Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ja to auto widziałem na giełdzie, nawet w nim siedziałem i musze powiedziec, że naprawde jest zadbane, nawet jak na taki przebieg.. Przemyśle to jeszcze dokładnie, bo jakbym ja kupił to zamierzam wsadzić od razu gaz( JAKIE KOSZTA ZAŁOŻENIA INSTALACIJ?)

 

Sprawdzic dokladnie auto, wyglada ładnie. Jak nic zlego nie wyjdzie to utargowac kilka stówek, kupić i cieszyc sie jazdą.

Dobrze ze przebieg oryginalny.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w aucie nie pije i na nartach nie jezdze, wiec akurat to nie byłoby mi potrzebne.

 

Wg mnie najpotrzebniejszym dodatkiem w e46 jest kontrola trakcji. W R6 była w standardzie, w R4 była opcją....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to poprzednie auto to też było e46? Bo o takim rozmawiamy. Z doświadczenia wiem, że sprzedać takie auto, od którego ludzie oczekują pewnego standardu (tym bardziej, że 99,99% e46 klimę ma), jest bardzo ciężko.

A moja miałą szyber, xenony, zmienione nagłośnienie, PDC, zmieniarkę 6 CD, multi, pompowane lędźwie (to już rzadkość), alu 17" i była najbardziej poszukiwanym dieslem.

I zawsze to samo: "Ponie, taka Beema bez klimy? To moja stara Laguna klimę mo".

Nigdy więcej.

 

A to, że autor sam musi sobie odpowiedzieć, czy warto, to chyba wiadomo. Mnie już ten temat znudził, wszystko zostało powiedziane. Cheers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to poprzednie auto to też było e46?

 

Nie to był Peżot.

 

Co do braku klimy w e46, to moze rzeczywiscie jest to problem przy odsprzedazy. A moze problemem bylo ze miałes zadbany doinwestowany egzemplarz? czyli drozszy od sredniej? Bo nigdy do końca nie wiemy, co moze ludzi zachecic/zniechecic do kupna danego auta...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest najuboższym e46, jakie widziałem

Widziałem już gorsze bidoki. Na Holandie szły e46 bez bocznych poduszek które były niby standardem, w vinie jest wtedy zaznaczone że auto ich nie posiada

 

Danii, mozliwość sprawdzenia przebiegu

Synsdato: 2011.05.12

km-tæller: 248 000

 

to nie 6 cylindrówka ze mozesz miec 300 tys i jezdzic bez zadnego problemu

Niby czemu ma robić problemy. Jako zastępczy dupowóz mam Astre I z podobno kiepskim X14XE, nabite ponad 380 tysięcy, a katowane czasem na zimniutkim silniku do odciny nie żre nic oleju, zawsze odpalało nawet przy -30 stopniach, nie zdarzyło się też by miała jakiekolwiek problemy z silnikiem. I to 1,4 w tej budzie radzi sobie dużo lepiej niż 316

Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to poprzednie auto to też było e46? Bo o takim rozmawiamy. Z doświadczenia wiem, że sprzedać takie auto, od którego ludzie oczekują pewnego standardu (tym bardziej, że 99,99% e46 klimę ma), jest bardzo ciężko.

A moja miałą szyber, xenony, zmienione nagłośnienie, PDC, zmieniarkę 6 CD, multi, pompowane lędźwie (to już rzadkość), alu 17" i była najbardziej poszukiwanym dieslem.

I zawsze to samo: "Ponie, taka Beema bez klimy? To moja stara Laguna klimę mo".

 

 

Ano właśnie, tylko między Twoim autem a omawianym tutaj była jeszcze jedna zasadnicza różnica - tu mówimy o coupe, czyli aucie z zasady skierowanym do nieco innego odbiorcy niż sedan/touring. Sprzedając coupe bez klimy już raczej nie można liczyć że jakimś cudem przyjdzie kupiec-dziadek, który powie, że jeździ autami od 56-go i nigdy nie miał klimy więc i w tym aucie nie potrzebuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż przejrzałem jeszcze raz fotki mojej byłej bumy. Rzeczywiście źle się wyraziłem z moim wklejonym obrazkiem, ale to już po fakcie było. Niemniej Lion faktycznie miał prawo widzieć w aukcji przycisk po lewej stronie. Ale dalej utrzymuję, że pisze bzdury, bo nie był to przycisk klimatyzacji!!!

