Skocz do zawartości

MARTIN36

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARTIN36

  1. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    oki SHADOW69 może i masz racje ale jak tasma jest uwalona to i tak mi wymiaa czujnika nic nie da,a wiedz jutro lozysko a potem mój czujnik Bosch albo Twoja racja kolego
  2. MARTIN36 opublikował(a) temat w E39
    a wiedz drodzy koledzy sterownik wymieniony wcześniej i jest oki,czujniki ABS tez oki,jednak po oględzinach u mechanika trykanie powoduje zerwana tasemka na lozysku czekam na łożysko i efekt koncowy
  3. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    oki,tylko jak się zapala ABS I ASC to trykanie ginie ale i absu nie ma,jutro postaram się z lewego na prawy przelozyc czujnik jeśli to pomoze to będzie oki dodam ze sterownik wymienilem
  4. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    Jestem nowy a wiedz nie zbyt lapie to wszystko ale już zmieniam temat ,a na dodatek jak mi się wlancza kontrolka ABS I ASC WTEDY PEDAL NIE TRYKA a wiedz lilus czy jak Ci tam dzięki za rade,pozdrawiam Shadow
  5. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    kolega wie ale czy Simens wyeliminuje mi trykanie pedala hamulca
  6. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    oki jutro wstawiam do mechaniora i zobaczymy napisze co i jak
  7. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    Czyli może być zle wlozony czujnik
  8. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    DZIEKI
  9. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    oki dzieki
  10. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    ale caly czas wyskakuje mi ASC i ABS i na kompie wyskakuje czujnik ABS prawe tylne kolo a wymieniłem go,czy tarcz na to maja wplyw
  11. MARTIN36 odpowiedział(a) na MARTIN36 temat w E39
    Przy silnym nie ma tylko przy wolnym
  12. MARTIN36 opublikował(a) temat w E39
    w mojej BMW E39 manual podczas puszczenia nogi z pedalu gazu wyskakuje 3 bieg,czy uratuje mnie tylko wymiana skrzyni czy cos innego pomoze? viewtopic.php?f=72&t=117890
  13. MARTIN36 opublikował(a) temat w E39
    Siema,moze ktoś mi pomoze w sprawie trykania pedalu hamulca,dodam ze wymieniłem modul ABS,w tylnim prawym kole wymieniłem czujnik ABS wstawiłem czujnik Boscha i nadal pedał tryka.Moze ktoś mi pomoze co mam dalej z tym robic?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.