Skocz do zawartości

Miiły94

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miiły94

  1. A może ktoś powie coś wiecej, czego lepiej nie robić gdy się je posiada ?
  2. Dziękuje. Temat do zamknięcia !
  3. Czyli werska 136km miała pompę wtryskową, a już 150 konna ma CR??
  4. Witam. Przeglądam od paru dni różne strony i szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dotyczące mojego samochodu. A mianowicie mam e46 z 2004 roku po lifcie 2.0 d i nie wiem co ja mam pod maską Pompę wtryskową (jest bodajże w wersjach przedliftingowych), pompowtryski czy też może CR?? Mógłby mi ktoś udzielić odpowiedzi na to pytanie ??
  5. Dokładnie tak jest..
  6. Masz racje, w najbliższym czasie pokuszę się o diagnostyke. Dzięki za pomoc.
  7. Nie mam, suchutko.. wiem bo zerkam, nowo zakupiony samochód i staram się mniej wiecej patrzeć czy nie ma żadnych usterek jak wycieki.. ale tego dymu nie potrafię wyjaśnić.
  8. Powiedz tylko czy masz może taki mocny biały dym z rury, nie taki jak przy odpalaniu (para) tlyko taki intensywny?
  9. Czy słownie Ci ktoś pomoże? W internecie jest multum filmowych poradników, tylko szukaj też w jezyku angielskim i niemieckim
  10. Samochód kupiłem 3 tygodnie temu i jakoś tydzien temu zobaczyłem, że mam na miarce min płynu, napełniłem go od razu (oczywiscie odpowiednim). Wczoraj wymieniałem filtry i zerknąłem to było go tyle co tydzień temu.. więc nie sądzę, ale będę regularnie sprawdzał.. Jakieś inne pomysły?
  11. Witam mam taki problem ze swoim samochodem, a mianowicie z mojej rury wydobywa się biały dym.. nie ciągle ale ruszam, jadę nic się nie dzieje, stoje na światłach a za mną biało.. Nie jest to czarny albo siwy tylko biały, raz dymi jak tylko odpale, raz jak trochę pojeżdżę ..
  12. Miiły94 odpowiedział(a) na Miiły94 temat w E46
    Dzięki maniek... odkupiłem 1l.. ja rocznie robię 5tyś km... (niecałe nawet) więc za rok kupię 5L i zostanie tego 0,5 i git. Dzięki. Pozdrawiam.
  13. Miiły94 odpowiedział(a) na Miiły94 temat w E46
    wersja poliftingowa jest tylko na pompowtryskach 03+
  14. Miiły94 opublikował(a) temat w E46
    Witam wiem, że jak poszukam to znajdę, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi.. Wlałem 5L castrol edge 5w40 do e46 po lif z pompowtryskami 2.0d.. Pytanie: 5L wystarczy? czy dolać jeszcze 0,5l? Bo raz mówią, że 4,7 wystarczy, niektórzy, że 5 a jeszcze inni ze 5,5!~??
  15. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Modlę się o to.. Nie zrobiłem, bo mówię nasłuchałem się opinii, że on się może rozkodować !
  16. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    ale te styki są w kluczyku, tak?
  17. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Posiadam jeden kluczyk i chce zapytać, czy jest możliwość, że mi się rozkoduje i nie otworze/odpale samochodu?
  18. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Panowie tak łącząc fakty.. muszę po prostu zobaczyć czy w środku nic nie jest oderwane i czy bateria ma napięcie? \
  19. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Zamknąłem drzwi jako część karoserii, włożyłem przekręciłem na 1 stacyjke czyli tylko airbag mi się włączył 2/3 sek wyjąłem trzymałem strzałkę i trzy razy nacisnąłem logo "LOCK". Potem wysiadłem, zamknąłem samochód i otworzyłem powtarzając czynność tylko, że logo trzymałem a strzałke 3 razy nacisnąłem.
  20. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Kolego zamknąć drzwi zamknąłem ale mam zamknąć na centralny (przycisk przy awaryjnych)? Bo drzwi mam zamknięte, ale nie na 'zamek' :)
  21. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Byłem. Próbowałem i nic. z 10 razy próbowałem. na wszelkie sposoby i nic :(. Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł?
  22. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Dobrze, spróbuje to po przez "kodowanie kluczyka". Może pomoże... Dziękuje za pomoc :)
  23. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Ale fakt faktem jak jeżdżę to powinien się naładować już nie raz, nie sądzisz ? 2 h jazdy i potem jest nie używany a i tak nie działa :). To może coś być jeszcze przyczyną poza baterią?
  24. Miiły94 odpowiedział(a) na MarcinFR temat w E46
    Witam. Mam pytanie odnośnie wymiany baterii w kluczyku, ponieważ jak kupiłem bmw to już nie działał.. Co może się stać? czy mogę go przypadkiem rozkodować ? :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.