BO:

po lewej stronie jest przycisk od ogrzewania tylnej szyby, a nie od klimatyzacji!!!

Jeśli brak klimatyzacji, to po lewej jest właśnie przycisk od grzania szyby, a tam, gdzie powinien być przycisk grzania szyby, jest pusto (ta krateczka).

Na mojej fotce rzeczywiście słabo widać, ale popatrzcie tu:

http://img3.sprzedajemy.pl/540x405_bmw-e-panel-sterowan-960973.jpg

I taki właśnie panel jest w omawianym aucie. Nie ma na nim waszej śnieżynki, nie ma więc klimy. A to, co widział Lion, to przycisk ogrzewania tylnej szyby, który przy braku klimy w tym właśnie miejscu się znajduje. Teraz chyba wszystko jasne.

Jeszcze raz powtarzam, zadajcie sobie trochę trudu i poczytajcie wasze instrukcje do auta, tam jest wszystko przedstawione na obrazkach i nie potrzebna jest cała dyskusja.

Po raz któryś powtarzam, że auto nie ma klimy, ale dalej nie wierzycie.

Koniec i kropka.

 

zielo widze ze nie czytasz ze zrozumieniem tego co pisze .tłumacze jeszcze raz auto z linku nie ma klimy ale panel który pokazał mandarin ze niby jest taki sam jak w tamtym aucie ma przycisk właczania klimy po lewej stronie a po prawej od właczania szyby.są odwrócone tylko nie musi byc w tym samym miejscu gdzie u ciebie był w wielu autach przyciski czasami sie rozmieszcza inaczej zaleznie od klijenta i rynku na który idzie dane auto.wiec mandarin zamieszął bo pokazuje palnel z allegro któy jest do auta z klimą.ponizej mandarina rafałek73 cytuje pod jego wypowiedzą i pokazuje juz inny link nie wiem dlaczego tam wkleił .w kazdym razie na początku postu mandarin pokazuje panel z odwruconymi przyciskami klima/szyba i mówi ze jest taki jak w aucie które widział na giełdzie.a w linku do ogłoszenia o tym aucie widac ze nie ma przycisku pop prawej.ilez to trzeba tłumaczyc ze głupi przycisk jest zmieniony pozycją z innym.

 

PS: Co do VIN, wg mnie przy klimie zwykłej powinna być opcja S530A AIR CONDITIONING Klimatyzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moje zrozumienie się nie bój. Do kogo masz pretensje, że autor zmienił fotkę? My rozmawiamy o tym panelu:

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C20/13/16/C20131662_6.jpg

Trzeba było napisać, o jaką fotkę ci chodzi, bo jak sam widzisz, my dyskutujemy o starym zdjęciu wrzuconym przez autora, na którym ewidentnie był panel od auta bez klimy.

 

Inna sprawa, że wystarczyło od razu dobrze popatrzeć na aukcję, a wiedziałbyś, że się tu mylisz:

ale na zdjeciu pokazujecie panel który ma przycisk do załączania klimy a tamta bmka ma niby taki sam panel

 

Tylko do pomyłki trzeba umieć się przyznać. Pisz co chcesz, jak już tu nie wchodzę, bo chyba udowodniłem porządnie, że auto nie ma klimy. Do zobaczenia w innych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, tylko między Twoim autem a omawianym tutaj była jeszcze jedna zasadnicza różnica - tu mówimy o coupe, czyli aucie z zasady skierowanym do nieco innego odbiorcy niż sedan/touring. Sprzedając coupe bez klimy już raczej nie można liczyć że jakimś cudem przyjdzie kupiec-dziadek, który powie, że jeździ autami od 56-go i nigdy nie miał klimy więc i w tym aucie nie potrzebuje...

