Skocz do zawartości

E38 735 same włączają się kierunki


matimoto

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy

 

W końcu jestem szczęśliwym posiadaczem e38.- 735 1999 r Pochwale się ale nie tutaj :P

 

Mam problem bo czasami samoczynnie włączają się kierunkowskazy. Gdy samochód jest zamknięty samoczynnie czasami załączą się postojówki z prawej strony.

 

Moim zdaniem na 100 % jest to powiązane z tymi kierunkami.

 

Auto zostało kupione jako oryginał ale po długim postoju .Może coś zamokło zamarzło etc.

 

Mógłby ktoś nakierowac gdzie szukać przekaźnika od kierunków?

 

Na wykazie bezpieczników jest cos takiego jak Lichtmodule ale gdy wyciągnę bezpieczniki 23 i 44 chyba to i tak mrygają na odpalonym lub z poprostu przekręconym zapłonem.

 

Dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam

.....::: Zaczynaj każdy swój dzień jakby miał swój cel :::....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzki temat naprawde.

 

Wszystkie przekaźniki które udało mi się dostrzec wygladają dobrze.NIe rozbierałem schowka bo podobno za nim też są różne elektryczne ustrojstwa.

 

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł jak podejść do tematu ?

 

Czy jak podłączyłbym do kompa mógłby jakiś bład sie pokazać ?

 

Pozdrawiam

.....::: Zaczynaj każdy swój dzień jakby miał swój cel :::....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzki temat naprawde.

 

Wszystkie przekaźniki które udało mi się dostrzec wygladają dobrze.NIe rozbierałem schowka bo podobno za nim też są różne elektryczne ustrojstwa.

 

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł jak podejść do tematu ?

 

Czy jak podłączyłbym do kompa mógłby jakiś bład sie pokazać ?

 

Pozdrawiam

Komputer jest dobrym pomysłem, możesz spróbować może pokaże czy coś jest zepsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale jak zostawisz auto zgaszone a kierunek bedzie zalaczony to w tedy swieci ci prawa lub lewa strona postojowki w zaleznosci ktory kieronek masz wlaczony jak ustawisz na srodku to postoj nie swieci to jest taka opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym

 

dużo aut to ma. Dlatego wiem że powiązane jest to z tym kierunkiem co włącza sie w czasie jazdy.Auto które kupiłem stało ponad poł roku nie ruszane.Teraz w te ostatnie mrozy również nie było odpalane.Podejrzewam że ktos zostawił włączony kierunek bo gdy przy kupnie podeszliśmy do auta to aku "0" no i po podłączeniu innego własnie ten kierunek zaczął mrygać.

 

 

dziś po południu podłacze do kompa zobaczę co pokaże a ja nie to szukam który to moduł no i na podmiankę będę szukał.

 

 

Co myślicie ?

 

Pozdrawiam

.....::: Zaczynaj każdy swój dzień jakby miał swój cel :::....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.