Miałem ten sam problem, wszystko cacy, zbieżność, szarpaki, tarcze... i okazało się, że felgi były krzywe, może wyważali ale olali fakt, że są jajowate?. Druga sprawa ważny jest stan także tarcz na tylnej osi, nie wiem czy wymieniałeś przód i tył ale kiedyś w W 203 jak miałem zajechane tarcze z tyłu to cały samochód się trząsł.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.