Treść opublikowana przez marek zg
-
320d wlalem benzyne zamiast diesla. Jak sciagnac z baku?
Aha, no to bez kanalu trzeba bedzie troche pokombinowac, moze jednak latwiej bedzie od kabiny sie dobrac..
-
320d wlalem benzyne zamiast diesla. Jak sciagnac z baku?
Dzieki, mam wersje poliftowa 2003r. Trzeba wyjac fotel kierowcy? Nie da rady tego zrobic poprzez otwarta maske?
-
320d wlalem benzyne zamiast diesla. Jak sciagnac z baku?
Auta nie odpalalem, na prawie pusty bak wlalem 10l super98. Jutro laweta do garazu. Jak najlepiej sciagnac cale paliwo z baku?
-
320d Brzeczenie za wlotem nawiewow w desce rozdzielczej
Dzieki
-
320d Brzeczenie za wlotem nawiewow w desce rozdzielczej
Bezpiecznik od jeza to bedzie dmuchawa 28/50 czy wentylator 37? Czy inny? Rozszyfruje ktos?
-
320d Brzeczenie za wlotem nawiewow w desce rozdzielczej
Dzieki, juz wiem co to ten jez ;) 155zl nowy Behr na allegro. Bezpieczniki Spryskiwacz lamp 51. Tylna wycieraczka 15 i 45. System mycia szyb 49,52,59. ABS, ASC 12, 33, 42, 53, 56. Ustawienie fotela kierowcy 65 Ustawienie fotela pasażera 70 Poduszki Airbag 11 Klimatyzacja 28, 62 ,63. Dmuchawa 28, 50 Światła stopu 9 Centralny zamek 49, 52, 60 Cantralny zamek kombi 49, 52, 58, 60 Zapalniczka 47 Zapalniczka (wersja Australia) 26, 47 DSC 12, 33, 40, 42, 53, 56, 61 DSC (wersja 4x4) 12, 33 ,35 ,40, 42, 53 Wentylator 37 Podgrzewanie foteli 12, 42 Kontrola silnika 27, 29, 30 Kontrola silnika w M3 22, 29, 30 Składanie lusterek 57 Przednie światła przeciwmgielne 38 Pompa paliwa 54 Otwieranie drzwi garażowych 26 Oświetlenie schowka na rękawiczki 52 Latarka 52 Spryskiwacze reflektorów 51 Podgrzewanie lusterek zewnętrznych 25 Podgrzewanie tylnej szyby 68 Podgrzewanie tylnej szyby w cabrio 7, 68 Podgrzewanie spryskiwaczy 25 Podgrzewacz 23, 28, 62 Okno na zawiasach coupe 71 (nie wiem dokładnie, chyba chodzi o tylną szybę). Klakson 5, 55 Immobiliser 14, 67 Instrument cluster 10, 34, 43 (wiązka narzędziowa ? ) Elektroniczne wewnętrzne lusterko 24, 67 Oświetlenie wnętrza 49, 52 Moduł oświetlenia 9, 32 Światełko do makijarzu przy lusterku 6 Ręczny miekki dach cabrio Manual soft top 12, 42, 46 Nawigacja 7, 41 Komputer pokładowy 9 Łącze diagnostyczne on-boadr diagnose II 30, 43 Ekran pokładowy on-board monitor 7, 41 Lusterka zewnętrzne 31, 57 Czujnik parkowania 24 Komputer pasażera/oświetlenie bagażnika 52 Elektryczny miekki dach cabio Power soft top 6, 12, 35, 42, 46 Radio 7, 41 Czujnik deszczu 15 Tylna wycieraczka (tylko kombi) 15, 45 Światła cofania 27 Roleta przeciwsłoneczna 12, 42 Roll-over protectiv system cabrio system zabezpieczający zwijanie dachu 13 Druga pompa powietrza 36 Shifting gate illumination oświetlenie drzwi/rolety przesównej (lampki w drzwiach?) 40 Boczne poduszki 11 Ruchomy/przesówna osłona dachu 46 Gniazdo socket ale jakie? 47 Prędkościomierz 9 Sekwencyjna skrzynia tylko M# 8, 22 Starter interlock nie wiem co to może być blokada zapłonu? 14 Telefon 7, 39 Thiefproofing system autoalarm/ zabezpieczenie antywłamaniowe 49, 67 Łącze przyczepy 44 Ciśnienie w oponach 12, 31, 42, 69 Wodna zasuwa obieg wewnętrzny powietrza A/C 62 Podnoszenie szyb przednich 48, 49 Podnoszenie szyb tylnych 71 System mycia szyb 49, 52, 5
-
320d Brzeczenie za wlotem nawiewow w desce rozdzielczej
Jaki jez??? Myslalem ze zartujesz z tym jezem..
-
320d Brzeczenie za wlotem nawiewow w desce rozdzielczej
A jakbym odlaczyl zasilanie tym przelacznikiem pod maska to by juz chyba nie brzeczalo? Chyba nic by sie nie stalo?
-
320d Brzeczenie za wlotem nawiewow w desce rozdzielczej
Czasem jest tak, ze ide do auta po 2 godz. Otwieram, wsiadam a tam to brzeczy a kluczyki nawet nie wlozone do stacyjki. Czy to nie moze doprowadzic do pozaru albo rozladowania akumulatora? Mozna to naprawic, bez wymiany calego panelu klimatronika?
