Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E46 328Ci 1999r - WBABM51000JH26301
adalbert odpowiedział(a) na Marvelius Ambero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadzam się z tym co napisałeś Johnny.
-
BMW E39 525 170PS 1999r sedan WBADM31060GR06583
adalbert odpowiedział(a) na Jankos1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto teraz sprowadzone, więc niech prześle ci skany ostatnich dwóch serwisów i będziesz wiedział co się działo i ewentualnie w międzyczasie jakieś oględziny. Działaj tak jakby wszyscy chcieli cię oszukać (w 90% zresztą tak jest), szybciej spotkasz się z "miłym rozczarowaniem" :D Te żółte blach też ma sfałszowane, ja tam widzę w środku paska 10.
-
BMW 535i wbadn21050gr72565 Człuchów
adalbert odpowiedział(a) na szaber temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSopelek, chyba wiesz co miałem na myśli. Wszyscy jesteśmy chyba dorosłymi ludzmi :mrgreen:
-
e46 2.0d, Oleśnica, WBAAS71090FY21078
adalbert odpowiedział(a) na SiwV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa KS to dzwonić lub mailować do ostatniego serwisu z zapytaniami- czy znają to auto, czy znana jest im jakaś historia wypadkowa, oraz przy jakim przebiegu miał serwisy. Tylko, że nikt tego nie robi, nikt. Amen.
-
BMW 535i wbadn21050gr72565 Człuchów
adalbert odpowiedział(a) na szaber temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiektórzy naprawdę beznadziejnie się tłumaczą, jedni zapytani, a drudzy tak sami z siebie walą babola. Po co się własciwie tłumaczyć z powodu sprzedaży, po prostu sprzedaję bo taki mam kaprys i po zawodach. A jak ktoś naprawdę chce przedstawić przyczyny sprzedaży, to niech to robi tak, żeby brzmiało wiarygodnie.
-
E92 2008 Reguły koło Warszawy WBAWD11069PW14281
adalbert odpowiedział(a) na krzysiek_mbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo widziałeś ten samochód, czy nie. Zdecyduj się.
-
E92 2008 Reguły koło Warszawy WBAWD11069PW14281
adalbert odpowiedział(a) na krzysiek_mbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaprawdę nie zdążyłeś? :lol: Mają czynne do 15 i zamknęli 5 min wcześniej? :roll:
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
adalbert odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa kapustę i kalafiora też :mrgreen:
-
E46 320d Alwernia WBAAS71090CK53187
adalbert odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa to każdy handlarz w Polsce, może ci zaproponować identyczne auto za połowę ceny. I to też sprowadzony z Niemiec :mrgreen: Cuda panie, cuda. I kłania się stare powiedzenie "kto nie ma miedzi, niech w domu siedzi"
-
BMW 3 E46 2.0 D *150KM*
adalbert odpowiedział(a) na Michal113 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstrów Maz. coraz częściej pojawia się na forum. Było już kilka opinii po oględzinach i to kiepskich.
-
BMW 3 E46 2.0 D *150KM*
adalbert odpowiedział(a) na Michal113 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoczytaj o autach z Ostrowii Maz. Teraz to przy nich Płock i Elbląg wymięka. Są w tej chwili najlepsi w Polsce w "prezentacji" wizualnej. Co do cofania licznika, to standardzik :D
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
adalbert odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto ze założył inny zderzak musi od razu świadczyć o tym ze dostał w cyngiel? Nie, ale zawsze trzeba brać taką ewentualność pod uwagę przy oględzinach. Ja np. za cenę wymiany zderzaka (bo ładniejszy :mrgreen: ) wolałbym zainwestować w inne "gadzety".
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
adalbert odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ty widziałeś gdzieś tam alcantarę?
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
adalbert odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo się stało, że ktoś się szarpnął na taką zamianę? Alcantara jako materiał na siedzenia według mnie jest bezkonkurencyjna. Owszem nie każdy może to lubić, można jak najbardziej sobie zmienić.
