Skocz do zawartości

prezes6937

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezes6937

  1. Witam Johny i pupa blada , dalej nic nie lepiej. Noszę bumboksa do auta bo inaczej się nie da :lol: A z innej beczki troszkę, jutro mam odebrać magazynek do zmieniarki bo se wreszcie załatwiłem po kilkunastu dniach poszukiwań, ale jak ja ją niby, tą zmieniarkę, ma odpalić jak na radiu nie mam takiego "guzika"? Za podpowiedź bóg zapłać :modlitwa:
  2. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    :duh: :mad2: :cry2: KURNA babsztyl na światłach przywalił mi (na szczęście leciutko) w moją piękną pupcię bemsi. Dała babka 100 zeta za to i kazałem jej jechać dalej.Kupiłem se za to nowy filtr kabinowy.Teraz to dmucha moja kochana :wink: :lol:
  3. dzięki, już gra za 123 zeta
  4. prezes6937 opublikował(a) temat w E34
    szukałem od razu się usprawiedliwiam,więc proszę bez takich:) może niezbyt dokładnie jeśli miałoby się okazać,że jest a przeoczyłem:) Ale do rzeczy bo kotlet stygnie: jak w temacie zauważyłem jakieś kabelki z niego wychodzące ,co to oznacza i dlaczego ,no i jak ewentualnie to uruchomić czy co z tym zrobić? Pytanie w żartobliwej może i formie lecz całkiem poważne. Dzięki za podpowiedzi jak by co.
  5. prezes6937 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    witam A ja też miałem to samo i miałem już wymieniać tarcze ,klocki i co tam jeszcze aż kumpel podpowiedział żeby wyważyć dobrze kółka i ...jak ręką odjął...po szarpaniu ani śladu a parę stów w kieszeni zostało.
  6. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    Dzieki misiek , już sobie poradziłem jakoś i tyka. Popstrykałem tu i ówdzie na czuja i się dało hehe. Ale dzięx za odzew.
  7. witam A czy mogę się z podobnym pytaniem podłączyć? Mam zmieniarkę w bagażniku lecz bez wkładu, zmieniarka oryginał BMW na 6 płytek(nazwy nie pamiętam w tej chwili) , myślicie ,że mógłbym sie pokusić o poszukanie gdzieś jeszcze takiego wkładu bo jak do tej pory to kiszka:) Za podpowiedzi dzięki
  8. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    witam Bizon ja już wiem jak to zrobić, ale napiszę Ci jutro jak chcesz bo muszę to mieć przed oczami . Zrobię szkic w swojej bemsi i po koleji napiszę co i jak.
  9. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    ta...ja to już się z tego szerokiego grilla to wziąłem i wyleczyłem słysząc ile to ma kosztować :duh: Czyż wąski nie jest piękny? wąskie i ciasne jest cool :lol:
  10. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    witam Barto to nie samo nabicie ale i wymiana,długo się męczyli bo te przewody się nie dały wykręcić,cały czas byłem obecby przy tym i widziałem.Ale fakt się rozpłakałem jak kuknęli ceną do moich łapaczy dźwięków:)
  11. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    aha...:) jednak nie masz racji a to dlatego,że na takim radarze co to on prędkość wyświetla nad jezdnią jechałem 110 i na wyświetlaczu tegoż również było 110.Tak więc mam chyba prawo przypuszczać,że jednak mam dobre wskazania na liczniku?No chyba ,że się mylę , bo mogę:)
  12. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    witam To tak : chłodniczka 620 zeta ( dawny salon Toyoty na wrocławskiej Hella) wymiana i napełnienie jakimiś specjalnymi jeszcze barwnikami do sprawdzania szczelności i czynnikiem chłodniczym całe 500 zeta, co w zaokrągleniu daje właśnie 1100 zeta . A laski to jeszcze mi płacą za to,że się wożą hehe. Ale fakt klimka działa:)
