Skocz do zawartości

520i M50B20 vanos


Carvie89

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odklei się;) akurat co do żywicy to jestem pewien, poza tym zależy jak kto to zrobi. Zresztą cokolwiek się tam podzieje to będę wtedy myślał, proba nie strzelba tych aut jest jeszcze na tyle, że nie ma stresu że nie dostane części. Co do zamienników...kolega kupił do e28 ponoć bardzo dobrej jakości i musial wsadzić pól kg szpachli żeby go wyrównać więc wybacz ale za zamienniki póki co podziękuje. Generalnie wszystko robiłem na dobrych sprawdzonych środkach, żywica położona na epoksydzie i jest tak związana, że moim zdaniem nie ma opcji tego zedrzeć. Tak czy inaczej przekonamy sie :cool2: Kwestia jest taka że jak mam kupić używke za 100zł i mieć to samo albo i gorsze niż miałem to mija się to z celem a oglądałem troche błotników. Zresztą sam miałem częsci do e34 więc wiem jak z tym sytuacja wygląda

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Wróciłem z niemiec, awaria po drodze w 2.0 - padł czujnik wałka rozrządu..cudem udało się dojechać ze sporymi problemami. Spód zrobiony na zero, zdjęć nie miałem czasu zrobić bo piątek sobota niedziela i poniedziałek dzien i noc składałem wszystko żeby zdążyć na wyjazd. Pomalowany lewy błotnik przedni cały, prawy po listwe i póki co tyle bo kupiłem nowy wóz, szeroki ryjek musi poczekać :cool2:

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie wina stare izolacji na samych przewodach..pokruszyły sie po prostu..na początku gasła nie dało rady jechac w ogóle..z 50 razy na autostradzie stawałem :mad2: ..potem udało sie ustawic kable tak że jechałem max 90km/h i praktycznie tak dowlokłem sie ponad 200km na miejsce. Kupiłem używke ale w sumie po 2 miesiącach juz mi wywaliło błąd i nie chce trzymac obrotów na jałowym na benzynie, na gazie jedzie w miare patrzyłem na kable i zaczyna robic sie to samo...z zamiennikami słabo sytuacja wygląda bo praktycznie nic nie ma z tego co patrzyłem po hurtowniach..na allegro jest VDO tylko troche strach to brać, oryginał przeraża finansowo a czujnik niestety pasuje tylko od m50...troche słaba sytuacja. Ty Rafał kupiłes nowy czy jak?

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc jak to mówią..kto kupuje tanio kupuje dwa razy. Nowy czujnik położenia wałka rozrządu z ASO..390 zł ale różnica jest, oby na kolejne 20 lat z tym spokój.

Została sonda...

 

http://www.editer.pl/fotka/90bbc98f381e4d17e13c6a0fb17716b9_1.jpg

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.