Treść opublikowana przez Pawel_LBN
-
Spot w Lublinie
Jeśli w tym tygodniu to mi każdy dzień pasuje ;) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
No i co panowie, kiedy znów coś montujemy? Czekamy na słońce? Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
No i jak tam było na klasykach? Capaz załatwił wjazdowki? :D A chłopaki ogarniacie tą stronę na fejsie? Wrzucam jedną panoramę z telefonu, po południu wrzucę cos z aparatu http://img.tapatalk.com/d/14/05/23/typa6ege.jpg
-
Spot w Lublinie
Ok Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
To czekać na Ciebie przy tym maku? Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Ok ja poczekam :D Capaz a co rozumiesz przez "auto trochę rozebrane"? Bo jak nie masz drzwi to możesz wypaść na serpentynie :D Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Dobra to co olimp na dachu o 20? Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Ja mam soniaka kompakta, lustrzanką nie jest ale zdjęcia spoko robi :D Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Może rzucmy parę propozycji lokalizacji i wybierzmy coś. 1. Zalew 2. Parking real 3. Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Zalew? Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
A to w czwartek ma padać? :D Bo jak widać deszcz jest nieodłącznym elementem naszych spotów :p ja będę Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
To najwyżej animacje zrobi z fotek :D Łupnięte z Huaweia tapatalkiem
-
Spot w Lublinie
Pacyk to może nie tu tylko na redtube publikuj haha Łupnięte z Huaweia tapatalkiem
-
Spot w Lublinie
Patrz jaki :D Łupnięte z Huaweia tapatalkiem
-
Spot w Lublinie
No chyba że fiatem się wybierasz :D Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Nie może tylko na bank ;) spoko by było zebrać ze 20 par nerek kolo siebie ;) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Ja to jutro na wódka fest do wojciechowa na wesele :D Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Pogoda potrzebowała prądu na pioruny :D Pacyk może następnym razem wszyscy weźmiemy swoje siły wyższe to sobie popadają o paznokciach, a my zajmiemy się sprawami ważnymi :D Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Dobra panowie, wrzucam parę fotek ;) http://img.tapatalk.com/d/14/05/09/7ejypyte.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/09/4ebusu7u.jpg No i nasza piękna pogoda :D http://img.tapatalk.com/d/14/05/09/5a9eve5y.jpg
-
Spot w Lublinie
No właśnie, a nóż słońce wyjdzie ;) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
No dobra to zbieramy się pod zamkiem i decyzje podejmiemy na miejscu Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
Patrząc na prognozy pogody to na czwartek ostry deszcz, może pomyślimy o zadaszeniu, czy e tam? :D Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
No to może pojedziemy z listą Czwartek g. 18.00 plac zamkowy 1. Pawel_lbn Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
No to co, 8 maja g. 18.00 plac zamkowy? Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
-
Spot w Lublinie
No nie wątpię, że mi się uda :) Teraz pasowało by w jakiś piątek bo mi się teraz seria wesel w maju szykuje :) Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka