Treść opublikowana przez majrus
-
koszt sprzegla do 325 i 94 rok
ile kosztuje sprzeglo tarcz docisk
-
klopoty z przyspieszeniem
bylem na kompie i wskzalo tylko cewki oprocz tego nic wiecej nie wykazalo cewki wymienilem i z resetowalem krotko po resecie bylo ok ale po godzinie dalej to samo
-
klopoty z przyspieszeniem
mam taki problem jak juz wczesniej pisalem niechce mi sie wkrecac od sartu dopiero przy 4 tys. idzie jak powinien mial juz ktos taki przypadek mam nadzieje ze to jakas pierdola cewki nowe swiece nowe pozdrawiam
-
wibracje motoru
witam mam taki problemik ze na biegu jalowym silnik dostaje malych wibracji czasami chodzi rowno a czasami wibruje
-
szukam silnik 2.8 do e36 coupe
simka potrzebuje silnik
-
stukanie w dole silnika 325i vanos
w przyszlym tygodniu jade do polski jak doczegos dojde lub naprawie to dam znac pozdrawiam
-
stukanie w dole silnika 325i vanos
cos w tym moze byc bo jak bylem w serwisie bmw i powiedziel mi tak vanos albo pompa olejowa niewiem juz sam z dolu mi cyka gora jest cicha dopiero jak przytszymam tak na 2500 obr. tak pare sekund to slycha wyrazie dosc glosny dzwiek z gory silnika w okolicy vanosa wiec cos w tym napewno jest a duzo potrzeba czasu zeby takiego vanosa wymontowac albo chociaz w taki sposob zeby bylo cos widac jak on jest skonstrulowany dzieki pozdrawiam
-
po rozgrzaniu silnika raz ciagnie lepiej raz sie dlawi
faktycznie troche trudno zrozumiec jak po uszczelce nic nie bedzie widac to skad ten olej ale spoko dzieki za pomysl sprawdzic nic nie zaszkodzi pozdrawiam
-
co to moze byc pomocy
witam dzieki marko za podsuniecie pomyslu zrobilem reset i :dance: jest spoko dzieki pozdrawiam]
-
mam pytanie kasowanie po wymianie cewek
witam 130rapid wielkie dzieki za spoko reset moje auto po nim znow ma moc przynajmnie czuje teraz ze mam 192 ps :dance: pozdrawiam :cool2:
-
mam pytanie kasowanie po wymianie cewek
dzieki jutro poprubuje rest po operacji sie odezwe pozdrawiam
-
320i Wymiana sprzęgła Pomocy!!!
siemka jak przyjade do zlotowa to moze pomyslimy razem bo cos czuje ze mnie to samo czeka tu Maciek B. jesli kojazysz to ok narka :cool2:
-
jaki olej do e36 325i vanos
witam jaki olej powinienem wlac do mojej bemki e36 325i vanos 141 kw 192 ps 94 rok 182 tys.km pozdrawiam
-
mam pytanie kasowanie po wymianie cewek
siemka tak jak w naglowku pisalem mam taki problem ze pojechalem na kompa bo bmka mi sie niechciala dobrze wkrecac i na kompie wykazalo ze 5 cewek jest do wymiany a jedna ma prawidlowe parametry zakupilem wiec nowe firmy bremi i zero rezultatow po wymianie domyslam sie ze powinienem jeszcze raz jechac na kompa wykasowac porzedni blad ale wiadomo to wszystko kosztuje dlatego mam pytanie czy jest jeszcze jakas inna metoda do zresetowania kompa w aucie jesli odlaczeniem aku to na jak dlugo pozdrawiam
-
po rozgrzaniu silnika raz ciagnie lepiej raz sie dlawi
w ktorym wezu w tym grobym co laczy przepustnice czy te dolne od krokowki bo ja mam ten groby co laczy przeplywomierz w paru miejscach skruszaly ale jak go wyjelem i naprezylem to niewidac zeby byl dziurawy
-
problem z szyberdachem
ok po problemie okazalo sie ze przekaznik ktory znajduje sie pod kierownica jeden styk sie odlutowal i dlatego raz laczyl a raz lutlem go i jest ok dzieki za wskazowki pozdrawiam :cool2:
-
kto wie dzie jest czujnik stukowy
chyba tak bedzie najlepiej ok dzieki za podpowiedz
-
problem z szyberdachem
mam taki problem ze raz dziala raz nie np.gdy odpale auto chce go odtworzyc nie idzie po paru minutach prubuje jeszcze raz dziala i tak w kolko czas jest rozny mial ktos moze taki problem
-
kto wie dzie jest czujnik stukowy
to lepiej tego nie tykam a co proponujesz sprawdzic swiece cewki sa nowe ale niebylem na kompie po zmianie cewek czy to konieczne bo niewiem czy czasem koputer nie ma nadal beldu przez te stare cewki
-
po rozgrzaniu silnika raz ciagnie lepiej raz sie dlawi
- po rozgrzaniu silnika raz ciagnie lepiej raz sie dlawi
no jeszcze jak np.chodzi na wolnych i dodam mu raptownie gazu to jest taki odglos jakby zasysal powietrze ale tylko przy raptownym dodaniu gazu a mozna sprawdzic jakos ten przeplywomierz- stukanie w dole silnika 325i vanos
no wlasnie to jest jeszcze dodatkowy stres jak jest zimny i temperatura zejdzie z pola niebieskiego to idzie ostro ale jak sie rozgrzeje to cos go przymula albo ciagnie z przerwami wymienilem juz swiece cewki bo bylem na kompie wykazalo 5 cewek slabe a jedna w normie ale nie kasowalem bledu i niewiem czy tez nie powinienem jak juz wymienilem- po rozgrzaniu silnika raz ciagnie lepiej raz sie dlawi
to jest e36- kto wie dzie jest czujnik stukowy
mam taki problem ze auto nie wkreca sie ,muli sie potem ciagnie i znowu muli inaczej ciagnie z przerwami czytalem na forum mial ktos podobny przypadek stwierdzil ze wymienil te czujniki i ma teraz z tym spokuj pomyslalem ze to samo moze byc umnie- stukanie w dole silnika 325i vanos
barto jestes jeszcze[/img] - po rozgrzaniu silnika raz ciagnie lepiej raz sie dlawi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.