Treść opublikowana przez Hardy50
-
BMW F11 WBAMX11000DU46740 Bydgoszcz
Hardy50 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie przez takich oszustów ciężko sprzedać uczciwie samochód z przebiegiem powyżej 180 000
-
BMW F10 2.0d WBAFW11080C713351
Hardy50 odpowiedział(a) na brattanek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDołóż 8 000 i kup mojego xd 525
-
BMW F10 WBAXA11030DW23649
Hardy50 odpowiedział(a) na xkate temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa cena jest kosmicznie niska jak na ten egz - no chyba że netto
-
f11 3.0D VIn: WBAMW910X0DV14074 czy warta swojej ceny?
Hardy50 odpowiedział(a) na kamil.nav temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProponowałem koledze moją idealna 525xd - 40tys tańszą, ale on szuka perełki _ niech szuka :cool2:
-
f10 2.0 184 PS SEDAN CO SADZICIE WBAFW11010C640937
Hardy50 odpowiedział(a) na otles2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawigacja Business ma twardy dysk, więc tutaj też nie ma niezgodności. :) Ale z tym "System naduś i mów" to doj..ał nieźle. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Serio, a myślałem że tylko prof :D
-
F30 320d WBA3D31040J549791
Hardy50 odpowiedział(a) na saturator temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale nie w "m" pakiecie :D
-
F30 320d WBA3D31040J549791
Hardy50 odpowiedział(a) na saturator temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie pytanie przy jakiej okazji dołożyli
-
F30 320d WBA3D31040J549791
Hardy50 odpowiedział(a) na saturator temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tej cenie to ledwo ładną f20 kupisz
-
BMW 545i WBANB31060B067106
Hardy50 odpowiedział(a) na Mateusz545 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMateusz, a może to twój samochód - jego obrona jest ponadprzeciętna :D
-
[F10] BMW Seria 5 Diesel 525xd WBAXA11030C583515
Hardy50 odpowiedział(a) na Ja-Ski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest jeszcze dział nie polecam tego sprzedawcy
-
F11 530d Lębork WBAMX51090C763025
Hardy50 odpowiedział(a) na Bary81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfotel kierowcy na to wskazuje
-
F11 520d Żory WBAMX11020DY03447
Hardy50 odpowiedział(a) na mikeez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniedługo będę sprzedawał swojego 12.2012 r. 525d xdrive komforty (pół skóra), prof., czarny, softclose, światła, z przebiegiem prawdziwym 185km (podam VIN do sprawdzenia), bez żadnych incydentów z gwarancją do 05.2017 r., którego sam sprowadziłem z Celle bmw za 93 tys (brutto) - pisz na priv -
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Hardy50 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKW a może znajdziesz coś o tej x5 5UXZW0C54BL658448 dzięki
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Hardy50 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://jelcar.pl/1650-uzywane-bmw-x5.html samochód po vin ze stanów z góry dziękuje i pozdrawiam 5UXZW0C54BL658448
-
f20 - 120d - shadown line
samochód na sprzedaż - stoi w komisie - cena... ach 59800 a nowy - oczywiście też f20 :D ale biały i w automacie - reszta identyczna
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
jałowa rozmowa bowiem każdy model ma jakieś wady (czy to bmw, czy audi itd) - rzecz jednak w tym, by miał więcej zalet niż wad - zapewniam Cię, że silnik 3000 cm włożony do f10 to rewelacyjny silnik i chyba najlepszy jaki aktualnie napędza jeżdżące pod drodze samochody (wszytskie)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
a moja 25 tys tańsza... :P
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
a za ile ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
lepiej zmieniać biegi, niż oglądać sanochód w warsztacie i w dodatku za to płacić :) - inną rzecza jest, że nie rozumiem tej histerii z manualem - nagle wszyscy chcieliby mięc automata - prawie ameryka
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
oj tam w manualu :D ale w super stanie od porządnej osoby i bezawaryjna :8)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
polecam Ci moja f11 :D
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
manual ma swoje zalety (jazda zimą, jazda w trasie jest identyczna jak automatem), ma i wady (jazda po mieście w korkach) a co do sprzedaży to samochód jest na tyle dobry, że mi się nie spieszy i wystawiam go tylko na forum- nigdy nie wiadomo co trafię następne
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
no własnie i w takiej cenie najlepiej z Płocka - o te są najpiękniejsze :D
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
a ja mam bardzo ładną, choć skromnie wyposazoną f11 za wydawaje mi się dobra cenę viewtopic.php?f=5&t=285071 i do tej pory dwa telefony - jedne klient ogladał i strasznie mu się podobał, ale się nie odezwał, a drugi dawał 70 000 i na tym rozmowa się zakończyła nasz rodzinny rynek strasznie zepsuty , choć poprzednie samochody sprzedawałem w ciągy 2 tyg ( a e91 po jednym telefonie)
-
Jaki silnik do e90?
i jeszcze trzeba dodać, że ciągle wkleja się tutaj jakieś linki z ogłoszeniami, a nigdy i tak nikt nie pojedzie sprawdzić i nie napisze czy kupił czy nie i dlaczego ? śmietnik jednym słowem A co do kłamstwa z ogłoszeniami to jak sprzedawałem swoją napisałem wyraźnie - jeden wlaściciel w Niemczech , drugi w Polsce - pierwsza osoba, która przyjechałą kupiła samochód.