Skocz do zawartości

Xenony skrętne BMW X6


PETER_SZEF12

Rekomendowane odpowiedzi

Nasze ASO nie robią takich rzeczy :(

Pytałem o wymianę CCC na CIC i zrobili wielkie oczy. Dodatkowo oczywiście poinformowali mnie, ze jak zrobię to poza ASO to stracę gwarancję na całą elektrykę - szkoda tylko, ze sami tego nie robią więc kółko się zamyka...

 

Wymieniałem po uszkodzeniu jeden reflektor skrętny u siebie i koszt był ok. 4tyś - do tego drugi, do tego pewnie jakiś moduł, programowanie i masz min.10tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Członkowie klubu
Trzeba wymienic modul na AHL koszt ok 500

Lampy cena roznie mozna trafic od 1500-3000

Kodowanie 300zl

 

Modułu wymieniać nie trzeba. Należy go dopowiednio zakodować, aby obsługiwał lampy

skrętne. Zatem cały koszt to lampy + kodowanie.

 

Pozdrawiam

 

Nie do końca się z Wami zgodzę…

 

Przy konwersji z bi-xenonu na bi-xenon AHL nie wystarczy tylko wymiana modułu na ten obsługujący AHL oraz kodowanie… Oprócz samych lamp trzeba dokonać małej modyfikacji w instalacji elektrycznej.

 

Lampy AHL nie są sterowane bezpośrednio z modułu FRM tylko przez moduły skrętu zamontowane przy lampach i zupełnie z innych obwodów w FRMie. Wykorzystywany jest do tego LIN_BUS…

 

Wiem to z doświadczenia bo robiłem taką konwersję w E71…

 

Ponadto należy także wymienić świtała przeciwmgłowe na te z funkcja doświetlania zakrętów. Mają inny odbłyśnik…

 

Konwersje dość prosta do wykonania.

 

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już bedzie uruchomiony dynamic 524 można potem doposazyc w led z dolozeniem kilku przewodów i zmiana FRM3

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.