Skocz do zawartości

2.5 bez vanos NIE CHCE ODPALIĆ


GIT1685048825

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem mechanikowi Kesterowi :mad2: do reanimacji silnik bo brał olej, nie miał mocy i zostawiał "chmurę" :cry2:

 

Mówi że wymienił pierścienie tłokowe i planował głowice...nic więcej nie wiem z powodu braku kontaktu :evil: Silnik oddał mi bez osprzętu i nie wiem tak naprawde co on mi oddał. Nie wiem czy to w ogóle zapali :duh:

 

Po ustawieniu przyrządami rozrządu i założeniu nowego czujnika położenia wału silnik nie chce odpalić :shock: strzela i kicha :x kompresja 16 na każdym cylindrze. Gdy kolega psiuknął plakiem w kolektor ssący to go podpaliło :!: :!: :!: co jest grane :duh:

 

PROSZĘ O POMOC BO SIE Z TYM BORYKAM JUZ KILKA DNI 693630969 :cry: piszcie, dzwoncie jak możecie :roll: bo włosy wszystkie mi powylatują :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było 5 mechaników i twierdzą ze jest dobrze :shock: ale nic poza tym :/ i dalej jest lipa :cry2: ale wiązkę silnika mam od Kestera. :duh: Dzisiaj podłączony został komputer, który nie mógł się połączyć z komputerem w aucie... :shock: To chyba raczej wiązka... :norty: A czy wiązka od 2.0 bez vanosa jest taka sama jak od 2.5 :?: :?: :?: :idea: Edytowane przez GIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby za duzo :? elektryka komputer nie może sie połączyć z komputerem auta :shock:

 

Godzine temu zrobiłem taki numer że zamieniłem kable od cewek przypisanych do cylindrów i auto działa :shock: np kabel przypisany do cylindra nr 1 podłączyłem od 3 i silnik zapierdala :shock: na podłączeniu przypisanym strzela :!: :shock:

 

CYLINDER - CEWKA

1 - 3

2 - 1

3 - 2

4 - 5

5 - 6

6 - 4

 

co tu jest grane? jakie mogą być tego skutki? na wiązce od 2.0 jest to samo. Czy może to być spowodowane włożeniem innego wału korbowego bo podobno był wymieniany ale prawdy nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kabli nikt wczesniej nie przestawial to po latach one sie same tak układają ze nawet niewidomy by je podlaczyl dobrze, wiem bo nie raz to rozbieralem i nigdy nie bylo poblemu z cewkami, tam jesli na sile nie będziesz przekręcał kabli to wszystko ładnie samo pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.