Treść opublikowana przez Mariusz2704
-
zmiana zaciskow do tarcz wentylowanych ?
Mam w standarcie wentylowane, ale ja mam te wentylowane i nawiercane jak np. chyba e46 m3. Poczekaj moze ktos przeczyta kto wie o co lata i napewno Ci pomoze.
-
Wymiana silnika 1.8i na 1.8is w Coupe
Sorki!! powinienem na PW. Kolego co chcesz robic przekladke! jak juz chcesz sie bawic w takie rzeczy to wkladaj cos naprawde mocnego!!! :D
-
Wymiana silnika 1.8i na 1.8is w Coupe
Szwedu!!!!!! Fajne masz fotele ze skory!!! nie chcesz sprzedac??? :D
-
Nie ma (nie dziala) kontrolka cisnienia oleju???
[bAD] w moim poscie oznacza bylem bardzo mlody :D
-
Nie ma (nie dziala) kontrolka cisnienia oleju???
Czesc! a masz podlaczony czujnik cisnienia oleju? Ja za gowniarza kupilem sobie poloneza i bylem tak zajarany nim, ze tego nie sprawdzilem a koles specjalnie odlaczyl czujnik i co sie okazalo moj wujek musial mi remontowac silnik :D
-
zmiana zaciskow do tarcz wentylowanych ?
Aha! Chwytam :D Do wentylowanych :D
-
zmiana zaciskow do tarcz wentylowanych ?
Ja mam w swoim aucie tarcze wentylowane te z dziurkami i nie wymienialem zadnych zaciskow! W sumie to zreszta nie chwytam o co Ci chodzi :D Zaciski wentylowane masz?
-
Felgi do e36, proszę o opinie
Na zime z oponkami zimowymi moga byc jak dla mnie :D
-
Pomóżcie!!! woda pod tylnym siedzeniem!!
Ja tez mam taki problem!! Myslalem, ze ktos mi nasikal na kanape, ale to jednak przez amorki bo ostatnio wymienialem :D
-
Ile mozna dac mechanikowi za wymiane sprzegla?
Ja zaplacilem 200zl i to byla bardzo przyzwoita cena bo normalnie krzyczeli sobie mechanicy 300zl.
-
WReszcie kupilem swoja piewsza bmke :))
Gratuluje zakupu! Sam marze o takim modelu :D Sledzilem Twoje poczynania i fajnie ze Ci sie w koncu udalo :D Dawaj fotki i to predko :D Pozdrawiam
-
Znalezione na elektrodzie - co wybrac CALIBRA vs E36
Chcialem kupic swojego czasu calibre ale zobaczylem fajna BMW i dokonalem szybkiego wyboru :D Jezdze BMW i choc balem sie Skrotu BMW ( bedziesz mial wydatki ) to teraz wiem ze to nie wlasciwy skrot he he :D Choc przyznam ze na BP musze czesto wjezdzac ale jak tu nie wciskac skoro jazda BMW to sama przyjemnosc :D Juz marzy mi sie jakis nowszy model np. e 39 i nie wyobrazam sobie miec innej marki samochodu a tym bardziej nie Opel :D
-
Mieszane myśli co do wyboru BMW
Kolego jak bedziesz zainteresowany kupnem R6 a innego silnika Ci nie polecam to mam na sprzedanie 320 coupe :D Pozdro
-
BMW, Audi, Volkswagen, czy inna marka?
A jechales kiedys nowoczesnym Dieslem taka predkoscia na autostradzie??? Ja jechalem octavia 1.9 tdi z taka predkoscia i spalala ponizej 6 litrow, wiec w spalanie BMW wierze jak najbardziej.
-
jAk tO TaK NaPrAwDe jEsT????
Paulina Twoje zachowanie jest infantylne i niedojrzale :D Musisz sie poprawic jesli chcesz byc mile widziana na tym forum.Pozdrawiam :D
-
Znów BMW w roli Gangsta wozu
A mi nie przeszkadza ze jest stary filmik.Ja tego nie widzialem.Niech tak zrobi na przejezdzie kolejowym z pedzacym pociagiem debil :D Ten filmik podsunal mi jedynie pomysl na takie same felgi do mojego auta :D
-
[NEWS] Nowe BMW M3 CABRIO
Kibel z tym dachem!!!!!!!!!!!!!! To tyle ode mnie :D
-
E36 Coupe do 30 tys. zł czy cos innego?
I ja jesten pierwszy :D Jasne ze za ta kase a mowa o nawet 35tys. Nie kupilbym e 36 tylko e 46 albo e 39 :D Ale to ja bym tak zrobil :D Pozdrawiam
-
proszę o poradę - E36
Zwroc najwieksza uwage na przebieg.Jesli nie ma udokumentowanego przebiegu to od razu odpalaj takie diesle :D Cena tez nie moze byc okazyjna bo nie ma tanich dobrych diesli.Pozdro
-
jakie bmw na poczatek???
Ja Ci moge sprzedac moje BMW.Posiadam model e 36 coupe z silnikem 2.0 To moje pierwsze BMW i chce zmienic na e39 :D
-
proszę o poradę - E36
Jak mozna przez telefon zjechac 4 tys. powtarzam ! Kup sobie cos innego za ta kase. Jesli cena 24 tys Ciebie nie zmartwila to za ta kase mozna miec cos naprawde fajniejszego.No chyba ze sie na ten model uparles :D
-
proszę o poradę - E36
Przyjrzalem sie dokladnie temu BMW compact i jesli Ty chcesz wydac tyle kasy na to auto to cos z Toba nie tak :D Uzbieraj jeszcze troszke kaski i kup sobie e 39 lub e46.
-
proszę o poradę - E36
Ja rowniez uwazam,ze compact to auto dla kobiety :D A poza tym wyglada jakby jakis TIR wjechal mu w tylek :D Choc o gustach sie nie rozmawia :D Kolego jak chcesz miec sportowy wyglad kup sobie coupe i z silnikiem 1.8 is a najlepsze silniki to 6-cylindrowe.Na Twoim miejscu dorzucilbym pare tysiaczkow i kupil e 39, chyba, ze chcesz e 36 takie drogie to Twoj wybor.Pozdro
-
Ostra przymiarka do E39. Proszę o rady znawców ;)
Do autora postu. Kolego odpusc sobie takie odpicowane diesle tak jak ta z allegro.Jesli ktos zaklada tak nie dopasowana kolorystycznie skore na kierownice i galke to musi to robic w jakims celu.Sam marze o BMW e39 w dieslu ale pojezdze jeszcze swoja coupe i uzbieram kase na 530d. To jest najlepsza opcja i nie bede szukal okazji bo za diesla trzeba zaplacic jesli chce sie miec auto z faktycznym przebiegiem.Pozdrawiam
-
Ten piękny dźwięk M5
Obejrzyj jeszcze raz ten filmik i przypatrz sie ze jechala obok tego m-5 nie zadna niunia tylko e 46 m-3 i mamy opere jak trzeba :D