Treść opublikowana przez verso
-
Opony zimowe bmw e39 2000r 520i
Polecam sprawdzić Yokohama V905. Te oponki spokojnie w testach konkurują z segmentem premium, a mają bardzo dobry stosunek cena do jakości.
-
[E90] żarówki h7 mijania - halogeny, led ?
a nie osram cool blue hyper? tu masz test: Świecą pięknie. Światło jak z zimnego leda albo xenona.
-
E39 montaz spojlera
polecam klej do szyb. Trzymie aż miło i temperatura wysoka też nie rozmiękczy kleju.
-
F30 instrukcja obsługi z USA w .pdf
tylko 172 strony. Ma ktoś resztę?
-
Jakie opony letnie 2015r
To zamiast Barumów etc. zainteresuj się indonezyjskimi Achilles ATR SPORT 2. Moim skromnym zdaniem są bardziej zaawansowane technicznie niż inne opony w tym przedziale cenowym znanych w Europie marek.
-
Jakie paliwo do silnika 1.8 Ci 143 KM
Różnicę między zwykłym PB95 poczujesz po wlaniu chociażby Supremy 98 na Statoilu. Wtedy zobaczysz, że auto powinno zbierać się lepiej. Coś jakby inna kultura pracy silnika.
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Czy Panowie widzieli promocję Dunlopa na oponki? https://www.facebook.com/DunlopPolska/app_418694624923442
-
Jakie paliwo tankujecie ? Proszę o opinie
1. BMW 2. 118D 2.0 Diesel 143 KM 3. 2008 4. TDI 5. Tylko Statoil 6. Diesel Gold / Diesel Arktyczny 7. 5,58 8. Boje się o wtryski więc tankuję tylko uszlachetnionego Diesel Gold. Tankuje go już ponad rok. Do tej pory wszystko jak należy. Jest większa dynamika jazdy, a nawet niższe spalanie więc różnica w cenie tak na prawdę jest zniwelowana. Polecam.
-
Paliwo V- power i inne
To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Z tego co wiem to gorsze paliwo to podobno nawet o 20% większe spalanie. Gorsze paliwo czyli paliwo od prywaciarzy gdzie dolewa się np. do benzyny rozpuszczalników. Maluchami nie jeździmy i powinniśmy tankować paliwa premium. Paliwa premium powinny dać spadek spalania o ok. 5%. Do tego lepiej trzymają parametry oktanów, przez co samochód ma optymalną moc. Ja leję tylko na Statoilu uszlachetnione i sobie chwalę. Kiedyś zmuszony byłem zalać bak zwykłym paliwem i nie dało się jechać. Przy wyprzedzaniu miałem dosłownie pedał w podłodze, a samochód nie chciał przyspieszać.
-
Mieszanka z dwusuwa.
Znaczy mixola chcesz lać? Paliwo będzie bardziej lepkie ale to nie jest syntetyk i nagary się mogą zrobić.
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
Wejdźcie sobie na polską stronę Dunlopa. Tam jest kreator doboru opon z bazą danych do wszystkich samochodów. Można łatwo dobrać rozmiary opon (homologowane).
-
Jaki dodatek do oleju na zimę?
Nie testowałem ale słyszałem dobre opinie o Amsoil.
-
Jaki dodatek do oleju na zimę?
popatrz sobie na te dodatki do diesla - http://www.zmienolej.pl/oferta/dodatki-do-paliwa-diesel Topowe produkty. Antyżel kleen flo ciekawie się prezentuje - http://www.zmienolej.pl/oferta/produkty/kk/kleen-flo-antyzel-do-diesla-1l-detail Nie dość że zapobiega wytrącaniu się parafny to zbiera wodę z paliwa.