Skocz do zawartości

F25 Bluetooth


kornnn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie jestem na 100%, ale może być zupełnie nieaktywny. Tak jak np. gdy nie ma się NAVI, przycisk jest ale nie jest podłączony pod żadną funkcję.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Cieszę się, że pojawił się temat Bluetootha. Pewnie nie jestem pierwszym, który popełnił błąd przy konfiguracji i nie zamówiłem sobie zestawu.

Pytanie czy jest już dostępna oficjalnie opcja dokupienia bluetootha w serwisie? W jakiej cenie? Co trzeba zrobić, aby np. była pełna współpraca z iPhonem?

Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Cieszę się, że pojawił się temat Bluetootha. Pewnie nie jestem pierwszym, który popełnił błąd przy konfiguracji i nie zamówiłem sobie zestawu.

Pytanie czy jest już dostępna oficjalnie opcja dokupienia bluetootha w serwisie? W jakiej cenie? Co trzeba zrobić, aby np. była pełna współpraca z iPhonem?

Będę wdzięczny za info.

 

dołączam się do pytania. Jaki byłby koszt zakupu bluetootha aby komputer łączył się z telefonem bez tych bajerów multimedialnych, (sama rozmowa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja też taką odpowiedź dostałem, tylko, z tą różnica, że mi powiedziano, że na razie jeszcze nie ma... ponoć z F83 też tak na początku było.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jestem w stanie to zrozumieć, ale nie pojmuje jednej rzeczy... pisałem do nich z zapytaniem o instalacje owego zestawu do BMW F25, navi itd bez numeru VIN. Dealer w odpowiedzi prosił o numer VIN ( nie powiedział, że do F25 nie instalują w tym momencie ). Po numerze stwierdził, że nie da się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale ja mam navi pro z 8.8 cali, idrive, multi kierownice i nie rozumiem dlaczego nie mozna dolozyc bluetootha...

Sorry, ale w takim przypadku to już nie wiem ;)

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
ale ja mam navi pro z 8.8 cali, idrive, multi kierownice i nie rozumiem dlaczego nie mozna dolozyc bluetootha...

 

Zawsze można, niezależnie od wersji/radia/nawigacji.

Po prostu pewnie jeszcze u nas nie ma zestawów do F25, alternatywą może być montaż w nieautoryzowanym warsztacie lub zamontowanie jakiegoś Parrota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można zamontować moduł bluetooth to F25. Serwis niestety tego jeszcze nie wie jak. Pełna obsługa z CIC standartowy moduł Bluetooth BMW

 

Montowaliśmy do F25 moduł combox 2 miesiące temu z powodzeniem.Handlowiec pomylił się w zamówieniu i trzeba było zrobić przed wydaniem auta.

 

Jedyny problem to trzeba ciągnąc swiatłowód przez cały samochód ( jeśli ma podstawowe nagłośnienie czyli bez AMP Optic) , kabel mikrofonowy i w tapicerce w oryginalnym miejscu jest przetłoczenie do montażu mikrofonu z przodu...

 

Mozna zamontować przy radio proffesional ( mały ekran) i przy nawigacji 620.

 

Proponuje montac combox media bo mamy otwarta droge do usb w podłokietniku ( np ipod , pendrive) no i oczywiscie opcje internetowe , muzyka po BB itp... :D

 

Reasumując można zrobić na oryginale. :8)

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich !

 

A więc jak w temacie: Do pełnego zestrojenia iPhona z F25 potrzebne są:

 

- System nawigacyjny Professional - S0609 - 9.590,00 PLN (lub ew. Radio Professional)

- Łączność, Bluetooth oraz interfejsy audio USB - S06NK - 2.857,00 PLN

- Rozszerzenie interfejsu audio o telefony komórkowe - S06NF - 410,00 PLN

- Adapter Snap-In do iPhone (dostępny tylko jako akcesorium do konkretnego modelu telefonu) - 385,00 - 798,00 PLN (w zależności czy z funkcją ładowania czy bez)

 

Nie ma i chyba nie będzie możliwości rozszerzenia zestawu w sposób oryginalny, bo wiązki okablowania w autach bez osprzętu BT i audio nie zawierają potrzebnych połączeń. Wydaje się, że na tą chwilę, jedyną możliwością jest zaproponowana w poście powyżej przeróbka. Niestety, w autach na gwarancji wskazane jest odczekanie 30 miesięcy (24mc gwarancji + 6mc rękojmi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam wszystkich !

 

A więc jak w temacie: Do pełnego zestrojenia iPhona z F25 potrzebne są:

 

- System nawigacyjny Professional - S0609 - 9.590,00 PLN (lub ew. Radio Professional)

- Łączność, Bluetooth oraz interfejsy audio USB - S06NK - 2.857,00 PLN

- Rozszerzenie interfejsu audio o telefony komórkowe - S06NF - 410,00 PLN

- Adapter Snap-In do iPhone (dostępny tylko jako akcesorium do konkretnego modelu telefonu) - 385,00 - 798,00 PLN (w zależności czy z funkcją ładowania czy bez)

 

Nie ma i chyba nie będzie możliwości rozszerzenia zestawu w sposób oryginalny, bo wiązki okablowania w autach bez osprzętu BT i audio nie zawierają potrzebnych połączeń. Wydaje się, że na tą chwilę, jedyną możliwością jest zaproponowana w poście powyżej przeróbka. Niestety, w autach na gwarancji wskazane jest odczekanie 30 miesięcy (24mc gwarancji + 6mc rękojmi).

 

Dzięki aart77 za drobiazgowe podejście do tematu! Teraz wiadomo na czym stoimy.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Montowalismy już kilka zestawów Combox media z gwarancja nie ma problemu. Jesteśmy partnerem BMW i ostatnio robiliśmy takie auto na zlecenie BMW Polska bo ponoć nie można w aucie A działa włącznie z dolozeniem swiatlowodow i okablowania. Opis na http://www.bimmerretrofit.pl

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.