Treść opublikowana przez tomeklol
-
M50B25 325i falujące obroty a silnik krokowy
Gdzies wyczytałem ,że to jest położenie awaryjne. Nie zamknięty nie otwarty, tak aby szło jechać i teraz juz sam nie wiem...
-
M50B25 325i falujące obroty a silnik krokowy
Nikt nie pomoże? :P
-
M50B25 325i falujące obroty a silnik krokowy
Witam. Czy ktoś może mi napisać jak zachowuje się sprawny silniczek krokowy? Tzn po wyciagnięciu i trzymaniu go w dłoni podłączyłem kostke elektryczną. Silniczek drzy i przesłona wewnątrz ustawia się tak, że zakrywa połowe otworu. Po wyłączeniu nic się nie zmiania... http://i1.ytimg.com/vi/-1x0TczgsOo/maxresdefault.jpg
-
e36 325i m50b25 - olej w skrzyni biegów konkretnie
Przeczytałem wszystkie tematy o olejach do skrzyń biegów. Wiem juz o naklejkach, tzn że są cztery rodzaje :P z tym że u mnie takiej nie widze (domyslam sie że została zerwana lub źle patrzyłem). E 36 325i silnik m50b25, czyli bez vanosa z roku 91-92, skrzynia jest bankowo od 2,5 manualna. Czy z tych informacji można uzyskać pewne info na temat oleju do skrzyni. Najbliżej mi do ATF Dexron IID ale nie lubie strzelać....
-
Oznaczenie silnika
Kilka prób wykonałem, poniżej 9 raz udało się zejść :P
-
Oznaczenie silnika
Dzisiaj posprawdzałem reszte, kolektor od 2,5 , motor ma napis fi 84 więc też 2,5. Pytanie gdzie sa konie :)
-
Oznaczenie silnika
Tak na marginesie dodam, benzyny do wpierdziela co nie miara :P na trasie przy 100-110 km/h przy naprawde delikatnej jeździe 10litrów nie starcza :D
-
Oznaczenie silnika
Ciśnienie na garkach od 14,5 bar do 15,5 bar więc raczej ok, mierzone na gorącym silniku. Dodatkowo spisałem nr przepływki "bosch 0 280 213 011" to jest chyba od m50b25 ?
-
Oznaczenie silnika
Na oko to kolektor jest od jakiego silnika?
-
Oznaczenie silnika
Już teraz sam nie wiem , czy mam 2.0 czy 2.5, Ile ludzi tyle wypowiedzi :P. Co udało mi sie sprawdzić : - wtryskowacze zielone - średnica przepustnicy 65mm - kolektor dolotowy? hmm foto ---> http://zapodaj.net/4724b8a3f7872.jpg.html - numer silnika e36 1735783 b ___> tyle byłem w stanie odczytać Poprzedni właściciel twierdził ze to silnik 2.5 bez vanosa, na hamowni wyszło 150 kucy..... Czekam na jakiekolwiek info :)
-
Co to jest i do czego służy --> zdjęcie
Org jest to model 316i :P i ponoć był w gazie, ja kupiłem z silnikiem 2,5 a te wszystkie pozostałości to chyba bonusy :P. Tak czy siak bez tego nie zapala, mozna to jakoś ominąć?
-
Co to jest i do czego służy --> zdjęcie
http://zapodaj.net/f1fa3fbafb169.jpg.html
-
Co to jest i do czego służy --> zdjęcie
Element zaznaczony w kółku. Był zawinięty w tasme izolacyjną i lezał luzem. Po odpięciu złączki nie odpala, więc raczej jest potrzebny :D. Co to jest? Silnik 2,5 Pozdrawiam! http://zapodaj.net/images/1f271033126f0.jpg
-
325i długość bagnetu od poziomu oleju
Czy w M50B25 m50b20 sa takie same bagnety oleju?
-
325i długość bagnetu od poziomu oleju
Witam. Mój bagnet oleju jest jakoś dziwnie uszlachetniony przez poprzedniego właściciela, tzn wydaje mi sie krótszy. Od góry brakuje plastiku, pręcik jest zagięty. Jeżeli mozna prosić o jakies zdjęcie i długośc całkowitą. Pozdrawiam!