Skocz do zawartości

BMW E60 530D zawory (stukanie)


mateus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej z tym nie jezdzij.

 

Czyszczenie ci raczej nic nieda. Poprostu jak zdemontujesz wał i wyciągniesz popychacz po popychaczu to będziesz widział czy po jego wcisnieciu wyleci w holere oleju. Jak nie to jest uszkodzony i do wymiany.

 

Sorki za brak czasu, nie dałem rady zerknąc na etk, jak wruce do domu to wpierw poszukam tego.

Capaz -to jak to jest z tym czyszczeniem ,da czy nie da ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie to nie wiem czemu przestało stukać...:) tyle co rozebrałem wylalem stary olej z pompy vackum i czyściłem te samolegulatory ale z tego co capaz pisał to moje były wszystkie sprawne... później złożyłem wszystko dokładnie i nic nie słychać by stukało... jeszcze mam ciekawostke:) nie wiem czy to moze miec cos wspolnego ze stukaniem ale znalazlem przetarty wężyk podcisnienia (ten co idzie do węża pompy vackum od tekiej czarnej puszki znajdującej sie kolo prawego nadkola) po wymianie tego wężyka moje auto lepiej sie zbiera bo mialo takiego dola przy przyspieszeniu i teraz ustalo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w aso zaprogramować wtryski zapłaciłem 380zl:) namawiają mnie na wgranie najnowszego oprogramowania do mojego bmw koszt 650zl :) pozdrawiam

Jedz,a jak... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trzeba bylo poszukac po forum,ktos by ci zakodowal i z wgraniem oprogramowania tez mysle problemu nie bedzie...

Skad jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
aha czyli nie ma regulacji ręcznej... tak słychać takie głośne stukanie po odkręceniu korka wlewu oleju... ale słychać też podczas jazdy przy dodawaniu gazu zwłaszcza tak pod obciążeniem....

 

pod obwiązaniem moze takie coś https://www.youtube.com/watch?v=VC5aLWBoRHk&index=10&t=141s&list=FL04blyRlUK2TUd4NUD3b2KQ

0.25 s /0.41s/ 1.22 itd ??

było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.