Skocz do zawartości

[e60] lampy po lifcie - problem


lukaschemp

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem do E60 z 2004 roku lampy tylne po lifcie, ale nie działają tak jakbym chciał, wiązki są oryginalne tyle, nie ma żadnych błędów tyle że oprócz samych pasków czerwonych które powinny świecić świecą też żarówki i nie ma tego efektu ;/ Dowiedziałem się, że powinienem zmienić moduł świateł (LM) ale ku mojemu zdziwieniu w kilku ASO powiedzieli mi, że mój model nie przewidywał zmiany tych świateł i nie ma modułu dla mnie, podali mi numer jednego modułu, ale Pan nie gwarantuje, że będzie on działał. Nie wiem co teraz zrobić chyba są jacyś utalentowani "magicy" co by mogli przeprogramować ten mój lub jakoś inaczej idzie to zrobić by pojawił się pożądany efekt?
http://lukas.seoline.pl/bmw/lukaschemp_bmw_logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu nikogo do niczego zniechęcać i z góry oceniać, ale ja przez takie moduły zwaliłem sobie moduł świateł. Aż w końcu wziąłem się za to wszystko i wsadziłem moduł od LCI 2007 i zmieniłem od razu też przednie lampy.

Być może-daj Boże matys te Twoje moduły będą sprawować się jak należy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale kilka ASO powiedziało mi, że mój model nie przewidywał zmiany lamp ani przednich ani tylnych na LCI i nie ma modułu który na 100% będzie działał. 2 różne ASO podesłało mi 2 różne modele nowego modułu świateł i napisali, że "teoretycznie" może będzie działał, a drugi powiedział, że w ogóle nie będzie. Więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak takie moduły od matys24.
http://lukas.seoline.pl/bmw/lukaschemp_bmw_logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale kilka ASO powiedziało mi, że mój model nie przewidywał zmiany lamp ani przednich ani tylnych na LCI i nie ma modułu który na 100% będzie działał.
Pieprzą głupoty.. tyle Ci powiem. Ja mam 2003 i na nowym module z 2007 wszystko hula jak należy.

Zmieniasz moduł najlepiej na 2007- (choć możesz i 2005-2006), nowe kostki, kodujesz i wszystko śmiga jak należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko kwestia jaki moduł dokładnie mam kupić z tego >2005 roku? Bo ja mam np. bixenony więc musi on je obsługiwać itd. więc muszę skądś wziąć numer modułu który mi wszystko obsłuży, tylko pytanie czy mając światła z przodu przed lifetem, a z tyłu po lifcie ten moduł będzie można dobrze zaprogramować? Gdzie programowałeś moduł, możesz podać namiar?
http://lukas.seoline.pl/bmw/lukaschemp_bmw_logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu znależć poliftowy moduł który obsługuje opcje które są u Ciebie czyli bixenon skrętny/nieskrętny.. przypisujesz go do swojego auta i całą resztę da się już przeprogramować..

 

Ja wszystko robiłem u elektronika w łodzi więc jeśli jesteś zainteresowany (bo widzę że Ty z ZG) to Ci mogę wysłać PW z jego numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że nowy moduł będzie działał z przednimi starymi światłami, a z tyłu z nowymi? Z zasłyszanych informacji wiem, że trzeba też wtedy z przodu wymienić światła jak zmieni się moduł do obsługi świateł po lifcie.
http://lukas.seoline.pl/bmw/lukaschemp_bmw_logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak będzie z tym 2007- nie wiem. Natomiast na pewno moduły 2005-2006 będą pracowały wtedy jak należy.

 

Jednak ja na Twoim miejscu dołożyłbym też przednie z polifta i już zrobił całość :wink:

Będziesz miał wtedy dodatkowo dzienne i kilka nowych bajerów :wink: a de facto dołożysz max 500-1000zł, bo stare lampy możesz puścić na alledrogo.

 

Podesłałem Ci na PW numer do tego mojego machera. Przedzwoń i się upewnij :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega skovroon ma racje jak zmienisz lm oraz przod i tyl bedzie wszystko dzialalo +instalacja i kostki,ja zmienalem LM i przod na lift a tyl chcialem zostawic na swoich modulach(lampy lift) i nie dalo rady musialem ciagnac kable do LM i kodowac przod i tyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam wreszcie efekt lamp po lifcie :D

 

Dołożyłem moduły od matys24 i jak na razie nie widzę żadnych problemów, nie ma błędów, nic nie mruga, a efekt pożądany. Zobaczymy jak będą się sprawować w eksploatacji auta.

http://lukas.seoline.pl/bmw/lukaschemp_bmw_logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Musisz po prostu znależć poliftowy moduł który obsługuje opcje które są u Ciebie czyli bixenon skrętny/nieskrętny.. przypisujesz go do swojego auta i całą resztę da się już przeprogramować..

 

Ja wszystko robiłem u elektronika w łodzi więc jeśli jesteś zainteresowany (bo widzę że Ty z ZG) to Ci mogę wysłać PW z jego numerem.

 

 

ja bym Cie prosil o namiary do osoby ktora sie tym zajmuje w Łodzi.

z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie koledzy !!

 

czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat tych lamp http://allegro.pl/lampa-lampy-led-lift-bmw-e60-sedan-stan-bdb-i2391048475.html ? sa tanie i nieoryginalne, handlarz mowi ze nie potrzeba zadnych modulów ani kostek a swieca jak poliftowe tak samo... ?!?!!?!

z gory dziekuje i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% tak samo to raczej nie świecą bo gołym okiem widać, że te słynne świecące pręgi kończą się w tych lampach z linku tam gdzie się kończy w nich migacz, w oryginalnych ciągną się też na bocznej powierzchni aż do końca lampy po bocznej stronie. Nigdy nie widziałem na żywo jak świeca takie nie-ori więc o reszcie się nie wypowiadam.

 

Światło cofania też mają w innym miejscu niż ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.