Treść opublikowana przez Pawel_LBN
-
Spot w Lublinie
Az miło popatrzeć :) ja niestety w szponach remontu uwięziony, nie dałem rady przyjechać :/ Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Jak wyrobie się z malowaniem to wpadam :) trochę pierdol mi doszło ale postaram się ogarnąć do 18. Jak coś będę granatowym e46 Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Korzystam z taptalk i mi się takie rzeczy nie wyświetlają :D o a przy okazji może ktoś z zainteresowanych przybyciem na spot, ma na sprzedaż manetke kierunkowskazów z BC? :) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Wstępnie się wpisuje, nie wiem czy będę w Lublinie, ale dam znać do czwartku. Capaz za nic nr do Ciebie znaleźć nie mogę, ale to już dogadamy się na spocie ;) 1.Gora80 2.Grzehu 3.Capaz 4.Pawel LBN 5.Andrzejs82 Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Mechanizm podnoszenia szyb - nowa podróba, czy używany orygi
A co z poduszką, ma sobie wisieć, czy mogę ją odłączyć? Ej spokojnie wiem, że akumulator z godzinę wcześniej odłączyć i klemy muszą się cmoknąć :D pytam żeby mi potem żaden błąd się nie swiecil :) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Granat e46
Fotki wnętrza wkrótce, ogólnie to i tak na razie nie ma się czym pochwalić ;) Niestety podczas poszukiwań auta musiałem przymknac oko na parę "szczegolow" a mianowicie silnik 2.5 lub 2.0, czarny kolor, no i podłokietnik. Po prostu trafiła się zadbana sztuka :) @be..mw zatem do zobaczenia :) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Mechanizm podnoszenia szyb - nowa podróba, czy używany orygi
Raczej nowego oryginału bym nie kupił. Tez myślę, że ze 2 lata wytrzyma awiecej niż 5 lat auta trzymać nie będę wiec i tak wydam (w razie w) 200zl a nie 500 ;) Szkoda że nie wypowiedział się nikt co do wymiany no i wytrzymałości podrob Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Granat e46
No km lecą jak szalone ;) plany to raczej kosmetyka, nie kupuje aut po to by je zmieniać bo mi się nie podobają ;) To tak jak bym kupił meganke i zależało by mi żeby wyglądała na Focusa :D Napewno nie będzie obniżania, zmiany lamp na jakieś depo srepo, parapetów na kwiatki z tyłu czy innych niebieskich ledow tu i tam :D Zależy mi na ładnej i utrzymanej fabryce Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Granat e46
Witam wszystkich! Przedstawiam mój nabytek - pierwsze w życiu BMW. Nie sądziłem, że kiedykolwiek wybiorę tą markę, ale jeżdżąc juz pół roku wiem, że wybór był słuszny :) No to może trochę o aucie. Model e46 Rok produkcji 2000 Silnik benzynowy 1885ccm 105KM (chyba :D) Nadwozie sedan Kolor granatowy Wyposażenie : 4 elektryczne szyby Wspomaganie kierownicy Asc+T ABS Climatronic Szyberdach 6 poduszek Elektryczne lusterka No i może coś jeszcze o czym zapomniałem :) Puki co auto wygląda tak samo jak w momencie zakupu. Co do planów to może wymienię : Obszycie kierownicy skórą lub wymiana na 3 ramienna z multifunkcją Dołożenie podłokietnika Renowacja listew ozdobnych i ramki wokół lewarka zmiany biegów Felgi na lato 17" (ale muszę to przemyśleć) Zająć się rudą, która pojawiła się tu i ówdzie Wymiana przednich kierunkowskazów na pomarańczowe (te białe pasują jak świni siodło) Naprawa mechanizmu podnoszenia szyby od kierowcy. Wymiana radia na ori CD Wymiana ramki wokół okien na chrom. Renowacja felg stalowych. No dobra to teraz kilka zdjęć :) http://img.tapatalk.com/d/14/04/19/uzynu8at.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/04/19/5ume3u2u.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/04/19/e6yve8ag.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/04/19/2e3utequ.jpg Pochwalilem się i już mi lepiej :D pozdrawiam ;)
-
Mechanizm podnoszenia szyb - nowa podróba, czy używany orygi
A więc jeśli ta uzywka od kolegi będzie w dobrym stanie to brać? Sam wymieniales, czy zlecales komuś? Wszystko idzie tip top? Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Mechanizm podnoszenia szyb - nowa podróba, czy używany orygi
Witam. Jako, że padł mi mechanizm podnoszenia szyby od kierowcy, jestem zmuszony go wymienić. Tylko teraz mam pytanie jaki wybrać. Kolega przyciągnął Anglika po lifcie i taki mechanizm ma na sprzedaż, a w hurtowni po znizkach mam do wzięcia podrobe za 96zl. Co polecacie z własnego doświadczenia? No i co może mnie spotkać przy wymianie. Na co uważać itp. Jak by co stary mechanizm jest nie do odratowania bo linki na zwoju się poplataly i są po szarpane. Z góry dziękuję za pomoc :) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Jak dla mnie nie robi to różnicy gdzie, a co do wielkości to jest nas na razie czterech to i w centrum o 15 gdzieś się upchniemy :D Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
A więc myslmy powoli, można by zrobić cykliczne spotkania np raz w miesiącu i mieć nadzieję że będzie więcej chętnych :) Proponuje któryś z poziomów parkingu w olimpie. @Capaz napisałem Ci wiadomość i z niecierpliwością czekam na odpowiedz ;) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Tez mi się tak wydaje. Można by coś zorganizować :) jestem za! Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja Drl i może czegoś więcej Lublin lub okolice.
Rozumiem że jest deficyt lublinian. Trudno się mówi :/ Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Zuzyte dekory drzwi
No dobra, dołączę pytanie. Czy ktoś lakierowal te listwy sprayem? Jak z wytrzymałością (chcę prysnac również ramkę wokół lewarka zmiany biegow)? Jakieś polecane spraye, czy może dać sobie spokój i odpalić pistolet i sprężarke? Chce pomalować na czarno na wysoki połysk. Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
330i jaki lpg?:)
Polece Ci LPG forum, a od siebie stag4, wtryski Hana i reduktor dobrany do mocy + solidny zakład, bo sama instalka to nie wszystko. Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja Drl i może czegoś więcej Lublin lub okolice.
Witam! Czy jest ktoś z Lublina lub okolic, kto ogarnie aktywację drl w e46 z 2000r? Dodatkowo marzy mi się błysk kierunkowskazów po otwarciu / zamknięciu auta. Przy okazji, liznął bym trochę wiedzy praktycznej bo zamierzam doposarzyc się w kabelek ;) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
E46 Radio Philips Reverse AUX IN MP3
Ok, zrobiłem to, tylko że GND wlutowałem gdzie indziej. Wszystko ładnie hula tylko taki problem jest. Telefon muszę podłączyć przed przekręceniem zapłonu, później jakby "nie widzi słuchawek". Macie też tak czy może tą mase spróbować przelutować?
-
Business CD jak podłączyć wejście AUX?
Witam, również interesowały by mnie zdjęcia lub schemat podłączenia pod kaseciaka. Kupiłem dziś kasete-adapter, ale można sobie ją wsadzić w... buty. Nie mam zmieniarki, także każda opcja wpięcia AUX mnie ratuje :) Pozdrawiam.