Skocz do zawartości

jakie żarówki przypomonające xenony?


fishu16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam żarówek które przypominają xenony. Zależy mi żeby barwa światła była idealnie biała (może mienić sie na niebiesko) Ważne żeby nie były żółte. Proszę o odpowiedź ludzi mających doświadczenie w wyborze białych żarówek jak i o fotki :) dodam jeszcze że interesowały mnie najbardziej philipsy diamond vision lecz są one prawie nie dostępne. Są jeszcze philipsy blue vision, osramy nightbreakery itp. Proszę o sugestie naprawde BIAŁYCH żarówek H7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swego czasu - w poprzednim aucie - Hella Blue Light H4 i tak na prawdę to tego blue nie było specjalnie ale za to świeciły bardziej właśnie na biało. Jednak 100% biały ten kolor nie był. Dało się w nim zauważyc delikatnie żółtawe przebitki barwy. Z drugiej strony było to o wiele bardziej białe światło niż standardowe żarówki.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 lat poruszam się na żarówkach Philips Blue Vision i muszę przyznać, że są świetne ! bardzo dobrze oświetlają drogę są bodajże 50% bardziej wydajne i do tego świecą białym światłem. POLECAM :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie jeszcze na zakupem HIDów gdyż są prawie w tej samej cenie. Jednak moja bunia z 2002 nie ma reflektorów soczewkowych i takie hidy mogą innym nieźle ładować po gałach :mad2: dlatego chyba z nich zrezygnuje. Dlatego szukam możliwie białych żarówek dostępnych na allegro w rozsądnej cenie. Proszę o wypowiedzi bo już nie mam siły czytać na allegro że są wszystkie białe a jak wszystkim wiadomo każdy chwali żeby sprzedać a nie potrzebuje kolejnych żółtych gdyż moje są konkretne. Szukam możliwie najbardziej BIAŁYCH proszę o wypowiedzi jak i w miarę możliwości o fotki. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje Hida :) szkoda kasy poza tym Policja nie da Ci spokoju podczas rutynowy kontorlii :p po 2 nie kupuj żarówek ala xenon za 15zł/szt. faktycznie efekt jest bo świecą biało niebieskim światłem ale nic poza tym :p widoczność gorsza niż w przypadku prostych żarówek ze stacji. Skup się na renomowanych firmach Osram lub jak już wspominałem Philips Blue Vision, które naprawdę świecą na biało z lekko niebieską poświatą ! dodatkowo świetnie oświetlają drogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne ale to żadne legalne żarówki nie dadzą Ci białego światła,ani blue vision,ani cool blue i itp.Z legalnych najlepsza jest teraz OSRAM COOL BLUE INTENSE 4200K,lepsza jest od zwykłych cool blue i philips blue vision,ale wraz nie ma takiego rasowego białego światła.Dopiero dadzą Ci takie co jest na nich napis NOT FOR USE EUROPE czyli bez homologacji z firmowych to PHILIPS DIAMOND VISION,NARVA RANGE POWER WHITE, i jakiś OSRAM COOL BLUE HYPER mają one 5000k.Ale jak z oświetleniem drogi to już nie wiem jak się przezentuje- kiedyś miałem NARVY światło dawały biało niebieskie,ale nie pamiętam jak oświetlały drogę.Ja jestem zwolennikiem żółtych żarówek mam je we wszystkich samochodach OSRAM ALLSESON+30%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.