 

jakis popyt na coupe bez klimy jednak jest, skoro gole coupe z najslabszym motorem jest wystawiane za ponad 17500zł

 

gdyby było tak tragicznie bez klimy, jak wszyscy twierdzą, to te auto stało by za 12 tys zł albo taniej

 

 

Wiadomo ze 90% nabywców patrzy na wyposazenie, skusi ich klima, skóra, duze koła.

Inny spojrzy na stan techniczny i przeżyje brak klimy i kupi takie auto nie wybrzydzając.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moje zrozumienie się nie bój. Do kogo masz pretensje, że autor zmienił fotkę? My rozmawiamy o tym panelu:

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C20/13/16/C20131662_6.jpg

Trzeba było napisać, o jaką fotkę ci chodzi, bo jak sam widzisz, my dyskutujemy o starym zdjęciu wrzuconym przez autora, na którym ewidentnie był panel od auta bez klimy.

 

Inna sprawa, że wystarczyło od razu dobrze popatrzeć na aukcję, a wiedziałbyś, że się tu mylisz:

ale na zdjeciu pokazujecie panel który ma przycisk do załączania klimy a tamta bmka ma niby taki sam panel

 

Tylko do pomyłki trzeba umieć się przyznać. Pisz co chcesz, jak już tu nie wchodzę, bo chyba udowodniłem porządnie, że auto nie ma klimy. Do zobaczenia w innych tematach.

nie mam zamiaru sie kłucic a nawet dyskutowac o jakąs klime.chodziło mi cały czas o link do ogłoszenia z panelem od auta z klimą a nie o zdjecie z linku do ogłoszenia o sprzedaz tego auta.pisałem jasno od początku o co mi chodzi nie wazne ja nie kłuce sie nigdy jesli nie mam racji powiedzmy ze nie zrozumielismy sie o które foto chodzi bo juz mi sie ie chce tłumaczyc swojej.tak jak mówisz do zobaczenia w innych postach i obysmy byli zgodni hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, tylko między Twoim autem a omawianym tutaj była jeszcze jedna zasadnicza różnica - tu mówimy o coupe, czyli aucie z zasady skierowanym do nieco innego odbiorcy niż sedan/touring. Sprzedając coupe bez klimy już raczej nie można liczyć że jakimś cudem przyjdzie kupiec-dziadek, który powie, że jeździ autami od 56-go i nigdy nie miał klimy więc i w tym aucie nie potrzebuje...

 

jakis popyt na coupe bez klimy jednak jest, skoro gole coupe z najslabszym motorem jest wystawiane za ponad 17500zł

 

gdyby było tak tragicznie bez klimy, jak wszyscy twierdzą, to te auto stało by za 12 tys zł albo taniej

 

 

Wiadomo ze 90% nabywców patrzy na wyposazenie, skusi ich klima, skóra, duze koła.

Inny spojrzy na stan techniczny i przeżyje brak klimy i kupi takie auto nie wybrzydzając.

 

17000 za w miarę zadbane e46 coupe z rocznika 2000/01 to nie jest duża kasa ;) Można przeżyć brak klimy, podobnie jak brak samochodu, oka, ręki czy nogi. Nikt mi jednak nie powie, że brak klimy nie stanowi dla niego problemu. Też mam drugie auto, którym jeżdżę od 8 lat bez klimy, nauczyłem się z tym żyć, ale gdy je kupowałem były inne czasy i inne wymagania, i nie będę twierdził, że nie ma dla mnie znaczenia czy klima w nim jest czy jej nie ma. Każde auto jest skierowane do określonego typu nabywcy, innego ma seicento, innego fiat panda, innego yaris, a innego BMW e46 Ci. W tym aucie ceni się wygląd, komfort i przyjemność z jazdy, i dla tych cech się je kupuje (pomijając przysłowiowych buraków, ale dla nich tym bardziej bez kimy nie ma jazdy :mrgreen: ). Ciężko mówić o przyjemności z jazdy czy komforcie z potem lejącym się po d... Chyba że właśnie w Danii, gdzie latem temperatura dochodzi do 18 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę, że niezle zamieszanie wyszło w związku z klimą tego auta;d i chciałbym dopowiedzieć że dzwoniłem dzisiaj i pytałem sie o tą klime, lecz Pan mówił ze ktoś już dzwonił z takimi pytaniami, ale że ma na pewno klimatyzacje i jest tego pewny. Nie chciałem nic sie spierać, spojadę w niedziele i wszystko sprawdze sam;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę, że niezle zamieszanie wyszło w związku z klimą tego auta;d i chciałbym dopowiedzieć że dzwoniłem dzisiaj i pytałem sie o tą klime, lecz Pan mówił ze ktoś już dzwonił z takimi pytaniami, ale że ma na pewno klimatyzacje i jest tego pewny. Nie chciałem nic sie spierać, spojadę w niedziele i wszystko sprawdze sam;>

