Treść opublikowana przez BMW 535
-
E60 535d 2004 WBANC72090B333916 UWAGA ANGLIK
BMW 535 odpowiedział(a) na ShakeIt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli to Anglik to znaczy że się rozpadnie ? Ktoś był i sprawdził w ogóle te auto?
-
E60 BRAK DZWIEKU
Witam, podepnę się jeśli można. Mam pytanie czy można wymienić sam mikrofon bluetooth ponieważ nie słychać mnie jak łącze przez tel kom. Wszystko działa ok - słyszę i łączę się normalnie ale mnie nie słychać. Gdzie znajduje sie mikrofon bluetooth? Pozdrawiam
-
Monitory/TV/DVD
Dokodowanie, zdjęcie blokady, CIC? Jaki to jest mniej więcej koszt? Nie. Czy mogę sprawdzić to jakoś sam fizycznie czy podłączyc komputer? Czy dvd w zagłówkach bedzie działało w dvd idrive nawet jeśli sterowanie będzie z tyłu
-
Monitory/TV/DVD
Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem E60 535 2006r i mam takie pytanko. Czy można zamontować monitory w zagłówkach aby działała TV oraz DVD( czy można na stałe podłączyć jakąś mini konsole) Jeśli tak czy ktoś mógłby polecić mi jakiegoś speca co nie popieprzył by mi elektroniki (3miasto)? Czy można jakoś zrobić aby DVD od Navi odpalało filmy i pliki muzyczne z płyty dvd? Czy każda e60 z tego roku posiada moduł TV? Sorki jeśli zaśmieciłem. :duh: :mad2: Pozdrawiam
-
Pomorskie
Witam, w okolicach Kwidzyna znajduję się jakiś dobry mechanik godny plecenia. Słyszałem ze w Sztumie ale nie wiem dokładnie. Ogólnie jeżdżę do Gdyni ale będę mieszkał teraz w Kwidzynie więc super byłoby gdyby znalazł się jakiś pod ręką. Pozdrawiam
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
Sopot A czy po zdjęciu DPF'u trochę kopci. To jest puszcza tzw. "bąka" przy dodaniu mocniej gazu i jak jade wolniej to troszkę przykopci. jak zmieni z 3-go biegu na 2-gi.
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
Mam jeszcze jedno pytanko. Chodzi mi o spalanie. Kupiłem niedawno 535D 2006 272kM, usunięty DPF, naprawiane wtryski(2200pln). Czy to normalne że po mieście pali mi 12l/100km, dodam tylko że próbuję lekko muskać gaz i jadę jak emeryt. Chciałem po prostu sprawdzić jakie może być najmniejsze spalane po mieście. Może to normalne ale chciałbym zapytać się klubowiczów.
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
że to angol tak ? zapożyczyłem do avataru a po drugie to 530
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
m pakiet
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
skrzynia po chipie dostanie po dupie?
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
musze zrobić zdjęcia swojej bo powiem wam szczerze że jest cudo. tylko ten m pakiet cholernie drogi w ekploatacji. hamulce wielkie jak do łokcia mojej ręki. wkurza mnie ten bluetooth bo kurcze słysze wszystko ale mnie nie słychac i nie wiem czy to wina zepsutego mikrofonu czy cos w ustawieniach ale nie wydaje mi sie ze to ustawienia bo byłoby to dziwne i wsadziłem płytę do radia i kurde nie chce wyjść. tak w ogóle to normalne że trochę kopci, nie mam pdf i chyba to przez to
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
a w 535 z 06 tj. 272KM po chipie jak to bedzie wyglądało
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
ale czy jest to możliwe . jeśli posiadam sam osprzęt
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
chciałbym się dowiedzieć czy do 530 mogę fizycznie zamontować dodatkową turbinę. czy fizycznie jest na to miejsce. może głupie pytanie ale jestem ciekaw .
-
E60/61-jak rozpoznać różnice pomiędzy 530d a 535d?
czy 3500 pln to cena za same klocki w m-pakiecie czy razem z tarczami bo troszke mnie to przeraziło
-
535 a 530 czy to różnica tylko turbiny
Witam mam pytanko dot. 535 a 530. Czy silnik w 535 jest ten sam i czy różni się tylko dodatkowo zamontowaną turbiną. Chodzi mi o to czy w 530 jest jeszcze miejsce na tą turbinę czy fizycznie mogę zamontować dodatkową turbinę.
-
BMW 520 d czy 520i
Witam, mam zamiar kupić bmw w silniku 2.0 ale zastanawiam sie nad opcją benzynową jak i również opcją diesla. Interesuję mnie ekonomiczna jazda, małe spalanie oraz bezawaryjność. Proszę o poradę. Pozdrawiam BMW 535 za dużo pali RULEZ!! 1. :search: :search: :search: :search: :search: 2.Jest temat o kupnie wyżej....
-
Problem z TELEfONEM bluetooth !!!
Witam, kupiłem niedawno E60 535 2006 r. Mam problem z bluetoothem. Wygląda to tak: Podłączyłem się telefonem do bluetootha w i wszystko jest ok, mogę dzwonić odbierać, ale jest problem, że nikt mnie nie słyszy a ja wszystko słysze, i teraz czy to jest problem z samym jakimś ustawieniem czy nie działa mi po prostu mikrofon w samochodzie. Jak mogę to sprawdzić sam w opcjach w komputerze auta czy nie da rady tego zrobić. Jeszcze jedno pytanie, co to jest ten przycisz z twarzą i takimi falami. Jestem lalikiem w tym temacie. Pozdrawiam