-
320d Brzeczenie za wlotem nawiewow w desce rozdzielczej
Hej, ostatnio czasami cos terkocze mi za wlotami powietrza na srodku deski rozdzielczej, dzieje sie tak rowniez na wylaczonym silniku i wyjetym kluczyku. Wie ktos co to?
-
2.0d 150ps.Co zrobic przy aucie po kupnie oprocz klapek zawi
Kuzwa dopiero obejrzalem galerie Szymona, oj zamurowalo mnie, z czym ja do Niego, kurzwa ja nic nie ogarniam przy aucie. Szacun dla goscia. Pozdrawiam z Z.G.
-
2.0d 150ps.Co zrobic przy aucie po kupnie oprocz klapek zawi
No wlasnie glownie do Niego pisalem tego posta :) przydalby sie ktos kto ogarnia bmki z Z.G.
-
2.0d 150ps.Co zrobic przy aucie po kupnie oprocz klapek zawi
Dzieki za odp. Autko odpala na dotyk ale 10latek ma i pewnie by sie przydalo odswiezyc ten sterownik. Klapki juz dawno sciagniete, czyli musialbym wszystko od nowa sciagac. A mozna prosic jakis namiar na kogos kto ogarnia te tematy z Z.G.? :)
-
2.0d 150ps.Co zrobic przy aucie po kupnie oprocz klapek zawi
Dzieki, a cos tam nie trzeba przeczyscic zeby sie gdzies tam film olejowy nie urywal co moze szkod narobic, wie ktos i co to chodzi? Ps.musze Wam pokazac moja bunie bo jest piekna, ostatnio moglem sie zamienic z mala doplata na audi a4 b7 i po jezdzie probnej zrezygnowalem z a4, e46 lepsza, napewno wiecej miejsca w srodku i w ogole lepiej sie jezdzi, bagaznik tez wiekszy w bmw :)
-
2.0d 150ps.Co zrobic przy aucie po kupnie oprocz klapek zawi
Witam, co nalezy zrobic, czego nalezy dopilnowac po kupnie e46 320d 150ps? Klapki zawirowan juz sciagnalem. Auto z Niemiec, przebieg ok 250 tys km. Co jeszcze dopiescic w tym silniku?
-
320d Czy nierowne przyspieszanie i stuki sa przez k. pasowe?
Na kole pasowym jest jakis slad i mechanik mowi, ze tak jakby weszlo w glab silnika na 3mm. Jak jade na cieplym silniku to tak jakby sie jakis pasek slizgal, sa takie przerwy przy przyspieszaniu. Silnik 2.0d 150Ps
-
320d Czy nierowne przyspieszanie i stuki sa przez k. pasowe?
Witam, na zimnym silniku jest ok. Na cieplym sa przerwy w przyspieszaniu, a przy wyzszych obrotach powyzej 3500obr straszne dzwieki, jakby taki metaliczny stuk. Czy to moze byc wina kola pasowego?? Na zimnym i jalowym silnik chodzi idealnie. Zadna kontrolka sie nie swieci wiec komp chyba nic nie wykaze ( tak mi powiedzial mechanik).
-
320d Zamulanie i metaliczny stukot przy ok 3 tys/obr/min.
A moze to kolo pasowe? Bedziemy to wyjasniac
-
320d Zamulanie i metaliczny stukot przy ok 3 tys/obr/min.
Witam, nikt nic nie napisze?
-
320d Zamulanie i metaliczny stukot przy ok 3 tys/obr/min.
Dodam ze rok temu auto mialo wymieniany walek korbowy bo pekl poprzedniemu wlascicielowi w Niemczech
-
320d Zamulanie i metaliczny stukot przy ok 3 tys/obr/min.
Witam, mam chyba powazny problem z silnikiem 2.0d 150ps. Nagle auto zaczelo zamulac i lekko szarpac, nawet zgaslo mi podczas jazdy. Po przekroczeniu ok 3tys/obr/min. Wydobywa sie metaliczny stukot z silnika, raczej nie jest to turbo i egr. Kolega mechanik wspomnial, ze moze to byc jakas ploza od rozrzadu ale to takie gdybanie. Klapki z kolektora rok temu usunalem, byly wszystkie i w dobrym stanie. Ma ktos jakies przypuszczenie co to moze byc? Jak mi zgasl to zaswiecila sie kontrolka od silnika, teraz zgasla.
-
Jaki dobry srodek do polerki zadrapan na lakierze?
Tempo nie jest najdelikatniejsze??
-
Jaki dobry srodek do polerki zadrapan na lakierze?
Dzieki Panowie za rady, w sklepie polecili mi paste tempo jak nie pomoze to dadza cos mocniejszego.
-
Jaki dobry srodek do polerki zadrapan na lakierze?
Witam, zachaczylem o krzaki i mam plytkie zadrapanie na calym boku auta. Kolor black szafir metalic, jaki kupic srodek aby w miare ladnie wypolerowac to zadrapanie? Mozecie cos polecic? Mam pod domem sklep motoryzacyjny ale wole zapytac na forum.
-
Czy aby wymienic tuleje trzeba sciagac wahacze z przodu?
Dzieki za filmiki !!!! :)