Treść opublikowana przez marek zg
-
Czy aby wymienic tuleje trzeba sciagac wahacze z przodu?
Dzieki za info. Tak myslalem, ze nie trzeba :) Pozdrowionka :)
-
Czy aby wymienic tuleje trzeba sciagac wahacze z przodu?
Witam, chce zmienic tuleje w przednich wahaczach, chodzi o te od strony kabiny te co sie wymienia najczesciej. Czy konieczne bedzie sciaganie wahaczy?
-
Czy aby wymienic tuleje trzeba sciagac wahacze z przodu?
Witam, chce zmienic tuleje w przednich wahaczach, chodzi o te od strony kabiny te co sie wymienia najczesciej. Czy konieczne bedzie sciaganie wahaczy?
-
Elektr. podnoszenie szyby, cos przeskakuje,blokuje
Dzieki Panowie, zwlaszcza Markos, wszystko juz jasne, ps. Takie forum to skarb :)
-
Elektr. podnoszenie szyby, cos przeskakuje,blokuje
Witam, oparlem sie lokciem o szybe i cos sie skopalo. W polowie podnoszenia/opuszczania szyby cos przeskakuje i potem szyba przesuwa sie z wiekszym oporem. Co to moze byc? Jak rozebrac drzwi? Macie jakies sugestie?
-
Jak sprawdzic czy mam do wymiany tuleje wahaczy?
Witam, cos puka na ostrych nierownosciach, jak sprawdzic czy i ktore tuleje przy wahaczach sa do wymiany. Mechanik cos tam badal i mowil, ze niby wszystko jest ok, ale nawet auta nie podniosl.
-
[KWESTIA POMOCY] ZIELONA GÓRA i część do BMW E46
Oki
-
[KWESTIA POMOCY] ZIELONA GÓRA i część do BMW E46
Hej, o co chodzi? Jestem co drugi dzien w Zielonej Gorze
-
Nowy dwumas lapie jakby dwu etapowo..
Nikt nic nie podpowie?
-
Nowy dwumas lapie jakby dwu etapowo..
Chodzi o to, ze ok 80% glebokosci wcisniecia sprzegla wchodzi lekko i miekko a na koncu ok 20% wchodzi juz ciezko. Biegi mozna wbijac juz przy tym lekkim wcisnieciuna ok 80% "glebokosci" sprzegla. Tak ma byc czy mechanik zle zamontowal nowego dwumasa?
-
e46 Wszystko niby sprawne a coś puka z przodu
Dzieki Panowie za podpowiedzi, jak sprawe wyjasnie to napisze co to bylo. Ps. Takie forum to skarb :)
-
e46 Wszystko niby sprawne a coś puka z przodu
Witam, autko to e46 320d 150ps touring, jadąc leśnymi drogami coś puka z przodu, jakby jakieś elementy o siebie uderzały, jednak wg mechanika wszystko w zawieszeniu jest sprawne, nie ma luzów, co to może pukac? Pozdr.
-
e46 audio buissnes,lepiej zmienic radio czy glosniki?
Co bardziej poprawi dzwiek, wymiana glosnikow czy wymiana radia? Glownie chcialbym dodac troche basow. Najchetniej pozostalbym przy orginalnym radiu ale subwoofer z tylu odpada bo woze male dziecko.
-
E46 przejście z ORI na Harman Kardon.
Hej i jak ze zmiana? Sam sie przymierzam do poprawy naglosnienia bo mam wersje buissnes w e46
-
Wymiana listew chrom okna, trudne?
Hej, mam kombi ale w sumie jak sciagnalem relingi to juz mi te chromy zaczely sie podobac, pozdr.
-
Jak zrobic,zeby przeciwmgielne przednie wlaczac bez xenonow?
Chodzi o e46 kombi 2003-10. Wiem, że można przeprogramowac modul od swiatel tak, ze swiatla drogowe tzw. dlugie swieca na ok 18% swojej mocy jako dzienne ale nie wyglada to zbyt pięknie wg mnie. Ja wsadzam do przeciwmgielnych jakieś żarówki ledy, żeby sobie ładnie na biało świeciły ale pewnie, komp będzie wyswietlał spalenie żarówek bo ledy bedą miały o wiele mniejszy pobór prądu. Może są jakieś żarówki do przeciwmgielnych, żeby świeciły z mniejszą mocą w miare na biało, wtedy by nikogo nie oślepiało i policja nie powinna się za bardzo czepiac.
-
Jak zrobic,zeby przeciwmgielne przednie wlaczac bez xenonow?
Chcialbym pod kloszami przednich przeciwmgielnych zamontowac zarowki ledowe tak, zeby uzywac ich do jazdy dziennej. Niechce po prostu w ciagu dnia jezdzic ciagle na xenonach. W tej chwili, zeby wlaczyc przednie przeciwmgielne najpierw musze miec wlaczone swiatla mijania(xenony). Jak to zrobic, zeby miec mozliwosc wlaczenia tylko tych przeciwmgielnych w zderzaku? Drugie pytanie: jaki typ zarowki jest w tych przeciwmgielnych? Sa takie ledy do kupienia?
-
Czy przy demontażu relingów trzeba ściągac podsufitkę?
Dzieki za super opis :-) :-) ja juz 2 tyg.temu sciagnalem i faktycznie prosta sprawa :-) pozdrowionka:-)
-
Jakie żarówki postojówki, żeby świeciły ładnie na biało?
Dzieki:) a te zarowki normalnie mozna zalozyc do lampy i nie trzeba nic przerabiac? 60zl za postojowki to nie malo ale chyba takie ledy nie powinny sie szybko przepalic..
-
Czy przy demontażu relingów trzeba ściągac podsufitkę?
Dzieki za potwierdzenie. Nie bylem pewny czy we wszystkich wersjach sie sciaga tak jak na zdjeciu, kiedys ktos na tym forum pisal, ze trzeba podsufitke sciagac.
-
Czy przy demontażu relingów trzeba ściągac podsufitkę?
Nikt sie nie wypowie?
-
Czy przy demontażu relingów trzeba ściągac podsufitkę?
Witam, chcę ściągnąc relingi w e46 kombi, mam już kupione listwy "zaślepiające". Czy aby odkrecic relingi musze sciagac podsufitke? Kiedys tu na forum ktos pisal, ze trzeba ale znalazlemw necie foto-instruktarz i wychodzi na to, że nie trzeba wcale nic odkrecac z wewnatrz auta. http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=878671
-
Jakie żarówki postojówki, żeby świeciły ładnie na biało?
Witam, mam e46 z xenonami i żółte postojówki nie wyglądają najlepiej obok białej wiązki światła z xenona. Chciałbym założyc jakieś porządne postojówki, które świeciłyby mocno i białym światlem. Co polecacie? Jakie zarówki postojowe zakupic? Dzięki i Pozdrowienia, dopiero zaczynam dopieszczac swoją e46.
-
[e46] Co zrobic by bylo lepsze audio? Mam radio Business C43
Witam, mam Radio BMW Business (C43) w e46 kombi, razem 6 glosników. Jakosc dzwieku jest dosyc slaba, chcialbym to poprawic. Konieczna bedzie wymiana glosnikow czy moze wystarczy lepsze radio? Jakies do 500zł z allegro? A moze mozna jakos odblokowac to radio Business? Bo basy sa bardzo stłumione, jakby dzwiek byl stłumiony. Pozdr.
-
Odpryski na masce
Od kamyków, jak np są na drodze a przed tobą jedzie inne auto i nie zachowujesz odpowiedniego odstepu