Treść opublikowana przez kamilzolk
-
jakie lusterko zewnetrzne e90
Okk popatrzę w Aso w Toruniu oczywiście 3 panów nie ma pojęcia o jaki zestaw naprawczy chodzi ;)
-
jakie lusterko zewnetrzne e90
Tak jak mówicie przy otwieraniu leci w druga stronę
-
jakie lusterko zewnetrzne e90
Możesz powiedzieć cos wiecej ? Podjade zaraz do Aso se oni w Toruniu nie bedą nic wiedzieć wiec muszę byc zorientowany ;)
-
jakie lusterko zewnetrzne e90
witam! mam problem ze swoim lewym zewnetrznym lusterkiem. konkretnie podczas składania jakby wyłamał się jakiś ogranicznik i lusterko przekręca się o 180*. pytanie szukam już jakiejś używki na allegro jednak różnią się pinami są na 3 i 5. nie wiem które do mojego samochodu bmw e91 2006 rok lusterko sterowane elektrycznie, pogrzewane, składane elektrycznie ps. nie ma ktoś na zbyciu ? :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ma ktoś blisko z silnikiem 330d? :) ja z torunia to troche daleko mi jechać ;/
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Sorka Mariusz ze tez zaśmiecę Twój temat ale jakby co to też się pisze na rozpòrki :) Szczególnie przód ale jak do e91 da rade na tył to tez chętnie :) Także przy zamówieniach pamiętajcie o mnie !:)
-
co to za felgi ?
Bliżej im do 127 lub 163. Koleś twierdzi ze oryginał jak sprawdzić ?
-
co to za felgi ?
mam okazje kupic dobre felgi w dobrej cenie tylko nie wiem czy to oryginal: http://img05.olx.pl/images_tablicapl/230303115_1_644x461_alu-felgi-oryginalne-bmw-18-opony-ostrow-wielkopolski.jpg jaki to styl? przeszukalem troche w necie i nic
-
splittery schmiedmann
witam ! zaczynam letnie prace nad moja bmką i chciałbym zamówić sobie splittery ze strony schmiedmann : http://static.schmiedmann.dk/ProductPictures/image_126392_big.jpg moje pytanie brzmi jak je się montuję i czy sam sobie z tym poradzę ? pozdrawiam :)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
witam na szybko pytanie, pewnie juz przewalone tysiąc razy, jak sprawdzić jaki rozmiar tarcz do 330xd 06 rok?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Sory za post pod postem Zależy mi na czasie bo oferta dobra ;) Podejdą te sprezyny do e91 ??
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Do mojej e91 te sprężynki chyba tez podejdą nie? Warto brać używki ?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
eeee miałeś ładniejszą kolego ... :) ale każdy ma swoje zdanie więc gratuluje i dużo przyjemności z jazdy, bo to najważniejsze :)
-
wydech 330d vs 335d
siema mam może dziwne pytanie ale bardzo mnie ciekawi. cczy istnieje możliwość przerobienia "tyłu" 330d na ten od 335? konkretnie chodzi mi o zdderzak i wydech z dwoma rurami ? bardzo mi się podoba ten z 335 i zastanawiam się czy istnieje jakaś możliwość zrobienia tak dupki 330 :)
-
wyłączenie xdrive e91
Mogę potwierdzić ze działa ;) u mnie bezpiecznik nr20
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Moze mnie wyśmiejecie ale dla mnie od f10 dużo ładniejsza jest f30 ;) jednak jakbym miał taki budżet to skłaniałbym sie ku a7 :)
-
wyłączenie xdrive e91
Czyli rozumiem ze na 20 minutowe szaleństwo od czasu do czasu mogę tak zrobic ? ;) Błędy potem znikną czy trzeba kasować kompem ?
-
wyłączenie xdrive e91
Skad wiesz i ta pewnosc siebie? Bo ty nie wiesz znasczy ze nie idzie? @siodema da sie :) Kolego skoro da sie, to sie podziel a nie wstawiasz bezsensowne posty. Chyba ze to tajemnica to odpuść kolejne posty w tym samym stylu ;) Pozdro
-
wyłączenie xdrive e91
siema jak w temacie czy jest opcja aby jakoś odpiąć przedni napęd w xdrive aby się troche pobawić ? :) wiem że można mechanicznie ale to za dużo roboty, czy jakoś poprzez elektronikę da się ?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
A7 :cool2:
-
e91 330XD 06'
hmm czyli ze dałem plamę ? :D kosmetyczna różnica ;D Jak będzie chwila to może zmienię chociaż szkoda dziur ;p według mnie praktycznie brak różnicy ;jak zamówie kiedyś nakładki na resztę to może zobaczymy ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Strach sie bać ;D przebig 39k ? :duh:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Konto nic tylko zbierać na Logic ;) a jak wymieniać to najlepiej już w komplecie z wymiana navi na cic ;)
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Takie pytanko, pewnie już sie gdzieś tutaj przewinęło. Czy za około 1000zl można jakoś sensownie polepszyć standardowe audio w e91? Czy od razu lepiej szukać logica7? Radio profesional ccc
-
e91 330XD 06'
Korekta będzie razem z pełnym detailingiem ale to dopiero gdzieś w czerwcu ;)