Treść opublikowana przez mariuszlysy121
-
[e92] AUDIO SYSTEM X-ION 200
Miałem problem z sygnału z radia do wzmacniacza ale sprobuje zrobic tak jak z linku wyrzej , mam nadzieje ze bedzie ładnie grało , maty kupiłem - zaproponowałem Panu zastosowanie jednej maty GMS 07XL . Jak wszystko przyjdzie zdam relacje . Thx
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Moze komuś sie przyda bo czekałem na odpowiedz i sie nie doczekałem :( https://www.yumpu.com/en/mobile/view/11366831
-
[e92] AUDIO SYSTEM X-ION 200
Dzieki za pomoc :( https://www.yumpu.com/en/mobile/view/11366831
-
Przejażdżka z usuniętym DPF-em. Stawiam 0,7L.
A orientuje sie ktoś we Francji podobno jak Cie złapią bez dpf to € 800 czy to prawda ? Ekologia a utylizacja dpf bardziej szkodliwa . :roll:
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Temperatura powietrza +6 trasa 100 km temperatura najwieksza 81 przy 180 km 71 stopni dotknęlem rury wychodzącej z głównego termostatu letniawa czyli główny termostat trzyma z tego wnioskuje ze padł termostat EGR dobrze myśle ?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Zobacz co przed chwila znalazłem .-- http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=138949
-
[e92] AUDIO SYSTEM X-ION 200
Witam Jestem wlascicielem e92 zakupilem zestaw AUDIO SYSTEM X-ION 200 plus wzmacniacz http://allegro.pl/powerbass-atm-550-4-e ... 92930.html i chcialbym to podlaczyc w najlepszy mozliwy sposob - 1.Biore sygnal z glosnikow pod siedzeniami z lewego do lewego wyjsci hight input z prawego do prawego wyjscie hight input we wzmacniaczu i ze wzmacniacza spowrotem do glosnikow pod siedzeniami ? 2. Szukam w progu kabli ktore lacza sie z glosnikami w drzwiach /przecinam je i lacze ze wzmacniaczem reszte izoluje? 3.Plus biore (wiadomo z akumulatora) a gdzie mam zlapac inny zeby wzmacniacz wlaczyl sie po zaplonie? Mam nadzieje ze to dobrze trzasnolem Pozdrawiam
-
[e92] AUDIO SYSTEM X-ION 200 pmocy
Witam Jestem wlascicielem e92 zakupilem zestaw AUDIO SYSTEM X-ION 200 plus wzmacniacz http://allegro.pl/powerbass-atm-550-4-extra-wydajny-i-kompaktowy-i3879692930.html i chcialbym to podlaczyc w najlepszy mozliwy sposob - 1.Biore sygnal z glosnikow pod siedzeniami z lewego do lewego wyjsci hight input z prawego do prawego wyjscie hight input we wzmacniaczu i ze wzmacniacza spowrotem do glosnikow pod siedzeniami ? 2. Szukam w progu kabli ktore lacza sie z glosnikami w drzwiach /przecinam je i lacze ze wzmacniaczem reszte izoluje? 3.Plus biore (wiadomo z akumulatora) a gdzie mam zlapac inny zeby wzmacniacz wlaczyl sie po zaplonie? Mam nadzieje ze to dobrze trzasnolem Pozdrawiam
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Kup jakiekolwiek szczotki do silnikow pradu stalego = silnikow montowanych w samochodach. Wymiary 5x5x10 (5mm szerokie. 5 mm "glebokie", 10 mm wysokie). Wszystkie dluzsze sobie zeszlifujesz - to znaczy, ze wymiar 10mm moze byc wiekszy, np. 12mm. Pozostale wymiary musza byc identyczne, lub NIEWIELE mniejsze. Szczotki MUSZA miec drut mocowany w bocznej czesci szczotki, NIE OD GORY!. Poza tym, jesli masz male doswiadczenie w mechanice, lub mala cierpliwosc to oddaj to komus do zrobienia. Nieumiejetne wyrywanie korpusu z obudowy pompy moze sie skonczyc polamaniem szczotkotrzymaczy. Wtedy czeka Cie wymiana calej pompy. dzieki zamowione z Polski ,dam znac jak przyjda czy sie udalo :wink:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Czytalem wszystkie posty na temat tematu audio i mam dylemat . Piszecie ze alpine retrofit mozna bezproblemu podlaczyc ,co ma w sobie ze nie trzeba urzyc konwertera i jak sie go podlancza .Dlaczego nie mozna podlaczyc zwyklego wzmacniacza tak jak alpine retrofit ? Czy moglby ktos podac przyklady dobrego calego zestawu do e92 czyli wzmacniacz ,konwerter ,kable , glosniki ,tweeter.Nie rozumie ze piszecie zeby kupic gotowe zestawy nie lepiej dopasowac samemu?Chyba taniej wyjdzie ? dzieki tez tak myslalem :)
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
gdzie to sprawdzic szukam i nie moge znalezdz . Bo tez brakuje mi dobrej muzyczki i chcialbym zmienic zestawik. Tylko nie wiem w co mam uderzyc i ktory zestaw wybrac -seryjny czy osobny wzmacniacz plus glosniki.
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
siema moze ktos mi powiedziec po vinie jakie mam glosniki i radio? widze System nawigacji Professional ale to chodzi o nawigacje Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2 S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów S2MPA M LM RAEDER DOPPELSPEICHE 225 M/MB Obr. BMW, st. le. M podw. spr. 225 S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera S4ADA INTERIEURL. ALU. LAENGSSCHLIFF FEIN Listwy wewn. alum., szlif. wzdłuż. dr. S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC) S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional S612A BMW ASSIST BMW Assist S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt S7XAA M LEDERLENK.+SCHALTWIP.+MULTIF. M leather st.wheel+shiftpaddle+multif. L812A ENGLAND/IRLAND AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Anglia / Irlandia Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Dodatkowe napełnienie zbiorn. na eksport S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej S880A ENGLISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, angielski S8S2A KODIERUNG ALARMSIGNAL Kodowanie sygnału alarmowego S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu S8SMA FAHRGESTELLNUMMER,V.AUSSEN SICHTBAR Numer podwozia widoczny od zewnątrz S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Nie wiem u mnie działa , gdybym miał konto i byłbym w Polsce to bym napewno zamówił :p
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B009PNRYSO Czy te beda dobre jak zeszlifuje?
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Powiem jedno masakra jest z tymi ropniakami z nagrzewaniem a pozniej dziwią sie ludzie ze syf w kolektorze , zapchany dpf. Czy wie ktoś moze dis pokazuje mi blad A6D1 - Auxiliary water pump - Open circuit Czy moze mieć wpływ na dogrzewanie silnika ?
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Witam moze zadam glupie pytanie ale wczoraj slomka wyciagnalem troche plynu ze zbiorniczka wyrownawczywego do zamrazarki na -24 i super frost i plyn nie zamarzl. Czy jest to mozliwe ze przez dobry plyn w chlodnicy do -30 silnik dlugo sie nagrzewa?
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Wiesz mam identycznie , temperatura na zewnątrz około 5' jade z pracy do domu około 15 mil często korki zajmuje mi około 40 minut i mi pokazuje tylko 77' sprawdzałem rurę po lewej stronie silnika odchodząca od termostatu i jest letniawa - pomyślałem ze sie trochę nagrzewa od silnika bo rura od zbiorniczka wyrównawczywego gorąca . Czy to normalne ze sie tak długo nagrzewa 330d? Pojutrze wrzuce zdjecia .