No to mnie nie pocieszyles :( Miałem nadzieję, ze da się to jakos poprawic np. oprogramowaniem elektrycznego ukladu kierowniczego (choć nie wiem czy u mnie nie ma hydraulicznego 530xd?). Mi najbardziej przeszkadza jakby luźny i nieprecyzyjny uklad kierowniczy przy jeździe na wprost z dużą > 180 prędkością. Przy jakimkolwiek powiewie (mijana ciezarowka, albo koniec ekranow na autostradzie) trzeba korygowac kierunek. A nie jest to mile przy tej predkosci. Nigdy tego nie mialem, nawet w autach pozornie o mniej sportowej charakterystyce Volvo, Audi, jedynie Subaru Outback tak sie zachowuje ale to troche SUV i nie slynie z precyzji prowadzenia.