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
adalbert odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlcantara przeżyje chyba każdą skórę. Natomiast jest mniej odporna na działanie czynników atmosferycznych i innych zewnętrznych. Wtedy jej stan pierwotny, jest nie dodtworzenia. To "szlachetny "materiał stosowany na siedzeniach połączonych ze skórzanymi wykończeniami, głównie na fotelach, boczkach, a czasem na podsufitce. Płakać się chce jak się czyta w opisach o alcantarze, która w danym egzemplarzu akurat nie występuje.
-
130i Nowy Tomyśl VIN WBAUB11020VB79600
adalbert odpowiedział(a) na roomioo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ma zdjęcia tego "delikatnie uszkodzonego lewego przodu"? :mrgreen: Na 100% nie, więc nie ma mowy o tym czy było delikatnie czy mocno. Ja stawiam, że nie było lekko, ale to już wykażą oględziny.
-
BMW 320d 2007 Lublin Vin: WBAVC31070VG10722
adalbert odpowiedział(a) na Sasal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżel taka jest wiedza własciciela o silnikach jakie siedzą w BMW..... dla niego pewnie każdy diesel to tdi :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA wiesz co się stało? Lepiej codziennie bywać w sądach niż raz w US :mrgreen:
-
BMW 320d 2007 Lublin Vin: WBAVC31070VG10722
adalbert odpowiedział(a) na Sasal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik też zmieniony po gradobiciu na TDI :mrgreen: Przebieg 77tys km. Jest tu ktoś kto w to wierzy? Może to niedoszły topielec. Jedz oglądaj, ale cudów nie ma.
-
BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751
adalbert odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najbardziej, rozmawiamy o samochodach sprowadzonych, a niemal wszystkie są własnie tutaj. Tak rzadko, można powiedzieć wcale nie pokazują się tutaj auta w dobrej kondycji, a co za tym idzie, odpowiedniej cenie. A jak już, to też się okazują "powypadkowymi perełkami" łącznie z przedstawieniami jakie urządzają niektóre ASO. Ale to też zależy co komu pasi, są tacy co wręcz im nie przeszkadza powypadkowa przeszłość i setki tysięcy cofniętych km. bo.... "i tak innych w Polsce nie kupię" I bardzo dobrze,że w Polsce nie ma wglądu do historii sprowadzanych samochodów (tak jak w przypadku amerykanów) bo dopiero by się działo :mrgreen: Nasi rodacy wiedzą, ale nie chcą widzieć bo tak lepiej. Dobra cena, niski przebieg, handlarskie zapewnienia że to obcierkai jazda do przodu.
-
BMW E36 323i 1997 r. sedan WBACB71090AP55900
adalbert odpowiedział(a) na Jankos1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobra, daj znać jak kupisz i trochę pojezdzisz.
-
BMW E36 323i 1997 r. sedan WBACB71090AP55900
adalbert odpowiedział(a) na Jankos1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jeszcze na koniec, zdiagnozuj w serwisie stopień uszkodzenia klimy, bo jej reanimacja może trochę kosztować. W 10/10 przypadkach, jak klima niby do nabicia, lub "tylko bezpiecznik" okazuje się że wszystkie flaki do wymiany.
-
BMW E36 323i 1997 r. sedan WBACB71090AP55900
adalbert odpowiedział(a) na Jankos1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak pisałem wcześniej, wiesz wszystko o aucie i decyzja należy do ciebie. Więcej się na pewno nie dowiesz, przynajmniej na tą chwilę. A co pózniej to już loteria.
-
BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751
adalbert odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie taki punkt widzenia trzeba przyjąć, biorąc pod uwagę ilość wklejanych tutaj propozycji. Ale żeby się miło rozczarować, to auta trzeba oglądać.
-
BMW E36 323i 1997 r. sedan WBACB71090AP55900
adalbert odpowiedział(a) na Jankos1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłeś u diagnosty czy rzeczoznawcy. Ja się już pogubiłem.