Skocz do zawartości

w czasie jazdy szarpnie i nie raz zgasnie


bajba79

Rekomendowane odpowiedzi

witam pojawił sie problem typu szrpania pod czas jazdy wygląda to tak jak by w pewnym momencie brakło mocy a nie raz nawet zgasnie podczas jazdy za zwyczaj w zakręcie (paliwo jest)byłem na kompie pokazuje ze czyjnik wału czy to może być to a znowu pytam po mechanikach to mówią ze przeplywomierz miał ktos kiedyś taką historie mowa o silniku 2.5 benzyna bez gazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Maiłem podobny problem: viewtopic.php?f=72&t=170157, opisany krótko co robiłem, tyle że u mnie jeszcze poległ czujnik wału. Z czasem będzie bardzo ciężko zapalić, a później nie będzie iskry i nie zapalisz wcale, jeśli to czujnik wału i wyszedł on na kompie to nie ma co myśleć tylko zamawiać na allegro orginał Siemens VDO!!! Żaden inny jeśli samochód ma jeździć jak trzeba i nie chcesz sie bawić za pół roku. Koszt to około 234zł z wysyłką. Montujesz i problem z głowy. Jeśli przepływomierz by padał to też by od razu wyszło na kompie, przecież byłoby widać jakie są parametry i czy mieszczą sie w normie. Jeśli jakieś pytania co do montażu chętnie pomogę. Wtyczki są w nie forunnym miejscu i trzeba długi śrubokręt i długie szczypce, a dostęp z góry. W wersji powyżej 98r. jest sam czujnik bez kabla i nie ma problemu z wtyczkami które jedynie dziecięce ręce mogą rozłączyć bo są po środku kolektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.