Skocz do zawartości

Osłona pod silnik 525i


Greg E39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić osłone pod silnik, podróbę, komplet kosztuje około 120zł czy ktoś to zakładał? czy pasują wszystkie otwory i czy materiał jest faktycznie taki jak opisują np na tej aukcji http://allegro.pl/bmw-e-39-e39-e-39oslona-silnika-pod-silnik-95-03-i1954656829.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja długo szukałem do swojej osłony, jednak zdecydowałem się na zakup używki ale oryginał, dałem 80 pln i wszystko pasuje, nawet śruby mocujące były. Kupowałem u gościa na allegro, nick: impex1950 szybka wysyłka, osłony całe (kupowałem osłone skrzyni i silnika). Po kontakcie telefonicznym upewniłem sie ze beda pasowały. Zadzwon albo sprawdz na aukcjach może ma do Twojej. A cena mi się udała bo oryginał uzywkę cenią ok 200, 250 pln i nigdy bym tyle nie dał, a tu 80 pln gość chciał. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu z aukcji co wstawiłeś ciężko cokolwiek dojrzeć, wygląda mi na to że jest to jedynie kawałek "gołego" plastiku więc ciekawe w jaki sposób miał by wygłuszać prace silnika. Sam posiadam oryginał osłonę i ma ona dodatkowo jeszcze wstawki z cienkiego aluminium plus gąbka. Ta z allegro to jakiś bubel
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, moja zakupiona używka ale oryginalna również ma w wewnętrznej części po bokach elementy z aluminium, jak również osłony termiczne coś własnie jak "cienka gąbka". Poza tym miałem w reku zamiennik i daleko mu jakością do oryginału, a o kwestii montażu i spasowania do mocowań to już inna bajka przy zamiennikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zgadzam sie z kolegą , też kupiłem kiedys taka podróbę ,ale do passata i w ogóle nie pasowała a na dodatek drżała mi tak że w sierodku nawet było słychać , wiec uważaj , żeby sie nie naciąć na takie g.... jak ja bo po miesiącu musiałem ja odkręcić tak mnie to denerwowało :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Mam podobny kłopot, tyle że u mnie pod spodem nie ma żadnej osłony. Zderzak i finito. Nawet krótkich nadkoli brakuje. Może mi ktoś napisać co konkretnie powinno być pod spodem? Na realoem pokazuje kilka plastików, które powinny tam być. Dodatkowo występuje jeszcze osłona agregatu. Licze na podpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam już wiesz brakuje Ci nadkoli, co do osłon to tu masz komplet pod silnik i skrzynię. Osłony agregatu chyba jeszcze na żywo nie widziałem :o

http://allegro.pl/oslona-silnika-skrzyni-bmw-e-39-e39-komplet-i2705076831.html

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zamienników był poruszany we wcześniejszych wpisach, ja koledze tylko podlinkowałem żeby wiedział jakich osłon szukać
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.