Treść opublikowana przez teges
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Opłaca się kupić zadbany egzemplarz, od pierwszego właściciela. Samochód o przebiegu 200 tyś. zawsze bedzie miał cos do wymiany...jaki by nie był czy to audi czy ford...czy też bmw - dlatego kosztują jakis tam ułamek ceny początkowej:-)
-
F31 wrażenia po 100 tyś
Może tylko wymieniają jakieś elementy eksploatacyjne. W Toyotę w czasie przeglądów wymieniają sporo rzeczy które mogłyby ulec awarii. Tak zapobiegawczo. I później wysoki procent bezawaryjności
-
F31 wrażenia po 100 tyś
Re: F31 wrażenia po 100 tyś Postprzez xlud » Wto Sty 17, 2017 9:09 pm Ja mam juz 40.000 km najechane i tez jestem zadowolony. Do tej pory akcja serwisowa wymiany cewek zaplonowych, wyciek oleju na tylniej osi (jakies uszczelki) oraz ostatnio zgasły mi zegary przy 160km/h na autostradzie na 5 sekund- wymiana jakiegoś modułu wyświetlacza. Samochod ma rok :) Chodzi mi o te 40 tys i wyciek oleju? wymiana cewek? jakoś słabo?
-
F31 wrażenia po 100 tyś
Czuli jakąś masakra.....
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Byłem wczoraj u gościa co chipuje i zaproponował mi podniesienie mocy do 230 KM. Kurcze zachęcający wynk.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Mam pytanie czy silnik w 3 GT z 2016 r 2 diesel 190 KM to ten nieszczęsny N47T?
-
żywotnośc klocków hamulcowych
A jakie klocki na tył stosujecie? Oryginały czy zamienniki?
-
F30 318D strzelony rozrząd / wymiana silnika
Dotyczy pierwszych modeli. Trochę przesady jest z tym rozrządem....
-
silnik N47T
Tak jak myślałem, robi się z igły widły....kumpel ma silnik N47T w X3 i na liczniku od nowości 240 tys. i chwali sobie bezawaryjność auta....ehh
-
silnik N47T
Czy rozrząd zrywa się w każdym silniku czy tylko powiedzmy w 10 % ?
-
silnik N47T
Może i tak, a od kiedy go montują?
-
silnik N47T
Rozmawiałem wczoraj z kolegą serwisantem z bmw i mówi , że od 2015 r. mają spokój z rozrządem. Więc może faktycznie poprawili i nie ma się co stresować??
-
silnik N47T
Skoro takie długie przebiegi do wymiany oleju szkodzą silnikowi, to czemu producent je zaleca? Bezsens jakiś.
-
żywotnośc klocków hamulcowych
haha....to faktycznie nieźle....
-
silnik N47T
Myslę, że z ta wymianą rozrządu bez potrzeby to przesada. W e60 nie wymieniałam oleju w automatycznej skrzyni biegów a zrobiłem 260 000 km.
-
F30 318D strzelony rozrząd / wymiana silnika
czy nawalający rozrząd zwykły laik usłyszy? Przy jakim przebiegu zaczynają się schody z rozrządem?
-
żywotnośc klocków hamulcowych
Dzięki za odpowiedź.
-
żywotnośc klocków hamulcowych
Jaka jest żywotność klocków hamulcowych w F31/F34. Po wymianie przednich na nowe, komputer pokazuje 40 tyś. Jakoś mało, w fordzie S-max zrobiłem na klockach 80 tyś. Czy może być tak, że czujniki pokazują zużycie klocków a fizycznie klocki są dalej dobre?
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Widziałem filmik , w którym piękna Rosjanka nieźle szaleje 3 GT.
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
Jeżeli auto jest po gwarancji a podniesienie mocy do 215 KM nie jest zbyt drogie poza ASO to sensowne się wydaje zrobienie takiego manewru.
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
Ponoć problem z rozrządem w nowych modelach się nie pojawia?? Kolega jeździ X3 2d ma 230000 od nowości i nic się nie dzieje?
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
hehe dokładnie, leże z grypą i z nudów piszę głupoty.... Tak serio, to 10 lat temu jeździłem e 60 3d. Mocy było idealnie. Teraz od pół roku mam 3GT 2xd i szczerze powiedziawszy przydałoby się trochę więcej mocy. Zamierzam nim jeździć jeszcze kilka lat. Teraz mam 36 tyś. przebiegu więc do 200 tyś. chciałbym dokręcić bez większych kłopotów. Stąd moje pytanie???
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
Czy podniesienie mocy do 230 KM obniża żywotność silnika?
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Nic takiego nie zauważyłem by klapa wlewu paliwa robiła hałas. Automat wycieraczek jest świetny, w fordzie to była masakra.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Asystent długich u mnie działa bez zarzutu. Start i stóp nie buja. Za to klocki musze zmienić po 35 tys. Fakt ze auto kupiłem po testach. Chyba nieźle dostało kość.