Treść opublikowana przez rafalisko1980
-
Wahacz tylny sedan 1998r
Zbyszek to poprosze
-
Kopcenie z rury BMW e46 323i
minimalnie moze tak ale bardzo nieznacznie, wydaje mi sie ze czuje jakis zapach przy ogrzewaniu ale nie jestem w stanie zdiagnozowac jaki to zapach
-
Wahacz tylny sedan 1998r
a ma ktos moze opis jak wymieniac tuleje i gumy na tylnym wahaczu?
-
Kopcenie z rury BMW e46 323i
No wlasnie nie para, dzisiaj bylo 23 stopnie i widze na postoju dymek bialy za soba. Myslalem ze to zniknie bo wymianie odmy ale niestety nie..............
-
Kopcenie z rury BMW e46 323i
Witam, Sprawdzilem forum i glownie jest to problem w dieslach, nie znalazlem rozwiazania. wymienilem odme i wszystkie weze. Filtry i olej wymieniam co rok a km duzo nie robie. Nie jest to duze kopcenie ale jest. Glownie jak stoje w korku to widze za soba lekka biala chmurke. Ktos wie jaka moze byc tego przyczyna?
-
Wahacz tylny sedan 1998r
sprezyny zalozylem kayaby, pelno ich na allegro i nie tylko a amory na tyl zalozylem monroe reflex. Polecili mi wlasnie ze sklepu czescidobmw. Jeszcze czeka mnie wymiana amorow na przod.
-
Wahacz tylny sedan 1998r
tylnie sprezyny to jest moment. nie ma przy tym za wiele do roboty.
-
Wahacz tylny sedan 1998r
ja robilem sam u siebie przednie wahacze ale cale wymienialem pierwszy raz w zyciu. Caly dzien robilem i nie powiem zmachalem sie troche.... Teraz chcialbym sie zabrac za tyl mam nadzieje ze to mnie nie przerosnie. tydzien temu wymienialem odme i weze i w pewnym momencie juz bylo tak ze mialem wszystko na miejscu ale z braku miejsca nie moglem wcisnac wezy do odmy. Bardzo ciasno tam bylo. Byly juz chwile zwatpienia ale jakos sie udalo...
-
KASOWANIE BLEDU MATY PODUSZKI PASAZERA INPA
czesc, wiesz co ja jeszcze tego wogole nie robilem. Z NCSem mam doswiadczenie zerowe dlatego posluguje sie tylko tym co ktos gdzies napisal. Probowalem uzyc tego opisu ale tak jak pisalem wczesniej po wpisaniu tego hasla na samym poczatku nie wyskakuje mi zadne okienko. Bylbym wdzieczny za pomoc.
-
Wahacz tylny sedan 1998r
Zbyszek robiles to?
-
podszybie e46
o kur... ha ha ha nie no z tym laniem za dwie dychy to chyba kolega sobie poprostu zartuje. albo i nie... hehe
-
Wahacz tylny sedan 1998r
Podpinam sie pod temat. Ktore gumy i tulejki na tylnim wahaczu mozna wymienic na podnosniku bez prasy itd. metada podworkowa?
-
podszybie e46
no wlasnie wiec to odpada. To podszybie mam juz troche zniszczale to tez bym cos z tym zrobil. Kupie jakas uzywke na allegro w dobrym stanie i tyle.
-
podszybie e46
no mam sreberko na okolo szyb ale to oryginalnie juz tak jest ale to podszybie w srebrze to nie bardzo mi sie widzi. Bedzie mnie oslepiac hehe
-
podszybie e46
kolego moglbys jakas fotke zrobic jak wyglada auto ze srebrnym podszybiem? Wydaje mi sie ze to jest wiocha ale moze sie myle?
-
FLASZKA ZA SKONFIGUROWANIE INPY !!!!!!
Robert, ja nie wiem jak mi kolega to zrobil ale chodzi mi i inpa i NCS a mam windowsa 8 64bity. Ale patrzac jak on mui to konfigurowal to sam bym tego w zyciu nie zrobil....... Ale da sie !!
-
podszybie e46
nie ma duzo roboty z tym podszybiem, kup uzywke i zaloz a nie baw sie w malowanie
-
320D Zaparowane szyby
Mialem to samo, objechalem silikonem na okolo maty w boczkach drzwi i juz wilgoci nie ma. Niby nic nie widac ze cos gdzies oddstaje i wyda ci sie ze tam jest wszystko ok ale jestem na 99% pewny ze to wlasnie to. To taki feler w tym modelu
-
320d, 330d ile motogodzin - ankieta
pol miliona km
-
Obsługa Ediabas TOOL 32
nikt i nic?
-
320d, 330d ile motogodzin - ankieta
wedlug mnie lekko 300tys km
-
nowy przepływomierz dla 330i
nie prawda, ja mam uszkodzona przeplywke a tempomat dziala normalnie
-
Pozbycie się kontrolki Airbag
i jak z ta instrukcja?
-
Mechanizm podnoszenia szyb - nowa podróba, czy używany orygi
tez mam podrobe z allegro i chodzi dobrze
-
skrzynia biegow manualna bmw e46 323i
Dalej jestem na kupnie: disa skrzynia manualna przeplywomierz