  13. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    dzięki misiek zaczynam zatem szukać(jak ja tego nie cierpię) ale miło by było jak byś też sam od siebie zechciał cuś napisać na ten temat:) Autostrada Katowice-Wrocław, pozwoliłem sobie sprawdzić swojego automata i wyszło mi na zegarze równe 240km/h, a w książce podają 228km/h. Hmmm...
  14. marecki ja miałem też bicie przy hamowaniu i już chciałem tarcze zmieniać i elementy układu kierowniczego ,aż pojechałem na Kuźnicy Kołłątajowskiej do warsztaty i co? Zdjęli mi kółka wyważyli raz jeszcze dokładnie i jak ręką odjął, zamiast kilku stówek za tarcze , klocki i robotę wybuliłem 10 zeta za wyważenie. Sprawdź to.
  15. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    witam Zameldować koleżankom i kolegom chciałem i melduję,że wymieniłem chłodniczkę na nową i klimka chodzi jak ta lala:) Co prawda kosztowało mnie to w sumie 1100 zeta ale już doszedłem do siebie a chłodek taki,że laskom sutki stają jak załączam hehe.No to tyle w temacie i proszę o odpowiedź na 2 pozostałe:) A właśnie...ten zakładzik to na Nałkowskiego 29 se jest. Dobry jest, znają się ludzie na swojej robocie a i webasta robią i alarmy i takie tam inne różne, naprawdę polecam.
  16. to jeszcze raz ja bom se zapomniał o szybę zapytać:) a mianowicie się zamyka sama po otwarciu czego dowodem jest guz na mojej głowie, tak myślę, że puściły chyba te siłowniczki czy jak im tam, ale dostać się do nich to nie lada chyba problem będzie czy się mylę?
  17. prezes6937 opublikował(a) temat w E34
    witam No i mam kolejny zgryz,tym razem z zegarkiem:) bo odłączyłem aku i nie wiem jak ustawić godzinę. Ten zegarek to na wyświetlaczu komputra pokładowego jest. Ma ktoś z koleżanek i kolegów jakiś pomysł? Z góry wszystkim dziękuję :modlitwa:
  18. prezes6937 opublikował(a) temat w E34
    witam Prawdopodobnie spieprzyło się automatyczne sterowanie skrzynki z biegami bo mi wpada w tryb awaryjny i trzeba ją do mechanika najlepiej dobrego a niedrogiego oddać tylko gdzie, podpowiecie? DZIĘKI bardzo wszystkim , którzy mają pomysł
  19. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    aha...tak prawdę mówiąc to i ten jest piękny. Sądziłem jednak,że to będzie prostszy zabieg, ale dzięki za rozjaśnienie mnie:)
  20. prezes6937 opublikował(a) temat w E34
    witam Tak sobie myślę,że taki szeroki właśnie chyba będzie lepiej wyglądał na mojej busi i stąd pytanie czy i jaki będzie ewentualnie pasował? Za ewentualne podpowiedzi dzięx.
  21. PAVLIK , dzięki Ci bardzo i okazuje się , że masz niestety rację. Ale już poniekąd wybrnąłem obronną ręką z tej sytuacji kradzieży np. i załatwiłem se parking strzeżony za 80zł miesięcznie obok mnie i jak narazie śpię spokojnie. Czego i Tobie jak i wszystkim życzę:)
  22. prezes6937 odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    dziękuję za podpowiedź, jutro wymiana, o wynikach powiadomię koleżanki i kolegów.Trzymajcie kciuki z moją kochaną:)
  23. prezes6937 opublikował(a) temat w E34
    witam tych co spac nie moga lub nie chca jak i pozostałych kto z pań i panów podpowie gdzie w krakowie klimkę dobrze i po pieniadzach naprawie(wymiana chłodniczki)? dzieki za podpowiedź
  24. witam A myślicie ,że i w mojej tak będzie z tymi spryskami jak piszecie, bo do tej pory poprostu sądziłem,że mam zepsute :oops:
  25. prezes6937 odpowiedział(a) na Prozny temat w E39
    A co Ty mateusz się tak unosisz? Poczucie humoru nie jest przypadłością nieuleczalną,wystarczy się tylko odrobinę wyluzować. Bez urazy. To nie jest tak,że wiem ale nie chcę się podzielić wiedzą. Reszta w podpisie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.