Treść opublikowana przez marcusek
-
328ci pukniecie z tyłu podczas wciśniecia sprzegła
Wal do wymiany. Kolega pisze, ze dzwiek wydobywa sie przy wcikaniu sprzegla a nie przy zmiany biegow(to swoja droga). Rozbujaj sie dynamicznie na 1biegu do 5 tys. Obrotow i wcianij sprzeglo bez wrzucania biegu i juz slychac ten dzwiek. U mnie jest to samo. W nastepnym tyg bede wymienial wal to dam znac. Tak bylo w moim przypadku.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Jesli kolego jestes z okolic zdunskiej woli, lodzi to ci moge podrzucic te amorki, bo ja juz inne zamowilem, 150 zl sztuka.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Co sie tak denerwujesz? Daj linka to i ja kupie te amory, ktore juz sa wycofane z produkcji. Te do zawieszenia standardowego juz mam, jak cos sa na sprzedaz. wybralem bilstein b8,
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
viewtopic.php?f=69&t=266294 Przeczytaj
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
, doprawdy? :mad2: Ja do niczego nie zmuszam, niech kazdy zaklada co chce.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Sachs nie jest przeznaczony do twojego rodzaju zawieszenia. Najlepszy bedzie bilstein b8, co jest podane w temcie nizej. Cena zaporowa, tez sie zmagam z tym tematem i chyba postawie na bilstein b6 cena troche nizsza i do sportowego zawieszenia tez sie nadaje z tego co wyczytalem w necie, cena 330zl sztuka
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Jakos nie jestem przekonany do amorow tej firmy. Moze ktos wyrazic opinie o bilstein b6 na tyl? Ktos jezdzi na czyms takim? Jak sie sprawuje?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Dzieki za wyjasnienie sytuacji, na pewno inni na tym skorzystaja w przyszlosci. Co do bilsteina b8 cena jest zbyt wysoka. Dlatego prosilbym o jakies inne propozycje. Ktos, cos?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
A czy bilstein b4 nie jest odpowiednikiem sachsa do zawieszenia standardowego?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
JH25xxc dzieki
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Z tego co wyczytalem amortyzatory sachs advantage, na tyl zostaly jakis czas temu wycofane z produkcji. dlatego nigdzie nie moglem ich znalesc. Zamowilem zgodnie z nr oem i dostalem amortyzator przeznaczony do zawieszenia standardowego (nr na amorze - 556 882, sachs advantage to 556 884). Pytanie czy moge te amory zamontowac czy kupic jakis zamiennik? Bo oryginalu i tak nigdzie nie kupie. Kakies propozycje?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Ten amor jest do zawieszenia standardowego.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Witam. Jakie amortyzatory zastosowac na tyl w sportowym zawieszeniu? Czy amory bilstein b6 beda ok? Szukalm sachs advantage jednak nigdzie nie moge ich znalesc. Co polecacie? Jesli zastosuj amory bilstein, poduchy moga byc firmy lemforder?
-
TUNING Optyczny e46 coupe
Jakiej firmy byly te ledy? Bo sam zamierzam takie zamowic.
-
TUNING Optyczny e46 coupe
Ciekawe czy te zamienniki w ogole beda pasowac tak idealnie. Ledy na tyl jak najbardziej i biale kierunki na przod. Moze zamiast takiej klapy csl daj lotke na tyl.
-
BMW e46 330ci++ by Tune-Soft
Polosie wymieniales razem z dyfrem? Czy masz stare?
-
[320i 150KM] Mocowanie dyferencjału, stuki
Jakis czas temu przerabialem wyrwane mocowanie dyfra. Jesli jest rzeczywiscie wyrwane to na pewno bys to poczul, bo skrzypi i trzeszczy, blacha ociera sie o siebie, strach jezdzic. Chyba ze u ciebie dopiera sie zaczyna, ale przy zmiejszych silnikach raczej watpie. Wymiana tulejek + spawanie kosztowalo mnie 1500pln. Robota 700, nowe tuleje 800(12 tulei lemfordera + jedna melye,ktora jeszcze wczesniej wrzucil polecany mech z belchatowa...) Jesli chodzi o stukanie. Przed naprawa przy zmianie na wyzszy bieg, gluche uderzenie wystepowalo na kazdym biegu. Obecnie stuka na postoju kiedy wrzucam 1 lub kiedy tocze sie i chce wrzucic 1 -wchodzi z oporem i stuknieciem. Stuka czasami przy szybkiej zmianie na 2, przy normalnej jezdzie spokoj,. Na 3, 4,5 cisza. U brata halasuje na kazdym biegu tak jak u mnie przed naprawa. To na pewno nie skrzynia biegow, sprzeglo czy dwumas, bo to wszystko wymienialem i zadnej poprawy nie bylo. Zostaly chyba tylko polosie, na ktorych mam dosc duzy luz i to jest pewnie przyczyna. Nowa polos kosztuje 1600 zl.
-
O instalacjach gazowych
Jaki reduktor do e46 330i? Wtryski hana, sterownik agis. Czy kme gold da rade?
-
e46 polos - przegub wew.
E46 328ci -http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM51&mospid=47618&btnr=33_1189&hg=33&fg=25&lang=pl A tu przypadkowe e90 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA31&mospid=49542&btnr=33_1252&hg=33&fg=25&lang=pl jak widac nr sa rozne. Ale to chyba nie wyklucza tego ze te z e90 moga pasowac? Fajnie gdyby ktos to sprawdzil. Tym bardziej, ze wiekszosc e46 na to cierpi...
-
e46 polos - przegub wew.
Witam. Czy przegub wew. z e90 bedzie pasowal do e46? A moze cala polos podejdzie?
-
Łódzkie
Szukam warsztatu niedaleko zdunskiej woli. Do zrobienia zawieszenie. Plus znalezenie przyczyny szarpania po puszczaniu sprzegla oraz w momencie dodawanua i ujmowania gazu. Do kliniki bmw troche daleko