Skocz do zawartości

Telewizja cyfrowa w e39


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

Też założyłem tuner ale jeszcze z anteną nie wiem co wymyślić bo ta robiona jest.... jak antena ze sklepu za 100zł tylko wada taka, że jest to antena kierunkowa.

Ma ktoś może coś takiego ? http://allegro.pl/antena-samochodowa-dvb-t-exclusive-camp-black-i4058133027.html auto mam czarne, wysokość 6cm. Może by tak źle nie wyglądało :)

pzdr

Krzysiek

 

Ale Ci co dotychczas robili tą antenkę pisali, że obraz jest ok. Gdzie ją wrzuciłeś?

Ta z allegro trochę wygląda jak wentylator dachowy do busa :) U mnie totalnie odpada bo autko jest srebrne.

Jeszcze jest taka, ale wygląd też pozostawia trochę do życzenia i efekt działania też nieznany.

http://allegro.pl/mocna-antena-samochodowa-na-magnesie-dvb-t-mistral-i4006397341.html

 

To zależy gdzie się mieszka/jeździ. Może miasto ok ale ja w małej wiosce na południu PL :) Antenę trzymałem w ręce poza autem i obracałem nią. Mamy 3 nadajniki z których odbieramy dvbt. Odległości 2km (z tym że przeszkdza górka), i po ok 50km (i jeszcze więcej górek na przeszkodzie) i wystarczyło ze antena nie była skierowana na któryś z nadajników to obraz znikał. Dlatego kombinuje z tymi "dyskami" na dach, tylko czy jest znów wystarczająco silna?

Może ktoś potwierdzi z miasta czy na 100% antena odbiera nie ważne jak jest obrócona, 360 stopni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W innym temacje znalazłem coś takiego:

http://www.erisin.com/erisin-es1139b-bmw-5-x5-7-series-special-car-dvd-player_p336.html

 

przy obecnym kursie to około 1000 zł.

Bardzo mi sie podoba. Czy znajdujecie w tym jakieś minusy?

- jest na win 6.0 - można automapę zainstalować, jest DVBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena OK, ale pytanie jak z trwałością tego sprzętu. To jest elektronika made in china, więc może być różnie, a do serwisu daleko :) Dochodzi jeszcze 40$ za przesyłkę do Polski. Gdyby za tą cenę sprzedawał to ktoś u nas i była na to gwarancja to warte rozważenia, ale w tych okolicznościach przyrody to jak dla mnie jest to loteria. Pozostaje jeszcze kwestia czy masz obecnie u siebie MK3 lub 4 czy zwykłe radyjko. Jak bym miał zwykłe to bym się zastanawiał, ale jak mam mk3 to wywalanie firmowego sprzętu i zastępowanie go nonamem nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Dużo poniżej tej ceny można kupić firmowego tableta z tv, gpsem (wraz z mapą) i uchwytem samochodowym, więc temat jest do mocnego przemyślenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede to kupowac za miesiac albo dwa to moge dac relacje co do made in china...

chlopie dzis wszystko tam jest robione a na sprzet masz gwarancje,

siedzibaa nie tylko w chinach jest.

komputer tez masz caly made in china i dziala latami,

ale kup sobie tablet naklej go na szybe i badz hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede to kupowac za miesiac albo dwa to moge dac relacje co do made in china...

chlopie dzis wszystko tam jest robione a na sprzet masz gwarancje,

siedzibaa nie tylko w chinach jest.

komputer tez masz caly made in china i dziala latami,

ale kup sobie tablet naklej go na szybe i badz hej

 

Nie neguję tego rodzaju zakupów (sam wiele rzeczy kupuję na ebayu i w zagranicznych sklepach), zwracam tylko uwagę na pewne ryzyka z tym związane. To że wszystko jest z Chin jeszcze nic nie znaczy, bo ktoś to składa do kupy i pilnuje odpowiedniej jakości tych podzespołów. Inaczej zapewne robi to Samsung, a inaczej firma Erisin. Oczywiście , że nie ma na to reguły, bo sprzęt firmowy często szybciej ulega awariom niż tzw. noname. W każdym razie podeślij opinie jak się to będzie sprawowało, bo jest to alternatywa dla Dynavina, który jest sporo droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja położyłem lachę na TV w samochodzie nie oglądałem i nie oglądam. Czasami na postoju bawiłem siętym.

Z resztą jakość w mojej okolicy była paskudna.

Nie będę sobie szpecić samochodu jakimiś protezami.

TV zostaje jako archiwalium.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i jest sukces po raz piewszy u mnie poplynal obraz z dvbt. Jakosc calkiem dobra. Tyle ze musialem miec antene na zewnatrz bmw. W srodku sygnal sie zatracal... Musze poszukac rozwiazania. Antene mam samorobke, czyli ten wzmacniacz przed antenowy i 2 druciki miedziane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Ja bede to kupowac za miesiac albo dwa to moge dac relacje co do made in china...

chlopie dzis wszystko tam jest robione a na sprzet masz gwarancje,

siedzibaa nie tylko w chinach jest.

komputer tez masz caly made in china i dziala latami,

ale kup sobie tablet naklej go na szybe i badz hej

 

I co nabyłeś to cacko?

Napisz jak się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.