Treść opublikowana przez tracer001
-
Pilnie potrzebuje Schemat Instalacji !!!
witaj i dziękuje potrzebuje zrobić wyprowadzenie kabli z elektryki aż do bagażnika do haka mam instrukcje orginału na 13 pin lecz mam tylko numery zacisków,kupiłem hak z wiązką na 13pin orginał odkręcony od compacta takiego jak muj lecz kable są obcięte a firma brisk której jest hak robi tylko i ma tylko schematy 7 pinowe
-
Pilnie potrzebuje Schemat Instalacji !!!
dzięki ale schematu dla siebie niemogie pobrać bo mnie łączy z jakiś programem płatnym do pobierania
-
Pilnie potrzebuje Schemat Instalacji !!!
Dokładnie do modelu E-36 316i Compact 1.6 96r Jak by Ktoś Miał To z Góry Dzięki Wielkie
-
Znów silnik krokowy chyba niema go wcale !!!
Co wy na to u mnie niema wogule silnika krokowego ta rurka co idzie pod kolektorem wchodzi do takiej metalowej rurki i to wrzystko muj silnik to m43 dokładnie tak to wygląda http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=13_0403&hg=13&fg=15 jest tylko rurka idzie do wtrysków i nic więcej
-
Znów Hak !!! Pomóżcie
jeszcze jedna proźba jak i gdzie podłączyć przewody od haka do auta gniazdo 13 pin jakaś instrukcja, shemat jak ktoś ma chciałbym wiedzieć w jakie kostki wpiąć przewody żeby było tak jak powinno. Pozdrawiam wrzystkich
-
Znów Hak !!! Pomóżcie
wielkie dzięki pozdrawiam
-
Znów Hak !!! Pomóżcie
Mam wielką prośbe jeśli kupie hak zdięty to czy musze mieć jakieś papiery czy do wbicia w dow.reje. wystarczy to co będzie na haku znaczy Nr Homologacji na kuli plus tabliczka znamionowa hak jest orginalny przywieziony razem z betą z niemiec firmy Bring
-
Hak holowniczy - ABC - parę pytań
Mam wielką prośbe jeśli kupie hak zdjęty to czu musze mieć jakieś papiery czy do wbicia w dow.reje. wystarczy to co będzie na haku nr homologaji i tabliczka ? pozdrawiam
-
nie oryginalny hak i wpisanie w dowód
Mam wielką prośbe jeśli kupie hak zdjęty to czu musze mieć jakieś papiery czy do wbicia w dow.reje. wystarczy to co będzie na haku
-
Poduszka dyfra !!!
czy mugłby ktoś mi wskazać poduszke z tyłu dyfra która tszyma most na tej stronce http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CG11&mospid=47451 stokrotne dzięki i pozdrawiam wszystkich.
-
Sonda Lambda Ważne !!!
Witam mam pytanie mam 316i 1.6 M43 Compact 96r Śmigając tak na 80,90Km/h pali 10 oczywiście po mieście i silnik troche muł podejżewam sonde ale na komie jeszcze niebyłem dowiedziałem się że troszke za dużo pali muwiono mi że to może być sonda lub ten czujnik temperatury co podaje do kompa bo temp. ok dowiedziałem się że od vw pasata pasuje sonda do mojego bmw. myśle o resecie koma podobno może coś pomuc na spalanie. Pozdrawiam
-
Gdzie zamontować LPG
Dzięki ale wole KME
-
Gdzie zamontować LPG
Witam chciałem zamontować LPG IV generacji tylko potrzebuje porady na jakiej stacji z okolic warszawy lub piaseczna chodzi mi o dobrych fachowców :|
-
Pilot nie zamyka wlewu paliwa
to niemoże być siłownik bo jak kluczykiem zamkne lub na odwrót to klapka wlewu sie zamyka i otwiera znaczy siłownik działa w tą i spowrotem według mnie siłownik nie jest podłonczony pod pilota a to że pszy otwieraniu pilotem sie otwiera to dlatego że automatycznie otwierają się wszystkie zamki a centralke od pilota podłancza sie pod dane zamki
-
Pilot nie zamyka wlewu paliwa
po zamontowaniu alarmu przycisk zamykania zamków nie zamyka wlewu paliwa tak było od początku czy to źle podłonczona centralka od alarmu i pilota pod zamki? --- Przy okazii się zapytam gdzie mogie nabyć taki korek z progu pod lewarek z tworzywa ale ten z pod spodu do podnoszenia na warsztacie całego samochodu bo jeden gdzieś zgubiłem
-
Pokarzcie mi gdzie jest silnik krokowy
A jak wyczyścić ten silnik krokowy ?
