Skocz do zawartości

Diagnostyka, INPA, używanie - stopień trudności?


DonPedro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy dla zwykłego zjadacza chleba temat diagnostyki i używania programu do diagnostyki typu INPA,DIS to wyższa szkoła operowania?

Potrzebuję wykasować błąd poduszki/pasów (problem rozwiązany) - mogę podjechać do profesjonalisty (ale to kosztuje - mowa o UK).

Więc pomyślałem o tancszej opcji i zakupie kabla na allegro, podpięcie pod laptopa i próbie samodzielności :mrgreen:

Jak to wygląda , czy jest to mega trudność :?:

DON PEDRO - UK

http://img853.imageshack.us/img853/2999/bmwlogowallpaper300x187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie naprawisz auta kasując błędy ? Programy diagnostyczne nie sa po to by naprawić auto tylko po to by zdiagnozować gdzie jest problem i wtedy dopiero problem rozwiązać.

Jaką masz pewność ze po wykasowaniu błędu on nie wróci ?

Jak zinterpretujesz błąd który odczytasz ?

A może odrazu go skasujesz i nie będziesz szukał przyczyny błędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie naprawisz auta kasując błędy ? Programy diagnostyczne nie sa po to by naprawić auto tylko po to by zdiagnozować gdzie jest problem i wtedy dopiero problem rozwiązać.

Jaką masz pewność ze po wykasowaniu błędu on nie wróci ?

Jak zinterpretujesz błąd który odczytasz ?

A może odrazu go skasujesz i nie będziesz szukał przyczyny błędu ?

 

Kolego czytaj ze zrozumieniem. Bylem na diagnostyce 2 tygodnie temu, dostalem wydruk z bledami wystepujacymi w moim samochodzie. swiece zarowe, blad poduszki/nie zapietych pasow.

Jak pisalem uporalem sie z probloemami, wymienilem swiece zarowe, oraz wymienilem sansor maty pasazera i potrezebuje wykasowac bledy.

jako ze kontrolki nadal sie pala na desce.

Wiec prosze wricic do mojego poprzedniego pytania i sprobowac na nie odpowiedziec, jesli to jest zbyt trudne to z gory dziekuje za wszelka wlozona energie :|

 

P.S. Koszt podlaczenia jaki ponoislem za pierwszym razem wyniosl 50f +vat. Wiec zakup kabla (allegro 55zl) i wykasowanie bledu na wlasna reke jest chyba tansza opcja, chyba ze sie myle....

DON PEDRO - UK

http://img853.imageshack.us/img853/2999/bmwlogowallpaper300x187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie naprawisz auta kasując błędy ? Programy diagnostyczne nie sa po to by naprawić auto tylko po to by zdiagnozować gdzie jest problem i wtedy dopiero problem rozwiązać.

Jaką masz pewność ze po wykasowaniu błędu on nie wróci ?

Jak zinterpretujesz błąd który odczytasz ?

A może odrazu go skasujesz i nie będziesz szukał przyczyny błędu ?

 

Kolego czytaj ze zrozumieniem. Bylem na diagnostyce 2 tygodnie temu, dostalem wydruk z bledami wystepujacymi w moim samochodzie. swiece zarowe, blad poduszki/nie zapietych pasow.

Jak pisalem uporalem sie z probloemami, wymienilem swiece zarowe, oraz wymienilem sansor maty pasazera i potrezebuje wykasowac bledy.

jako ze kontrolki nadal sie pala na desce.

Wiec prosze wricic do mojego poprzedniego pytania i sprobowac na nie odpowiedziec, jesli to jest zbyt trudne to z gory dziekuje za wszelka wlozona energie :|

 

P.S. Koszt podlaczenia jaki ponoislem za pierwszym razem wyniosl 50f +vat. Wiec zakup kabla (allegro 55zl) i wykasowanie bledu na wlasna reke jest chyba tansza opcja, chyba ze sie myle....

 

Wykasujesz bez najmniejszego kłopotu INPA, ale fejs proponuje kupić pewniejszy np od nerwusa. Ja mam juz ponad rok i żadnego problemu z użytkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.