pieniędzy oraz serca i moim zdaniem mają prawo wołać sobie wyższe kwoty przy sprzedaży. Ja każde swoje auto sprzedawałem za najwyższą cenę na otomoto, mimo z relatywnie wysokich przebiegów. Patrz klagosza e92 - ładna felga, czarne dodatki, zadbany i pewnie bezwypadkowy - poszedł za grubo ponad 100kzł. Jak ktoś szuka dobrego (zadbanego, bezwypadkowego, dobrze wyposażonego, regularnie serwisowanego) auta a nie okazji cenowej to zapłaci więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.