Czy ktoś może mi pomóc w naprawie mojej buni? Wymieniłem przepławkę bo sprawiała wrażenie słabej, przepławkę kupiłem nową i z tymi samymi oznaczeniami, lecz po wymianie silnik zaczął nie równo chodzić na wolnych i się dławić przy dodawaniu gwałtownie gazu w całym zakresie obrotów. Czas na adaptację przepływka miała, odłączanie akumu na początku coś dało ale znowu to samo, Podejrzewam że to może być sonda silnik krokowy ale brak mi pewności , jutro dodam nowe zdjęcia błędów. przeskanowałem inpa i pokazał mi http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=12435114#12435114: