Treść opublikowana przez Miiły94
-
[320d]Cr, pompowtryski czy pompa wtryskowa?
A może ktoś powie coś wiecej, czego lepiej nie robić gdy się je posiada ?
-
[320d]Cr, pompowtryski czy pompa wtryskowa?
Dziękuje. Temat do zamknięcia !
-
[320d]Cr, pompowtryski czy pompa wtryskowa?
Czyli werska 136km miała pompę wtryskową, a już 150 konna ma CR??
-
[320d]Cr, pompowtryski czy pompa wtryskowa?
Witam. Przeglądam od paru dni różne strony i szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dotyczące mojego samochodu. A mianowicie mam e46 z 2004 roku po lifcie 2.0 d i nie wiem co ja mam pod maską Pompę wtryskową (jest bodajże w wersjach przedliftingowych), pompowtryski czy też może CR?? Mógłby mi ktoś udzielić odpowiedzi na to pytanie ??
-
[320d]Intensywny biały dym z rury?
Dokładnie tak jest..
-
[320d]Intensywny biały dym z rury?
Masz racje, w najbliższym czasie pokuszę się o diagnostyke. Dzięki za pomoc.
-
[320d]Intensywny biały dym z rury?
Nie mam, suchutko.. wiem bo zerkam, nowo zakupiony samochód i staram się mniej wiecej patrzeć czy nie ma żadnych usterek jak wycieki.. ale tego dymu nie potrafię wyjaśnić.
-
Problem z ubywającym płynem chłodzącym
Powiedz tylko czy masz może taki mocny biały dym z rury, nie taki jak przy odpalaniu (para) tlyko taki intensywny?
-
żarówki w tablicy rozdzielczej 320d 2003r
Czy słownie Ci ktoś pomoże? W internecie jest multum filmowych poradników, tylko szukaj też w jezyku angielskim i niemieckim
-
[320d]Intensywny biały dym z rury?
Samochód kupiłem 3 tygodnie temu i jakoś tydzien temu zobaczyłem, że mam na miarce min płynu, napełniłem go od razu (oczywiscie odpowiednim). Wczoraj wymieniałem filtry i zerknąłem to było go tyle co tydzień temu.. więc nie sądzę, ale będę regularnie sprawdzał.. Jakieś inne pomysły?
-
[320d]Intensywny biały dym z rury?
Witam mam taki problem ze swoim samochodem, a mianowicie z mojej rury wydobywa się biały dym.. nie ciągle ale ruszam, jadę nic się nie dzieje, stoje na światłach a za mną biało.. Nie jest to czarny albo siwy tylko biały, raz dymi jak tylko odpale, raz jak trochę pojeżdżę ..
- Olej
- Olej
-
Olej
Witam wiem, że jak poszukam to znajdę, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi.. Wlałem 5L castrol edge 5w40 do e46 po lif z pompowtryskami 2.0d.. Pytanie: 5L wystarczy? czy dolać jeszcze 0,5l? Bo raz mówią, że 4,7 wystarczy, niektórzy, że 5 a jeszcze inni ze 5,5!~??
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Modlę się o to.. Nie zrobiłem, bo mówię nasłuchałem się opinii, że on się może rozkodować !
-
Wymiana baterii w kluczyku.
ale te styki są w kluczyku, tak?
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Posiadam jeden kluczyk i chce zapytać, czy jest możliwość, że mi się rozkoduje i nie otworze/odpale samochodu?
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Panowie tak łącząc fakty.. muszę po prostu zobaczyć czy w środku nic nie jest oderwane i czy bateria ma napięcie? \
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Zamknąłem drzwi jako część karoserii, włożyłem przekręciłem na 1 stacyjke czyli tylko airbag mi się włączył 2/3 sek wyjąłem trzymałem strzałkę i trzy razy nacisnąłem logo "LOCK". Potem wysiadłem, zamknąłem samochód i otworzyłem powtarzając czynność tylko, że logo trzymałem a strzałke 3 razy nacisnąłem.
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Kolego zamknąć drzwi zamknąłem ale mam zamknąć na centralny (przycisk przy awaryjnych)? Bo drzwi mam zamknięte, ale nie na 'zamek' :)
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Byłem. Próbowałem i nic. z 10 razy próbowałem. na wszelkie sposoby i nic :(. Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł?
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Dobrze, spróbuje to po przez "kodowanie kluczyka". Może pomoże... Dziękuje za pomoc :)
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Ale fakt faktem jak jeżdżę to powinien się naładować już nie raz, nie sądzisz ? 2 h jazdy i potem jest nie używany a i tak nie działa :). To może coś być jeszcze przyczyną poza baterią?
-
Wymiana baterii w kluczyku.
Witam. Mam pytanie odnośnie wymiany baterii w kluczyku, ponieważ jak kupiłem bmw to już nie działał.. Co może się stać? czy mogę go przypadkiem rozkodować ? :)