Treść opublikowana przez majrus
-
kto wie dzie jest czujnik stukowy
sprawdzalem i zauwazylem tylko jeden czy jest to mozliwe ze mam jeden czy jak sa to musza byc dwa
-
stukanie w dole silnika 325i vanos
sprawdzalem umnie no jest moze troche ciszej ale jestem taki czuly ze jednak to jeszcze slysze ale z tego co sie od ciebie dowiedzialem to sa takie same objawy jak umnie tez tego nie slychac w srodku a jak mam otwarta szybe i przejezdzam gdzies w takich zabudowaniach to tez to slysze a jeszcze jedno a jak ci ciagnie motor mimo tego cykania
-
stukanie w dole silnika 325i vanos
jeszcze tego nie sprawdzalem ale zaraz zejde i kukne ale wydaje mi sie ze to ten sam objaw tez slycha umnie najbardziej od strony pasazera jak sie schyle do nad kola to slychac to najwyrazniej jak delikatnie naduszam na gaz to te cykanie tez wzrasta natomiast z gory silnika jest cisza ok ide luknac do puzniej narka
-
stukanie w dole silnika 325i vanos
no to jestem troche pocieszony w przyszlym tygodniu chce wyciagnac skrzynie bo cos czuje ze sprzeglo sie konczy tzn.nie slizga sie ale jak np.jade pomalu na jedynce i wezme go na luz albo zmiane biegu slysze lekki stuk cos mi sie wydaje ze docisk siada jak dojde do tego cykania to dam ci znac narazie dzieki za podpowiedz :cool2:
-
kto wie dzie jest czujnik stukowy
dzieki puzniej sprawdze czy umnie takie cos jest
-
co to moze byc pomocy
ok dzieki za podpowiedz a ten reset to musze jechac jeszcze raz na kompa czy jest jakas inna metoda
-
kto wie dzie jest czujnik stukowy
siemka kto orientuje sie gdzie jest dokladnie w e36 325i vanos umieszczony czujnik spalania stukowego
-
co to moze byc pomocy
siemka bylem na kompie i pokazalo ze 5 cewek jest do wymiany a jedna miala tylko poprawne parametry , wymienilem cewki i dalej :mad2: czy po takiej wymianie musze robic reset
-
nierowna praca silnika
a jak to mozna sprawdzic
-
stukanie w dole silnika 325i vanos
moze zle to opisalem bardziej to cyka
-
co to moze byc pomocy
moje 325i vanos nie wkreca sie tak jak powinien jaka przyczyna
-
stukanie w dole silnika 325i vanos
siemka cos mi stuka w silniku z gory jest cisza natomiast z dolu silnika jest nie glosne ale w k... stukanie na zimnym tego niema bylem u paru fachmanow jeden fachman sprawdzil mi w sumie caly motor cisnienie na cylindrach ma 16 na wszystkich 6 zylindrach takie sam klawiatura ok walki popychacze itd sa w b.dobrym stanie panewki tez sa niezle wsumie motor dosc dobrym stanie ale cos puka balem w serwisie bmw powiedzieli mi dwa bledy vanos i pompa olejowa co wy nato
-
nierowna praca silnika
:?: witam mam taki problem posiadam bmw e36 325i vanos silnik ma male drgania wymienilem cewki zaplonowe swiece i dalej to samo bylem na kompie wykazalo tylko cewki po wymianie zero poprawy
-
po rozgrzaniu silnika raz ciagnie lepiej raz sie dlawi
witam mam taki problem ze jak sie dobrze rozgrzeje silnik nie wkreca sie tak jak powinien, ma poprostu takie momenty raz ciagnie raz sie przydlawia albo ciagnie z przerwami wymienilem juz swiece cewki zaplonowe krokowke tez wyczyscilem i dalej to samo mam 325i vanos 141 kw 192 ps