Skocz do zawartości

318i kolorowe żarówki postojowe można czy nie


wokerr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące żarówek postojowych.

Mianowicie czy można jeździć na kolorowych lampach postojowych?? Czy policja będzie się czepiać?

Wygląda to tak:

http://img832.imageshack.us/img832/9452/hjkjkj.jpg

 

Co do przeciwmgłowych to wiem, że można je stosować tylko w określonych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z odcinków "Uwaga Pirat!" facet był maniakiem niebieskiego światełka ( m.in. takiego jak na zdjęciu ). Nawet wsteczne świeciło na niebiesko więc rozmowa była krótka - mandat i konfiskata dowodu. Generalnie nie polecam kombinować bo to jak koledzy wcześniej zauważyli raz że wiocha dwa można stracić dowód i trochę czasu.

Pozdrawiam

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiocha?hmm.. zależy jak dla kogo. ja mam ale podobne..w dzien świecą bardziej biało a dopiero w nocy świecą niebiesko. Ale ogólnie nie wolno. A mam te żarowki własnie od kolegi któremu zabrali za to dowód :twisted: dał mi je dlatego że zmienił na e46 i jak je włożył to wywalało mu bład na kompie pokładowym czy coś takiego.. jak na moje ładnie to wygłąda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można.

Raz że wiocha, dwa że nie mają homologacji więc policja może zabrać nawet dowód.

 

Bizon z charakterytycznym sobie urokiem uchwycił sedno :cool2: Widzę, że nasza krucjata przeciwko wieśniaczeniu to walka z hydrą... :|

 

Co do tematu - oczywiście nie można mieć takich świateł. P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żeby po wsiach jeździli bejcami z niebieskimi żarówkami :twisted: stwierdzenie "wiocha" jest dla mnie śmieszne a dla kogoś innego może być nawet obraźliwe :) bo jest to tylko i wyłącznie kwestia gustu,dla jednych wiocha to niebieskie żarówki,dla innych może to być przyciemnianie świateł lub też szyb itd.więc takie wypowiadanie się jest trochę nie na miejscu i mało kulturalne. Swoją drogą pytanie czy można założyć kolorowe żarówki czy nie i czy policja będzie się czepiać jest zabawne,bo każdy z nas jadąc samochodem łamie prawo codziennie setki razy ale nikt nie pyta np: czy można po mieście zasuwać setką :D czy nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żeby po wsiach jeździli bejcami z niebieskimi żarówkami :twisted:

 

Nie? U mnie to się sprawdza niemal w 100%. Niebieskie postojówki = dresiarz w białej czapeczce + turbowydech + plastikowy smok na tylnej klapie.

 

Ale stara prawda głosi de gustibus est non disputandum. Jeśli ktoś chce, to auto zwieśniaczy.

 

Co do łamania przepisów, to pytanie było: czy można wg przepisów. Odpowiedź: nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomsen1 tu jest mowa tylko o żarówkach a nie że kojarzy ci sie z dresem i innymi duperelami. Takie komentarze są zbędne,każdy ma swój gust,dla innego mogą byc ringi wieśniactwem ktore pewnie masz , albo jak kolega mówi ze przyciemniane szyby mogą być wiesniactwem,to kwestia gustu , żarówka jak żarowka tobie podoba sie biała a innemu niebieska to po co te gadki i potem wybucha wojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ok. ja też mam w swojej wszystkie ciemne(robione w specjalnym zakładzie) ale nie ma co sie wypowiadac na temat wieśniactwa..jednemu się to podoba a drugiemu nie..i tyle. Nie powiem kołpaki i spojlery i naklejki to jest cos ze wsi.. :twisted: ale nie same żarówki.. no i jak w temacie,nie wolno i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda myszka swój ogonek chwali Tomsen, napisałeś że jestes za ciemnymi szybami bo je masz ;D jakbyś miał ringi to bys napisał ze jestes za:)

Kazdy robi tak jak się jemu podoba. Mi osobiscie sie podobaja takie detale jak ringi, niebieskie postojówki czarne szyby. Alu typu takie jak ja mam i kolega wyzej co ma w podpisie zdjecie. A zapewne inny by napisał ze wolałbym stalowe 15...co jest bzdurą. Są gusta i guściki o ktorych nie powinno sie dyskutować :) Piona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ZALEZY JAKIE LEDY KUPISZ CZY POJEDNYNCZE CZY POCZWORNE.. , POJEDYNCZY SWIECI LEKKO NA NIEBIESKO A POCZWORNY NA BIALO

 

 

Dzisiaj rano patrzyłem mam poczwórne i swiecą na delikatnie fioletowy, jak wyjmę z gniazda to ostre białe światło jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.