-
Pokarzcie mi gdzie jest silnik krokowy
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=13_0390&hg=13&fg=15 1 który to numer części. 2 mam jeszcze pytanie czy warto czyścić wtryski i czym jaki preparat dolać E-36 Compact 1.6 silnik M43 ECE 3 z dolnej części pokrywy rozżądu cieknie leciutko jak to uszczelnić. Pzdrawiam
-
Zawleczka od szczęk gdzie ją zamątować
niewiem gdzie założyć tą zawleczke czy to raczej sprężynka http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=34_0478&hg=34&fg=10 to ta ostatnia na górze od prawej strony z drucika zrobiona, w warsztacie powiedzieli że to może być ale nie musi pozdrawiam wrzystkich :?:
-
podgrzewane lusterka - da się zrobić?
mam pytanie jak się dostać do lusterek żeby założyć te maty żeby nie uszkodzić szkła? Pozdrawiam e-36 compact 96
-
Gdzie jest gaśnica zamontowana w tym aucie ???
cześć wam. Podpowiedzcie mi gdzie się montuje lub gdzie jest zamątowaną Gaśnice w modelu E-36 316i 1996r Comact[/b]
-
BMW nie pali, rozrusznik Cisza po wymianie Akumlatora
dajcie tel do dobrego elektronika co mi uruchomi te bmw ktoć kto sie zna na tych imobilajzerach najlepjej z okolic piaseczno ,wilanów konstancin czekam i pozdrawiam
-
jak odlaczyc imobilazjer ??
mam to samo po wyjęciu akumlatora kluczyk do wymiany i moduł imobilajzera który nazywa sie EWS masz fabryczny imobilajzer i tyle. Trzeba podłączyć koma i sprawdzić czy działa moduł jak działa to kluczyk sprawdzić jak niedziała to po nowy do serwisu jak dalej nie to EWS do wymiany z kluczykiem koszt ok 1500.00
-
BMW nie pali, rozrusznik Cisza po wymianie Akumlatora
Już wiem sprawdziłem jest odcięty rozrusznik, paliwo i iskra to imobilajzer zablokował bo jest fabryczny auto ma 96r i niemożna się połączć EWS znaczy podobno była połączenie ale około minuty i znikło mechanik co mi to naprawia twierdzi że to EWS i kluczyk najdziwniejsze jest to że podobno jest tam zapisany jakiś 3 rzędowy ośmio cyfrowy numer jako identyfikator auta i niemożna go sprawdzić to podobno numer w którym są zapisane wszystkie dane samochodu i nie wiem czy to na pewno EWS Niewiadomo jeszcze czy to alarm czegoś nie blokuje że są takie wskazania przez komputer. Prosze wszystkich o pomoc, bo nie wiem co zrobić by to auto zaczęło chodzić ''Pozdrawiam całe forum''
-
BMW nie pali, rozrusznik Cisza po wymianie Akumlatora
czekam na kolejne odpowiedzi pozdrawiam wszystkich :cry:
-
BMW nie pali, rozrusznik Cisza po wymianie Akumlatora
co to jest? auto adaptacja kluczyka