Skocz do zawartości

Emblemat tylna klapa


lalka281

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie pewnie wiecie, a ja mam mały problem. Emblemat z tylnej klapy "320d" odchodzi z niego ta srebrna farba i okropnie to wygląda. Nowy emblemat kosztuje 105 PLN w BMW i teraz pytanie: jak mocowany jest ten emblemat, jak go zdemontować no i jak założyć nowy? Z góry dziękuje, no i może też się komuś przyda ten temat. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarka i zylka załatwia sprawę, a czym przykleic nowy to nie wiem ale obstawialbym coś miękkiego w rodzaju butaprenu. Albo po prostu nic nie naklejaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz foliopisem stary napis a potem nie pij 24 h przed klejeniem :)

Pozatym na miękkim kleju będziesz mógł delikatnie skorygować po przylozeniu do blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat w lato,ktoś chciał ukraść emblemat z tylnej klapy i tylko go zniszczył.

Emblemat trzeba podważyć czymś co nie zniszczy lakieru,ja wolałem wypchnąć od tyłu,taka możliwość jest w E 91 po

odchyleniu tapicerki.Emblemat trzyma się na 2 bolcach,prowadnicach pokrytych czarnym klejem taki sam jak w drzwiach

do uszczelnienia foli,nie ma więc opcji,że krzywo zamontujesz.,jednak trzeba to robić w ciepłym miejscu bo klej nie odpuści.

http://moto.allegro.pl/nowy-emblemat-bmw-e39-e36-e46-e90-x3-x5-z4-i2049826278.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że u mnie nie ma żadnych emblematów na klapie ;) (wyposażenie seryjne). Zerwać tak jak koledzy pisali - żyłka i ogień. Natomiast z naklejaniem.. nowy emblemat zapewne będzie od spodu podklejony taśmą dwustronną. I tyle. Żadnych poxipoli :mad2: co to w ogóle za pomysły???? :mad2:

 

A najlepiej nie naklejaj nic, spoleruj sobie klapę i tyle :).

 

PS.

 

Z uwagi na mrozy jak będziesz naklejał emblemat zrób to w cieple. Z odklejaniem podobnie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.