Skocz do zawartości

tracer001

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tracer001

  1. witaj i dziękuje potrzebuje zrobić wyprowadzenie kabli z elektryki aż do bagażnika do haka mam instrukcje orginału na 13 pin lecz mam tylko numery zacisków,kupiłem hak z wiązką na 13pin orginał odkręcony od compacta takiego jak muj lecz kable są obcięte a firma brisk której jest hak robi tylko i ma tylko schematy 7 pinowe
  2. dzięki ale schematu dla siebie niemogie pobrać bo mnie łączy z jakiś programem płatnym do pobierania
  3. Dokładnie do modelu E-36 316i Compact 1.6 96r Jak by Ktoś Miał To z Góry Dzięki Wielkie
  4. Co wy na to u mnie niema wogule silnika krokowego ta rurka co idzie pod kolektorem wchodzi do takiej metalowej rurki i to wrzystko muj silnik to m43 dokładnie tak to wygląda http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=13_0403&hg=13&fg=15 jest tylko rurka idzie do wtrysków i nic więcej
  5. tracer001 odpowiedział(a) na tracer001 temat w E36
    jeszcze jedna proźba jak i gdzie podłączyć przewody od haka do auta gniazdo 13 pin jakaś instrukcja, shemat jak ktoś ma chciałbym wiedzieć w jakie kostki wpiąć przewody żeby było tak jak powinno. Pozdrawiam wrzystkich
  6. tracer001 odpowiedział(a) na tracer001 temat w E36
    wielkie dzięki pozdrawiam
  7. tracer001 opublikował(a) temat w E36
    Mam wielką prośbe jeśli kupie hak zdięty to czy musze mieć jakieś papiery czy do wbicia w dow.reje. wystarczy to co będzie na haku znaczy Nr Homologacji na kuli plus tabliczka znamionowa hak jest orginalny przywieziony razem z betą z niemiec firmy Bring
  8. Mam wielką prośbe jeśli kupie hak zdjęty to czu musze mieć jakieś papiery czy do wbicia w dow.reje. wystarczy to co będzie na haku nr homologaji i tabliczka ? pozdrawiam
  9. Mam wielką prośbe jeśli kupie hak zdjęty to czu musze mieć jakieś papiery czy do wbicia w dow.reje. wystarczy to co będzie na haku
  10. tracer001 opublikował(a) temat w E36
    czy mugłby ktoś mi wskazać poduszke z tyłu dyfra która tszyma most na tej stronce http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CG11&mospid=47451 stokrotne dzięki i pozdrawiam wszystkich.
  11. tracer001 opublikował(a) temat w E36
    Witam mam pytanie mam 316i 1.6 M43 Compact 96r Śmigając tak na 80,90Km/h pali 10 oczywiście po mieście i silnik troche muł podejżewam sonde ale na komie jeszcze niebyłem dowiedziałem się że troszke za dużo pali muwiono mi że to może być sonda lub ten czujnik temperatury co podaje do kompa bo temp. ok dowiedziałem się że od vw pasata pasuje sonda do mojego bmw. myśle o resecie koma podobno może coś pomuc na spalanie. Pozdrawiam
  12. Dzięki ale wole KME
  13. Witam chciałem zamontować LPG IV generacji tylko potrzebuje porady na jakiej stacji z okolic warszawy lub piaseczna chodzi mi o dobrych fachowców :|
  14. to niemoże być siłownik bo jak kluczykiem zamkne lub na odwrót to klapka wlewu sie zamyka i otwiera znaczy siłownik działa w tą i spowrotem według mnie siłownik nie jest podłonczony pod pilota a to że pszy otwieraniu pilotem sie otwiera to dlatego że automatycznie otwierają się wszystkie zamki a centralke od pilota podłancza sie pod dane zamki
  15. po zamontowaniu alarmu przycisk zamykania zamków nie zamyka wlewu paliwa tak było od początku czy to źle podłonczona centralka od alarmu i pilota pod zamki? --- Przy okazii się zapytam gdzie mogie nabyć taki korek z progu pod lewarek z tworzywa ale ten z pod spodu do podnoszenia na warsztacie całego samochodu bo jeden gdzieś zgubiłem
  16. A jak wyczyścić ten silnik krokowy ?
  17. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=13_0390&hg=13&fg=15 1 który to numer części. 2 mam jeszcze pytanie czy warto czyścić wtryski i czym jaki preparat dolać E-36 Compact 1.6 silnik M43 ECE 3 z dolnej części pokrywy rozżądu cieknie leciutko jak to uszczelnić. Pzdrawiam
  18. niewiem gdzie założyć tą zawleczke czy to raczej sprężynka http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=34_0478&hg=34&fg=10 to ta ostatnia na górze od prawej strony z drucika zrobiona, w warsztacie powiedzieli że to może być ale nie musi pozdrawiam wrzystkich :?:
  19. mam pytanie jak się dostać do lusterek żeby założyć te maty żeby nie uszkodzić szkła? Pozdrawiam e-36 compact 96
  20. cześć wam. Podpowiedzcie mi gdzie się montuje lub gdzie jest zamątowaną Gaśnice w modelu E-36 316i 1996r Comact[/b]
  21. dajcie tel do dobrego elektronika co mi uruchomi te bmw ktoć kto sie zna na tych imobilajzerach najlepjej z okolic piaseczno ,wilanów konstancin czekam i pozdrawiam
  22. mam to samo po wyjęciu akumlatora kluczyk do wymiany i moduł imobilajzera który nazywa sie EWS masz fabryczny imobilajzer i tyle. Trzeba podłączyć koma i sprawdzić czy działa moduł jak działa to kluczyk sprawdzić jak niedziała to po nowy do serwisu jak dalej nie to EWS do wymiany z kluczykiem koszt ok 1500.00
  23. Już wiem sprawdziłem jest odcięty rozrusznik, paliwo i iskra to imobilajzer zablokował bo jest fabryczny auto ma 96r i niemożna się połączć EWS znaczy podobno była połączenie ale około minuty i znikło mechanik co mi to naprawia twierdzi że to EWS i kluczyk najdziwniejsze jest to że podobno jest tam zapisany jakiś 3 rzędowy ośmio cyfrowy numer jako identyfikator auta i niemożna go sprawdzić to podobno numer w którym są zapisane wszystkie dane samochodu i nie wiem czy to na pewno EWS Niewiadomo jeszcze czy to alarm czegoś nie blokuje że są takie wskazania przez komputer. Prosze wszystkich o pomoc, bo nie wiem co zrobić by to auto zaczęło chodzić ''Pozdrawiam całe forum''
  24. czekam na kolejne odpowiedzi pozdrawiam wszystkich :cry:
  25. co to jest? auto adaptacja kluczyka

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.