Treść opublikowana przez bastek1680
-
Witam szanownych forumowiczów..
Witam i POWODZENIA.
-
BMW Magazin
Teraz my napiszmy mu po naszemu :mrgreen: pewnie się słowiański braciszek ucieszy, a zrozumie tyle co i my rozuniemieliśmy jego :twisted:
-
BMW Magazin
Chyba chce nawiązać kontakt, bmwmania nie zna granic!!!! :D
-
Czy to bezpieczne paliwo?
Dzięki TDSY tak ale może td m20ki radzą soobie lepiej, co tu się oszukiwać nie zarabiamy w Polsce tyle co w zachodniej Europie to jedyny powód kombinacji wszelakich. :twisted:
-
Czy to bezpieczne paliwo?
Wiele razy zastanawiałem się czy bmki TDSy i TD tolerują "czerwoną" wiem że VW 1.6 i 1.9 nie mają z tym paliwem problemu, może wiecie jak jest z bmkami?
-
Ile pali twoja bemka
Sprowadziłem tdsa 525 i na niemieckiej autostradzie przy jeździe do 100 km/h spaliła 5,3 to auto jest poprostu super.
-
Problem z pierwszym biegiem
Z tymi 3 sekundami sprubóję jutro, a wsteczny wchodzi ok. ale cała skrzynia pracuje jakby twardo i bez dobrych chęci.
-
Problem z pierwszym biegiem
Dodam jeszcze, że dzieje się to niezależnie od temperatury, pory dnia i innych cudów.
-
Problem z pierwszym biegiem
Witam. Coś chyba padło w mojej 316 E36 niemal za każdym razem podłączenie jedynki to zgrzyt chyba że robie to bardzo powoli, kolejne biegi też wchodzą dosyć twardo choć już bez zgrzytu, czy to normalne w bmkach, to moja pierwsza. Mieliście podobne problemy?
-
E34 Co lepsze 525tds czy 518gaz
A jak się sprzedała 518 nie było ciężko?
-
E34 Co lepsze 525tds czy 518gaz
Moje pytanie wzięło się z opinii i różnych wypowiedzi z tego forum, najczęściej przedstawiały całe stado :roll: kłopotów i wysokich kosztów napraw awaryjnych z założenia tdsów. 518 m43 ma nieporównywalnie lepszą opinię jeśli chodzi o awaryjność i koszty ewentualnych napraw. Dlatego już głupieję. Chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie 318 touring :(
-
E34 Co lepsze 525tds czy 518gaz
Dzięki za opinie, piszesz o niedostatku mocy ale 518 ma tyle co 524td tylko moment inny a spalanie teoretycznie (katalogowo) 524 ma w mieście większe od 518. A może jest ktoś kto ma 518 i wie co nieco o spalaniu ?
-
E34 Co lepsze 525tds czy 518gaz
Jak w temacie, proporcja kosztów użytkowania do satysfakcji z jazdy i późniejsza odsprzedaż. Ja jestem za 518 choć nie jeździłem żadnym z nich. :|
-
GAZ w M43 1.8
A ile cię kosztowała sekwencja?
-
GAZ w M43 1.8
Zamierzam zagazować taki silnik, znacie jakieś kłopoty z gazem w M43 1.8? Czytałem kilka wypowiedzi na temat 1.6 i znalazłem jeden nie roztrzygnięty temat kłopotliwej konstrukcji kolektora ssącego, czy to przeszkadza przy gazie??