Treść opublikowana przez Miiły94
-
[E46]Jak wzmocnić antene.
Wiesz co.. faktycznie może być od ogrzewania tylnej szyby.. bo teraz prawie ciągle na tym jeżdże ..
-
[E46]Jak wzmocnić antene.
Co zrobić, żeby rozwiązać problem ? Ja nie mam pojęcia nawet co rozważać, jako przyczynę. I gdzie wgl znajduje się antena ?
-
[E46]Jak wzmocnić antene.
Witam mam problem z radiem, a mianowicie jak samochód NIE jest odpalony to radio gra idealnie, ale jak już pójdzie zapłon i silnik w ruch, to strasznie mi radio trzeszczy, każda stacja mi przerywa(dodam, że mieszkam w mieście), jak mogę wzmocnić antenę aby podczas jazdy radio mi dobrze odbierało? Dodam, że posiadam samochód z rocznika 2004.
-
Felgi, gdzie najlepiej?
Witam chciałbym zapytać czy znacie jakieś dobre strony, gdzie mogę kupić dobre oryginalne felgi i używane
-
320d filtr paliwa
Odpowiem Ci w mega skrócie.. jeżeli mowa o wersji poliftingowej(filtr paliwa znajduje się pod progiem lewym) wsadź ten wężyk 'wejścia' do filtru i niech ktoś ci przekręci kluczyk na 2 stacyjke bez zapłonu rzecz jasna .. i paliwo Ci wyleci trochę z drugiej strony i od razu włóż wężyk wyjścia do silnika i po sprawie, ja tak robie już 3 raz..
-
[320d]Świece, jakie?
Tak więc zakupie świece beru.
-
[320d]Świece, jakie?
Jakie świece do e46 320d 2004 rok? Bosch czy Beru ??
-
pytanie dotyczące Xenonu
Chłopak się normalnie pyta czy można to obejść w jakiś sposób, a Wy jak dzieci ciśniecie mu, że po chodzi ze wsi. Jak dla mnie wasze zachowanie jest dużo gorsze niż bycie ze wsi, cokolwiek jest w tym zlego. hihi ;/
-
[e46]Odpowiednie światła.
Zobaczyłem ceny, 100 zł, to jednak za dużo. Mimo wszystko to zbędny luksus :)
-
[e46]Czujnik światła.
Bo nie każdy nosi w portfelu 200 zł żeby sobie wywalić w serwisie na takie coś...
-
[e46]Czujnik światła.
Nie mówię, że wezmę taśme izolacyjną różową i je*** na środek szyby.. Może da się jakoś ładnie i logicznie to wykonać. Dlatego pytam.
-
[e46]Odpowiednie światła.
Pewnie trochę kosztują :p. Dziękuje za pomoc !
-
[e46]Odpowiednie światła.
Dziękuję Ci bardzo, zamówię sobie te Osramy chyba. Zawsze chciałem mieć białe światła w samochodzie ;).
-
[e46]Czujnik światła.
Jakbyś przeczytał mój post to byś wiedział. Nie widzi mi się jechać do mechanika który ma kabel i płacić 200 zł :)
-
[e46]Odpowiednie światła.
Znacie jakieś białe żarówki H7?? Żeby świeciły na biało?
-
[e46]Czujnik światła.
wolę wybrać prosty sposób, mianowicie zasłonić czujnik. Pozdrawiam.
-
[e46]Czujnik światła.
Zdaje mi się, że tam gdzie ujście ma lusterko te nad kokpitem(zapomniałem jak się nazwya), A możesz mi przybliżyć ten temat ? Jak to zrobić ? :)
-
[e46]Czujnik światła.
Witam mam taki mały problem, a mianowicie... Jak jest włącznik świateł i są trzy opcje 'Wyłaczone', 'postojowe' i 'mijania' .. ja mam jeszcze 4 opcja po lewej stronie 'Automatycznie', że włączają mi się automatycznie wraz z odpaleniem samochodu, ale tylko po zmroku, bo gdy są promienie słoneczne, one się nie włączają i już raz tak wyjechałem na automatycznych w słoneczny dzień i zatrzymała mnie policja, moje wyjaśnienie jednak wystarczyło żeby uniknąć mandatu, Wracając do sensu, gdzie znajduje się ten czujnik ? Chciałbym go zakryć, by działały w każdych warunkach pogodowych.
-
[e46]Odpowiednie światła.
Wyjąłem je, poszedłem do sklepu i okazało się, ze były H7 i już wsadziłem Boscha.. Ale chciałbym mieć mniej żółte, tylko, że nie mam tych spryskiwaczy ;)). Dzięki za pomoc.
-
[e46]Odpowiednie światła.
Czyli do tych powyższych nie muszę mieć spryskiwaczy i będą pasować do takich lamp jak ja mam:?? http://img16.tablica.pl/images_tablicapl/87019185_5_1000x700_lampy-bmw-e46-lift-sedan-oryginalne-zkw-reflektory-slaskie.jpg Orientuje się ktoś jaki w nich jest gniazdo ?
-
[e46]Odpowiednie światła.
Witam mam pytanie czy do takich żarówek są potrzebne spryskiwacze, czy Policja się może o nie 'czepnąć'? BOSCH PURE LIGHT H1 Napiecie pradu [V]: 12 Moc nominalna [W]: 55 Oznaczenie kontrolne: H1 Rodzaj gniazda: P14,5s
-
e46 dozwolone światła.
Witam mam pytanie czy do takich żarówek są potrzebne spryskiwacze, czy Policja się może o nie 'czepnąć'? BOSCH PURE LIGHT H1 Napiecie pradu [V]: 12 Moc nominalna [W]: 55 Oznaczenie kontrolne: H1 Rodzaj gniazda: P14,5s
-
[320d]Cr, pompowtryski czy pompa wtryskowa?
Eee tam.. zostawie tak jak jest.. może sprzedam go w najbliższym czasie..
-
[320d]Cr, pompowtryski czy pompa wtryskowa?
ja mam wersje 150 konną, ale wsadzony większy intercooler i zwiększony do 175, ale kompletnie ich nie wykorzystuje :P
-
[320d]Cr, pompowtryski czy pompa wtryskowa?
Jestem spokojnym kierowcą, więc nie 'piłuje'. Paliwo? No tankuje na normalnych polskich stacjach.