 

Pan handlarz udaje głupa i liczy, że przyjedziesz, napalisz się i weźmiesz mimo braku klimy. Ciekawi mnie tylko czy auto faktycznie jest w takim dobrym stanie technicznym i blacharskim. Zwróć, uwagę, że napisał o serwisie, rzekomej klimie, a nie zaznaczył, że auto jest bezwypadkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak uwazam,handlarze kłąmią przez telefon zajezdzasz a tam szroto widoczny gołym okiem malowane elementy i jak cos popsute to powie ze wczoraj sie zepsuło albo godzine temu.da ci umowe pustą z niemcem i tyle interesu z handlarzami.w niemczech takie bmw kosztuje 4-5tys euro bezwypadkowe i z rozsądnym przebiegiem.powiedzmy ze te bez klimy było tansze .cena zbyt niska to itak nie ejst bo 17 +opłaty to sporo kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest po opłatach, zostaje tylko koszt rejestracji 256zł. A, no i mówił, że wszystko jest opłacone i nie jest tak jak niektórzy mówią, że auto po opłatach a jak przychodzi co do czego to zostaje racykling 500zł i cos jeszcze dochodzi, a u niego sama rejestracja. Mam pytanie, jak sprawdzić czy wszystkie opłaty są zrobione, jakie kwitki powinny być do wglądu?

A no i jjeszcze ćhciałbym się dowiedzieć jaki koszt instalacji gazowej do tego silnika, chodzi o sekwencje najtańszą i średnia, bez czerwonych plastików do wtrysków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli auto po opłatach to powinno być: dokument z urzędu celnego potwierdzający zapłatę akcyzy, tłumaczenia, przegląd zerowy, opłata recyklingowa, i jeżeli nie jest płatnikiem podatku vat to dokument z urzędu skarbowego o zwolnienia z vat i nie jestem pewien jeżeli by doszło do transakcji to musisz zapłacić w urzędzie skarbowym podatek od kupna wszystko będzie zależało jaka będzie suma na umowie. Z takimi dokumentami idziesz do urzędu komunikacji wpłacasz 256zł i rejestrujesz auto dostajesz blachy i miękki dowód. Jeszcze jedno jeżeli samochód ma jakieś blachy to musisz je zdać chyba że nie są oryginalne to musisz powiedzieć że auto przyjechało na lawecie i wypełnić krótki wniosek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest po opłatach, zostaje tylko koszt rejestracji 256zł. A, no i mówił, że wszystko jest opłacone i nie jest tak jak niektórzy mówią, że auto po opłatach a jak przychodzi co do czego to zostaje racykling 500zł i cos jeszcze dochodzi, a u niego sama rejestracja. Mam pytanie, jak sprawdzić czy wszystkie opłaty są zrobione, jakie kwitki powinny być do wglądu?

A no i jjeszcze ćhciałbym się dowiedzieć jaki koszt instalacji gazowej do tego silnika, chodzi o sekwencje najtańszą i średnia, bez czerwonych plastików do wtrysków :lol:

najtansza sekwencja 2000-2400 i bedzie to chodziło ale lepiej zainwestowac w taką za 3000zł jakis papudrak pewnie załozy tez za 1800zł nawet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie. Przesiadam się chyba na e46 330ci. http://otomoto.pl/show?id=C22470280 i sprzedam moje oczko:) jak cos to 607-455-683 lub suchy2@poczta.pl mam do auta zaklepane kopmpletne skórzane szare wnętrze wiec jak cos to kwestia dogadania

 

Jak długo go masz? Nie pływał podczas powodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.