Skocz do zawartości

[e30] od czego wał, sanki i maglownica


pioter_ch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Z tego co wiem, o od R6 żadnego nie pasuje. Ale nie mam pewności. Jak nie wiesz to wejdź na stronkę REAOEM.COM, i porówna j nr. oem dla poszczególnych wersi silnikowych. Ale jak pisałem wcześniej, to tylko m40 i m42 podejdzie wał.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera coraz bardziej mi wali cos pod samochodem... nie mam czasu nawet zajrzeć, a samochod stoi w garażu. wczoraj jak chcialem podjechac pod górke to na 3 biegu przy brtoach powyzej 4tys oczywiscie w miejscu samochod wpadl mi w takie wibracje ze myslalem ze sie rozwali... Moze dzis wieczorem wjade i zobacze mocowanie podpory, moze ja zle zalozylem albo przykrecilem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A co ma wał? jeśli nie wygiąłeś go o jemu nic się nie dzieje. Sprawdx tuleje belki i mocowanie dyfra tłumik drgań za skrzynią.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie póki nie jest krzywy, to nie sądzę by mógł aż takie drgania powodować, raczej coś się uwaliło przed lub za nim...

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie może być wygięty, musi byćw lini prostej, pewnie podporę źle zamontowałeś. Jak się przyjrzysz to cała podpora do jej mocowania jest przesunięta lekko w jedną stronę.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A sanki to po co? MAglownica jak dobrze pamiętam powinna podejśź bez problemu. Problem bedzie z pompą i przewodami, bo te na 90 procent nie bedą pasować,

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to chcialbym zmienic całe zawieszenie z przodu tj. kolumny wraz z zaciskami i amorami i sprezynami, wachacze i sanki z maglownica ponieważ. Sanki chce wymienic poniewaz kiedys je troszke wygielem w miejscu mocowania z maglownica przez co zrobil mi si eluz na maglownicy i kierownica jest troszk e krzywo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
chcialem wrocic do tematu wału, rozebrałem dziś tłumik i osłony. I teraz moje pytanie, stojac pod samochodem z przodu mamy silnik a z tyłu bagaznik to czy wał powinien byc bardziej przyciśnięty do prawej strony, ponieważ podporę mam nowa. i od syfra do podpory wał jest prosto ustawiony, ale juz od podpory do skrzyni lekko w lewo. i pewnie stąd te wibracje... chyba ze podpore złe założylem w co wątpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie podpora nie jest. Ale ją trzeba tak załozyć by tworzyła linię prosta. Jak ją obrucisz to wtedy sie wał winkluje.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.