Skocz do zawartości

serwis , pieczatka w ksiazce serwisowej


rudek

Rekomendowane odpowiedzi

.....dobre ale pozdrowie tylko pana Ziobre :wink:

 

U mnie jest wszytko zrobione na tiptop mozna dzwonic sprawdzac w dowoli.To nie jest jakas insuacja to sie dzieje naprawde i jest jak najbardziej w ksiazce wszystko naturalne.Mechanicznie tez bo przeciez nie dopisuje wymienionej rzeczy skoro jej nie wymienilem wiec czemu bicie pieczeci z prywatnego sektoru jest dalej dla nie ktorych tematem spekulacji.Ale tak jak ktos powyzej napisal ze dzisiaj do kupna auta trzeba zabierac z soba szpeca.....dobra uwaga i co najlepsze jest na czasie :wink:

 

To już chyba Twojego auta nikt nie kupi, oczywiście z użytkowników tego forum. :mrgreen: :mrgreen:

A tak na marginesie to po co sie chwalisz pieczątkami- masz, to miej je dla siebie, różni ludzie czytaja fora internetowe i takie postępowanie to czyste oszustwo :nienie: .

 

Też mieszkam w UK i jak czytam /widze takie bzdety to ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz , tak to jest , ja chcialem sie tylko dowiedziec , ktory Diler jest do polecenia , lub tez do ktorego dilera na inspekcje zawitac , no ale jak to widze , no to chyba niewlasciwe Forum wybralem .SZKODA :evil:

Jak nie musi być ASO to polecam BMW Stando, zajmują się tylko BMW. Ceny mniejsze niż w ASO za robociznę a części do wyboru albo orginalne albo zamienniki. Obsługa na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem raz w BMW Sikora Bielsko - bez uwag, wszystko ok, ale to był tylko raz więc trudno o opinie - ceny.. jak to w ASO.

Natomiast jeśli chodzi o nie-ASO, to polecam BM Cars z Mysłowic. Byłem kilka razy, panowie znają te samochody, wiedzą czego i gdzie szukać, znają ich usterki, ceny przystępne, dochowują terminów, jeszcze nigdy się nie zawiodłem - szczerze polecam.

W ASO powyżej sugerowali wymianę elastycznego łącznika wału za około 800zł (wkrótce), zdziwiło mnie trochę bo auto miało wtedy 97.000km, teraz ma ok. 109.000, panowie w BM Cars obejrzeli i mówią, że jest ok - ja nie stwierdzam żadnych objawów podczas jazdy więc wierzę raczej im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie musi być ASO to polecam BMW Stando, zajmują się tylko BMW. Ceny mniejsze niż w ASO za robociznę a części do wyboru albo orginalne albo zamienniki. Obsługa na poziomie.

 

Meka

 

 

 

Posty: 56

Dołączenie: 30 Cze 2010 08:33

Moje BMW: E61 525d 2005

 

Byłem raz w BMW Sikora Bielsko - bez uwag, wszystko ok, ale to był tylko raz więc trudno o opinie - ceny.. jak to w ASO.

Natomiast jeśli chodzi o nie-ASO, to polecam BM Cars z Mysłowic. Byłem kilka razy, panowie znają te samochody, wiedzą czego i gdzie szukać, znają ich usterki, ceny przystępne, dochowują terminów, jeszcze nigdy się nie zawiodłem - szczerze polecam.

W ASO powyżej sugerowali wymianę elastycznego łącznika wału za około 800zł (wkrótce), zdziwiło mnie trochę bo auto miało wtedy 97.000km, teraz ma ok. 109.000, panowie w BM Cars obejrzeli i mówią, że jest ok - ja nie stwierdzam żadnych objawów podczas jazdy więc wierzę raczej im.

 

Dzieki , nareszcie cos konkretnego . :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gorsze niz przedszkole bo jezeli ktos podaje przyklad to nie znaczy ze trzeba to osobe umoralniac.Kazdy odpowiada sam za siebie skoro jest pelnoletni.Decyzje podejmie tylko zalozyciel tematu a nie 10ciu na forum.Podaje przyklad:jak sasiad kupi na lewo prawo jazdy to co mam go umoralniac, Nie to nonsens.Nie robmy z tej Polski drugiej komuny I ubecji.Jest demokracja I wolnosc slowa.Najlepiej umoralniac wlasne dzieci a nie obcych.Kazdy jak bedzie robil wokol siebie a nie innych to bedzie szedl w dobrym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gorsze niz przedszkole bo jezeli ktos podaje przyklad to nie znaczy ze trzeba to osobe umoralniac.Kazdy odpowiada sam za siebie skoro jest pelnoletni.Decyzje podejmie tylko zalozyciel tematu a nie 10ciu na forum.Podaje przyklad:jak sasiad kupi na lewo prawo jazdy to co mam go umoralniac, Nie to nonsens.Nie robmy z tej Polski drugiej komuny I ubecji.Jest demokracja I wolnosc slowa.Najlepiej umoralniac wlasne dzieci a nie obcych.Kazdy jak bedzie robil wokol siebie a nie innych to bedzie szedl w dobrym kierunku.

 

Kolego - po pierwsze nikt tutaj nikogo nie umoralnia a tylko wskazuje i punktuje niewłaściwe/naganne zachowania/praktyki - które kreują dziadostwo i zakłamanie. Ja należę do ludzi którzy nie lubią oszukiwać i być oszukiwanym. Kupując samochód i płacąc więcej wymagam - między innymi tego by mnie nie oszukiwać. Jeśli taką zasadę wyznajesz "róbta co chceta" to twoja sprawa. Ciekawe jakbyś się zachował gdybyś kupił samochód od kolegi ultimate a po połowie roku przy pierwszej wizycie w konkretnym ASO z którego pochodzą podrobione pieczątki okazało się, że pierwszy raz widzą taki samochód na oczy u siebie w serwisie.....

 

Po drugie i najistotniejsze - nie mówimy tutaj o podawaniu przykładów i moralnych dywagacjach tylko o konkretnym zachowaniu którym kolega ultimate się szczyci jako osiągnięciem. Podkreślę coś co było już powiedziane - nie będzie nigdy i nigdzie dobrze póki takie zachowania nie będą piętnowane i negatywnie oceniane u szerokiej publiczności.

Koniec. Dziękuję :)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezioso..... sraczko dziadka sie zachwycasz a ja sie pytam ciebie gdzie tam jest ulica!!!

 

P.S( Ty jestes na bank policjantem i nikt mi nie powie ze NIE) ZENADA

 

Tym razem będzie koniec - tak jestem wiesz ... ale nie takim zwykłym tylko pracującym w służbach specjalnych... :)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.