Witam, koledzy mam pytanko Padł mi moduł ULF czy oddać go do jakiegoś speca żeby naprawił moduł? I jak by naprawił to po podłączeniu do samochodu będzie od razu działał czy muszę przez compa programować?
Właśnie odebrałem samochód od mechanika po wymianie termostatu głównego i EGR. Temperatura 93 stopnie i dość szybko się nagrzewa bo po 5 minutach miałem 75 stopni przypomnę że dziś jest -14 stopni.
Koledzy a w atrapie we wlotach powietrza mam takie klapki, teraz są zamknięte bo zimno. Mam pytanie na jakiej zasadzie to działa czy jak będzie cieplej to same się otworzą?
Witam, No właśnie dokładnie mam to samo, tylko że u mnie temperatura dochodzi do 60 stopni przy temperaturze powietrza -9,5 stopni Celsjusza. Po 30-to minutowej jeździe po mieście nic się nie zmienia. Jutro wymieniam dwa termostaty jeden z nich to EGR, zobaczymy. Napisz jak u Ciebie się zakończyło i co pomogło. to i nam pomoże :D może.
21 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.