Treść opublikowana przez faraon72
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Przepraszam wszystkich ktorzy prosili o wyslanie instrukcji na poczte email.Z tego co wiem mozna ja sciagnac juz bez problemu a moja poczta tego nie przerabia :cry:
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Poszlo.Wszystko w rekach Macka :dance:
-
[E39]GLUPI PROBLEM.....
Prosze i powodzenia http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29732&highlight=zmiana+temperatury
-
czy takie cos mozna podłączyć do instalacji samochodwej ?
Witam.Pewnie i mozna tylko po co? Toche to traci agrotuningiem.I nie wiem co na to niebieskie cudo panowie w niebieskim. Moja rada:Masz ladne auto i nie szpec go wodotryskami.
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Przykro mi. macko zaoferowal pomoc moze to cos da. Szkoda zeby tyle pstrykania poszlo w diably. Jesli macie jakies pomysly to slucham. To moze ulatwic rozpowszechnianie kolajnych materialow o szaszych BMW
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Moze wystarczy sie zarejstrowac to tylko dwie minuty
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Nie.Mam zwykle darmowe konto
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Nie wiem jaki macie klopot bo u mnie sciaga bez problemu.
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Witam.przykro mi ze plik jest tak duzy bo to PDfy ze zdjec cyfrowych i calosc ma ok.80mega :oops: Jesli macie sposob jak to rozeslac chetnie pomoge. Nie jestem mechanikiem moze chociaz w ten sposob sie tu przydam. Moze nie wszystkim odrazu ale moge to wyslac poczta emil. Ps. milo ze ktos docenil Dwie godziny z aparatem w reku :lol:
-
inspekcja
MI po wymianie oleju w ASO skasowasli inspekcje i zapalila sie tylko jedna cegielka. Taki ich urok niestety. Albo sie z tym pogodzic albo wydac pare gdoszy :norty: Chyba ze sam masz "zlote rece"i troche czasu. Ponoc mozna to naprawic.
-
Ile pali ///M5 e39 ???
e39 M5 z gazem jesli tak bywa zaczne wozic aparat moze cos uchwyce na stacjach z lpg :norty: Jest tyle modeli z roznymi silnikami ze kupno najmocniejszego,na nadrozszych podzespolach,drogim ubezpieczeniu,a potem zagazowanie go zamisat chipowania moze byc :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: troche dziwne zeby nie powiedziec smieszne.
- inspekcja
- inspekcja
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Przepraszam za rozmiar pliku ale na scaner niz starczylo mi cierpliwosci. http://www.megaupload.com/?d=ZRB30N0A
-
PRAWIE ŚMIERC W E36 - WNIOSKI
A ja stawiam na brawure i brak doswiadczenia.A szroty ktore widzialem obfituja w FWD moze dlatego ze jest ich wiecej.Niestety. Nie znalazlem statystyk na ten temat ale stawiam na czlowieka jako najbardziej zawodny element
-
PRAWIE ŚMIERC W E36 - WNIOSKI
Aby samochod nie wylecial z niewyprofilowanego zakretu w wyniku dzialania sily odsrodkowej musi ja rownowazyc sila dosrodkowa.Czyli przyczepnosc opon i wszystkie czynniki z nia zwiazane. Tu kilka slow z teori http://lista.cuoresportivo.pl/pipermail/alfa/Week-of-Mon-20021230/001550.html zobacz tylko jakie znaczenie ma wszedzie wartosc V czyli predkosc ktora na wplyw na bezwladnosc pojazdu. My mamy wplyw na predkosc .I tu temat sie zamyka.(Dla amatorow oczywiscie)Pomijam stan techniczny czyli opony,zawieszenia itpTo musi byc w dobrym stanie. Jesli chodzi o jazde wyczynowa to chetnie sie dowiem o zwiazkach fizyki i BMW :norty:
-
PRAWIE ŚMIERC W E36 - WNIOSKI
Yooch Witam.Mysle ze udowadnianie wyzszosci tylnego napedu nad przdnim mija sie z celem.Jesli auto bylo sprawne zwiodles Ty.Mozesz miec zal jedynie do siebie.Zabraklo moze umiejetnosci moze wyobrazni.Niestety.100-110 na zakrecie w czasie deszczu :mad2:Moze przedni naped by CIe uratowal przed rowem ale bankowo by nic nie dal gdybys trafil na inne auto z przeciwnej strony w czasie gdy latales od pobocza do pobocza. :nienie: Dziwi mnie ze jeszcze sie tym publicznie chwalisz :mad2: :mad2: :mad2: szukajac przyczyny wypadku w tylnym napedzie. Jestem pelen podziwu dla kierowcow ktorzy robia cuda samochodami na rajdach i zamknietych imprezach :modlitwa: wymaga to wielkich umiejetnosci i doswiadczenia. A na drodze: wyobraznia ,zdrowy rozsadek,dostosowanie predkosci do warunkow na drodze,patrzec na oznakowanie. Jesli masz zamilowanie do dynamicznej jazdy polecam tory samochodowe lub stare lotniska nie zrobisz krzywdy sobie i innyn. Pomysl nad tym bo masz druga szane. Dodam tylko ze ja tez o maly wlos wyprawilbym na tamten swiat siebie i bliskich przez zbytnia wiare w swoje mozliwosci i brak wyobrazni(po wyjsciu z zakretu zobaczylem zaparkowanego TIRa i samochod z naprzeciwka.Moja predkosc130-140)Wiem ze to byla skrajna glupota.Nie uratowal mnie przedni naped Celiki.Mialem kuuuuupe szczescia. Tak jak Ty.Od tego czasu prowadze bezpiecznie i innym tez to polecam. Nie wszyscy maja druga szanse
-
e46 radio - cd text , czas utowrów jest czy nie ma ?
interface pod ipoda ......jak to wyglada?Chodzi mi o podlaczenia.
-
LIFTING 2001 (fotki :)
Brawo.Twoje auto to rozwojowa sprawa. :clap: Mi brak czesci ,czasu, dlatego zeby miec lift musze kupic nowsze auto :mad2: Ktos tu juz wspomnial ze na to min. zap....... :norty:
-
żarówki bluevision?
Ma ktos moze fotke jak wygladaja postojowki Blue Vision Phillipsa przy xenonie?Moje wygladaja slabo.A ledy to same problemy :mad2:
-
Kierunki białe czy przyciemnione?
Biale i do nich srebrne zarowki
-
opinie
Goraco polecam 530d w automacie.Wszystko jest super. Mnie dobijaja jedynie znikajace pixele i zaparowane xenony :norty: To tyle zeby nie bylo idealnie :norty: Polecam opcje :search: znajdziesz wszystkie wady i zalety kazdej wybranej buni.
-
spalanie na komputerze
Witam.Zalej do pelna.Zrob stowke albo dwie.Zalej do pelna i masz jasnosc. :cool2:
-
Jestem nowy. Witam na forum!
błędny wpis |
-
[E34] - Poszukiwany pirat ktory okaleczyl moja perelke....
Detter sory troche Ci tu nasmiecilismy.Nie ma tu dzialu na pogadychy i chyba nie bedzie :cry2: